Racjonalista - Strona głównaDo treści
Fejsbuk.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
11-04-2010 22:09Sylwek (15472 punktów)Fejsbuk.
Ocena 5 na 5
Od wczoraj podobno ubyło już kilkadziesiąt osób z fejsbukowej grupy "Zrobimy wszystko, aby PiS nie wrócił już do władzy! KAMPANIA SPOŁECZNA".

Dobrze, że chociaż oni wiedzą na czym polega prawdziwy szacunek dla zmarłego prezydenta i nie kontynuują dziecinnej i niesmacznej krytyki jego osoby i środowiska.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

lontri (16088 punktów)

'Podobno' czy 'na pewno'?
Nawet w stanie szoku z powodu "narodowej tragedii" powinniśmy zachować elementarny szacunek dla faktów.

BENE DOCET QUI BENE DISTINGUIT
11-04-2010 22:35 
 Ocena 1 na 1
sceptymucha (moderator, 11470 punktów)
Faktem jest, że ludzie mają uczucia, a niektórzy na to leją.
Pozdrawiam

Zastanów się, czy swoim powyższym postem nie uraziłeś moich uczuć religijnych. Jestem ateistą- czczę Święty Spokój.
11-04-2010 22:41 
 Ocena 6 na 6
lontri (16088 punktów)
>Faktem jest, że ludzie mają uczucia, a niektórzy na to leją...

gdyż mają swoje własne uczucia, różniące się niekiedy przedmiotem, kierunkiem i nasileniem od uczuć innych ludzi.

BENE DOCET QUI BENE DISTINGUIT
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>Od wczoraj podobno ubyło już kilkadziesiąt osób z fejsbukowej grupy "Zrobimy wszystko, aby PiS nie
>wrócił już do władzy! KAMPANIA SPOŁECZNA".
>Dobrze, że chociaż oni wiedzą na czym polega prawdziwy szacunek dla zmarłego prezydenta i nie
>kontynuują dziecinnej i niesmacznej krytyki jego osoby i środowiska.

Prawie się nabrałem. Duży plus, Sylwek .
Kowalska (14008 punktów)
>Od wczoraj podobno ubyło już kilkadziesiąt osób z fejsbukowej grupy "Zrobimy wszystko, aby PiS nie
>wrócił już do władzy! KAMPANIA SPOŁECZNA".

   Ja się wypowiem jak się w końcu dowiem co to ten "fejsbuk". W chuj zaproszeń, a nie wiem gdzie iść i czy warto.

   A może to coś takiego jak kiedyś fajfoklok w Krynicy? Wiecie, panowie białe garnitury i buty do czarnych skarpet, a panie... Ech, panie to już kompletnie wyobraźnia ponosiła...

Na fajfy mogę iść. Mam białe skarpetki i szpilki.


"Życie dookoła idzie jak po maśle. (Myślę, rzecz jasna, o życiu w masie.) Marks się potwierdza. Co prawda, w Marksie od dawna bez skutku się szkolę. Wciąż mi się myli parytet z saldem" (...) Josif Brodski
11-04-2010 23:45 
 Ocena 2 na 4
placownik (17853 punktów)

   Za nowy liczebnik(?)...

   Pozdrawiam


Niech strój słów podkreśla urodę myśli
11-04-2010 23:47 
 Ocena 2 na 2
Kowalska (14008 punktów)
>   Za nowy liczebnik(?)...

Za co?

"Życie dookoła idzie jak po maśle. (Myślę, rzecz jasna, o życiu w masie.) Marks się potwierdza. Co prawda, w Marksie od dawna bez skutku się szkolę. Wciąż mi się myli parytet z saldem" (...) Josif Brodski
11-04-2010 23:48 
 Ocena 5 na 5
Sylwek (15472 punktów)
Rozumiem zakaz "plugawienia" pamięci ofiar, cokolwiek ma to oznaczać.

Zakazu "plugawienia" pamiętających nie zniosę.

