>Nie bardzo rozumiem, czemu zakładasz, że te wszystkie sondy są w ogóle rzetelne.
Zostawmy wszystkie sondy. Akurat ta wydała mi się groteskowa, nawet gdybym założył, że tylko 20% jej uczestników chce być podsłuchiwana. Stąd pytanie: co to za zboczenie?
Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
|