Pewnie że to skecz. A zresztą ja i tak nigdy w smoki nie wierzyłem... ktoś nawet wyliczał nacisk na kości/stawy takich olbrzymów i wychodziły okropne bzdury - noga z metr średnicy.
>wiadomosci(*)zaurow_nowe_odkrycie,item.html > No i co? Uczysz się teksty wklejać? Chcecie wiedzieć czemu ich nienawidzimy? Nienawidzimy ich, bo istnieją. Wszystko czego potrzebujemy zawiera się w tych trzech prostych literach: Żyd. Ż-Y-D. Żyd. Możecie to powiedzieć milion razy i nigdy nie straci to swego znaczenia. Żyd. Żyd. Żyd. Żyd.