Lepiej od razu zamknij ten wątek szanowny placowniku, bo jak cię lubię, to za chwilę od chuja i więcej innych liczebników i przymiotników tu umieszczę.

dnoterlikowskiego.blogspot.com/
12-04-2010 00:02 
 Ocena 3 na 3
placownik (17853 punktów)

   Przy okazji wytłumacz Kowalskiej.

   Pozdrawiam


Niech strój słów podkreśla urodę myśli
12-04-2010 00:15 
 Ocena 3 na 3
Kowalska (14008 punktów)
>   Przy okazji wytłumacz kowalskiej.

   Po pierwsze Kowalskiej.

   A po drugie... A po drugie to w sumie nie chce mi się wiedzieć o co Ci placowniku chodzi i dlaczego masz takiego focha.

Bo nie wierzę, że chodzi o zwrot, iż dostałam " w chu.... zaproszeń".


"Życie dookoła idzie jak po maśle. (Myślę, rzecz jasna, o życiu w masie.) Marks się potwierdza. Co prawda, w Marksie od dawna bez skutku się szkolę. Wciąż mi się myli parytet z saldem" (...) Josif Brodski
placownik (17853 punktów)
>>   Przy okazji wytłumacz kowalskiej.
>    Po pierwsze Kowalskiej.

   Przepraszam

   Pozdrawiam


Niech strój słów podkreśla urodę myśli
11-04-2010 23:45 
 Ocena 3 na 3
Sylwek (15472 punktów)
Musisz se naJPIerw zROBIć słiTAŚną fOTĘ w kiBLU to możesz zaczynać z fejbukiem i temu podobnymi.

Ja zmieniam foty profilowe co tydzień, a nad każdą siedzę tydzień w fotoszopie, to jestem popularny i ceniony i mogę nawet usuwać znajomych, tylu ich mam i taka cenna znajomość ze mną.

dnoterlikowskiego.blogspot.com/
12-04-2010 00:06 
 Ocena 6 na 6
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>A może to coś takiego jak kiedyś fajfoklok w Krynicy? Wiecie, panowie białe garnitury i buty do czarnych skarpet, a panie... Ech, panie to już kompletnie wyobraźnia ponosiła...
>Na fajfy mogę iść. Mam białe skarpetki i szpilki.

Nie wiem, jak tam w Krynicy, ale w Ciechocinku, owszem, się działo... .

>W chuj zaproszeń, a nie wiem, gdzie iść i czy warto.

U mnie, to akurat "w pizdu"... .
12-04-2010 00:14 
 Ocena 4 na 4
Sylwek (15472 punktów)
Ale jesteś płytki big_zyd, ale płytki, dno moralne i w ogóle.

Dużo było, do piątku dużo.

Potem znowu porządni ludzie będą mogli mówić innymi liczebnikami, porządni ludzie będą mogli krytykować bezkrytyczny stosunek do prezydenta po jego śmierci, a nawet dopuszczalne będzie, by porządni ludzie znowu zaczęli krytykować samego prezydenta.

Ale do piątku jeszcze kilka dni więc na razie milcz lub płacz.


dnoterlikowskiego.blogspot.com/
12-04-2010 00:22 
 Ocena 6 na 6
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>Ale jesteś płytki big_zyd, ale płytki, dno moralne i w ogóle.
>porządni

Bo ja, jako nieodrodny syn ziemi, tej ziemi, nierządem stoję .
12-04-2010 02:22 
 Ocena 2 na 2
marek milczewski (2335 punktów)

>    Ja się wypowiem jak się w końcu dowiem co to ten "fejsbuk". W chuj zaproszeń, a nie wiem gdzie iść i czy warto.
>    A może to coś takiego jak kiedyś fajfoklok w Krynicy? Wiecie, panowie białe garnitury i buty do czarnych skarpet, a panie... Ech, panie to już kompletnie wyobraźnia ponosiła...
>Na fajfy mogę iść. Mam białe skarpetki i szpilki.
Kowalska, jakoś dziwnie się z Tobą utożsamiam. Ja też dostałem od zajebu zaproszeń na ten fejwsbuk. Wolę myć zęby reklamową pastą do zębów kolgejt i szczoteczką oralbit, niż tam zaistnieć. Jak mi dadzą ostrzeżenie, będziemy w klubie walczących o wolność słowa. Odwołamy się do Rzecznika Praw Obywatelskich.

dlaczego, jak patrzę w lustro, to nie widzę jak mrugam
12-04-2010 19:38 
 Ocena 5 na 5
liliac (147340 punktów)
>Jak mi dadzą ostrzeżenie, będziemy w klubie walczących o wolność słowa. Odwołamy się do Rzecznika Praw Obywatelskich.

