Racjonalista - Strona głównaDo treści
Hartmann

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
09-04-2010 13:19Pandzulinka (5 punktów)Hartmann
Ocena 3 na 3
Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć na czym polega sfera poznawcza i emocjonalna u Hartmana. Potzebuje tego do referatu bede wdzieczna za pomoc
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Romański (2650 punktów)
(zablokowany)
Odp: hartmann
>Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć na czym polega sfera poznawcza i emocjonalna u Hartmana. Potzebuje
>tego do referatu bede wdzieczna za pomoc

Nie dość, że jesteś zbyt leniwa by poprawić pisownię to jeszcze nie chce Ci się iść do biblioteki?! Marsz do czytelni!!
Satyr (4285 punktów)

"Nowe drogi ontologii", Przeł. L. Kopciuch, A. Mordka

oraz opracowanie W. Galewicza: "N. Hartmann".

Znajdziesz w bibliotece.

Na marginesie: miałaś zamiar sklecić "referat" z wypowiedzi pod tym tematem?
Uważam, że takie lenistwo jest obrzydliwe. Robisz szkodę sobie i tym, którzy będą musieli słuchać Twoich wypocin.

Pozdrawiam i życzę więcej pracowitości.
09-04-2010 20:01 
 Ocena 1 na 1
Arłukowicz (3162 punktów)
Robisz szkodę sobie i tym, którzy będą musieli słuchać Twoich wypocin.

No, chyba, że koleżanka wie, iż nikt słuchać jej wypocin nie będzie.

A lenistwa - to, tak do końca bym nie krytykował. Kto z obecnych na tym forum - będąc studentem - nie robił czegoś, co nie do końca go interesowało, tudzież nawet go interesowało lecz miał, w tym czasie, inne ciekawsze zajęcie ( jak np. piwo, a potem wizyta w damskim akademiku ), aby tylko to "odpieprzyć" ?
Mam nadzieję, że takich tu nie ma

pozdrawiam
Pandzulinka (5 punktów)
Powiem tak najłatwiej jest oceniac i pisac negatywne słowa. Hm.. to ciekawe jak Ty duzo wiesz o moim lenistwie i pracowitosci. Gratuluje umiejetnosci trafnego oceniania. Poprosilam o pomoc i nie wiem co w tym takiego strasznego.Nie Jesstem z byt dobra w interpetowaniu Hartmanna. Gdym potrafila to zrobic to nie zakłócałabym spokoju tego furum

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365