Twój sarkazm jest subtelniejszy i jeszcze nie został wychwycony
12-04-2010 22:49 
 Ocena 2 na 2
marek milczewski (2335 punktów)
>>Jak mi dadzą ostrzeżenie, będziemy w klubie walczących o wolność słowa. Odwołamy się do Rzecznika Praw Obywatelskich.
>Twój sarkazm jest subtelniejszy i jeszcze nie został wychwycony
Jesteś Jedyna, która to zauważyła. Był i zbył się....


dlaczego, jak patrzę w lustro, to nie widzę jak mrugam
12-04-2010 23:51 
 Ocena 2 na 2
marek milczewski (2335 punktów)

>Jesteś Jedyna,
Ja was z Kowalską nie odróżniam. Idziecie Baby w tukę. Jedna z drugą. Nich ktoś jedną ruszy, zaraz druga się odzywa. Nie wiem, którą mam kochać. Cholera!

dlaczego, jak patrzę w lustro, to nie widzę jak mrugam
13-04-2010 00:03 
 Ocena 4 na 4
liliac (147340 punktów)
>>Jesteś Jedyna,
>Ja was z Kowalską nie odróżniam.

Ja mam podobno niski poziom wrażliwości Ale czy Kowalska ci to wybaczy?

>Nie wiem, którą mam kochać. Cholera!

Nie krępuj się, kochaj wszystkie. Ja się mogę podzielić
A i Kowalska coś czasem o trójkącikach przebąkuje
13-04-2010 00:59 
 Ocena 1 na 1
marek milczewski (2335 punktów)

>Nie krępuj się, kochaj wszystkie.
O nie! Nie jestem Jezusem Chrystusem. Ogarniam tylko "Kowaliliacę", a i to powoduje palpitację mojego skołatanego serca i bezsenność w Ustce

dlaczego, jak patrzę w lustro, to nie widzę jak mrugam
13-04-2010 01:27 
 Ocena 3 na 3
Kowalska (14008 punktów)
>>Nie krępuj się, kochaj wszystkie.

>O nie! Nie jestem Jezusem Chrystusem. Ogarniam tylko "Kowaliliacę", a i to powoduje palpitację mojego skołatanego serca i bezsenność w Ustce

   Z chorobami serca nie biorę do trójkątów. Ale mogę obiecać, że odwiedzimy Cię z liliac w sanatorium w Ustce. Albo w Ciechocinku. Albo nie.

"Życie dookoła idzie jak po maśle. (Myślę, rzecz jasna, o życiu w masie.) Marks się potwierdza. Co prawda, w Marksie od dawna bez skutku się szkolę. Wciąż mi się myli parytet z saldem" (...) Josif Brodski
marek milczewski (2335 punktów)

>    Z chorobami serca nie biorę do trójkątów. Ale mogę obiecać, że odwiedzimy Cię z liliac w sanatorium w Ustce. Albo w Ciechocinku. Albo nie.

Późno już, a Ty jesteś, miło
pozdrawiam marek

dlaczego, jak patrzę w lustro, to nie widzę jak mrugam
13-04-2010 01:21 
 Ocena 1 na 1
apud (4399 punktów)
>>Jak mi dadzą ostrzeżenie, będziemy w klubie walczących o wolność słowa. Odwołamy się do Rzecznika Praw Obywatelskich.
>Twój sarkazm jest subtelniejszy i jeszcze nie został wychwycony

On tez w tym samolocie leciał?
13-04-2010 01:48 
 Ocena 2 na 2
marek milczewski (2335 punktów)

>On tez w tym samolocie leciał?
leciał, stety


dlaczego, jak patrzę w lustro, to nie widzę jak mrugam
spray (5875 punktów)
>>>Jak mi dadzą ostrzeżenie, będziemy w klubie walczących o wolność słowa. Odwołamy się do Rzecznika Praw Obywatelskich.
>>Twój sarkazm jest subtelniejszy i jeszcze nie został wychwycony
>On tez w tym samolocie leciał?
>On tez w tym samolocie leciał?

Ha! Walentynowicz, Jurga-Nowacka, Szymanek-Deresz, Szmajdziński, Błasik, Buk... Tak od dołu wybiórczo listę przegladając:
www.tvn24.(*)zgineli-_-lista,wiadomosc.html

marek milczewski (2335 punktów)

>Ha! Walentynowicz, Jurga-Nowacka, Szymanek-Deresz, Szmajdziński, Błasik, Buk... Tak od dołu wybiórczo listę przegladając:
>www.tvn24.(*)zgineli-_-lista,wiadomosc.html
>
www.gp24.p(*)AID=/20100413/POMORZE/84904721

dlaczego, jak patrzę w lustro, to nie widzę jak mrugam
apud (4399 punktów)
>>Ha! Walentynowicz, Jurga-Nowacka, Szymanek-Deresz, Szmajdziński, Błasik, Buk... Tak od dołu wybiórczo listę przegladając:
>>www.tvn24.(*)zgineli-_-lista,wiadomosc.html
>>
>www.gp24.p(*)AID=/20100413/POMORZE/84904721
>
dlaczego, jak patrzę w lustro, to nie widzę jak mrugam


Suwnicowa Walentynowicz? Bez Gwiazdy?
Absit! (139 punktów)
>Od wczoraj podobno ubyło już kilkadziesiąt osób z fejsbukowej grupy "Zrobimy wszystko, aby PiS nie
>wrócił już do władzy! KAMPANIA SPOŁECZNA".
>Dobrze, że chociaż oni wiedzą na czym polega prawdziwy szacunek dla zmarłego prezydenta i nie
>kontynuują dziecinnej i niesmacznej krytyki jego osoby i środowiska.

Krytyka niesmaczna, a szczególnie dziecinna jest rzeczywiście wielce niepożądana z punktu widzenia inteligentnego krytyka Lecha Kaczyńskiego. Przysłania ona w dużej mierze "niedziecinne" i "smaczne" argumenty na temat tej osoby.
Jestem przekonany, że po śmierci prezydenta ucichną te infantylne głosy, niestety łącznie z tymi rzeczowymi, a najważniejszym argumentem tego typu jest to, że Lech Kaczyński nie był prezydentem nawet połowy Polaków. Był głosem narodowców. Jak więc można stawiać mu pomniki inne niż te na cmentarzu? Jak prawie cała Polska może rozpaczać za prezydentem, a nie po prostu człowiekiem, jakim był Lech Kaczyński na równi z każdym pasażerem tego samolotu. Dla mnie tragedią jest śmierć człowieka, nie prezydenta, ale jak możemy się przekonać większość Polaków to hipokryci, którzy zmieniają zdanie przy najmniejszych zawirowaniach kierunków opinii społecznych. Tu uwydatnia się najgorsza Polska prawda - Polacy nie myślą, tylko idą z prądem.*

*- brak bibliografii, to tylko moja prywatna opinia.
Przemysław Biegański (845 punktów)
Co do "fejsbuka" - właśnie się objawiła grupa "Stadion Narodowy im. Lecha Kaczyńskiego"...

www.facebook.com/group.php?gid=108429362528346

Mamy szalejącą wojtyłomanie. Czeka nas lechomania.

Wybaczcie, nie mam zamiaru obrażać zmarłej tragicznie osoby lecz nie ukrywam do niej swój krytyczny stosunek, nie poddaję się żałobnej histerii. Jednak to co się dzieje, zaczyna przeradzać się w groteskę.
Ten prezydent zginął tragicznie, zginęło blisko 100 innych osób, prezydentura Lecha Kaczyńskiego należała w/g mnie do delikatnie mówiąc przeciętnych, o ile nie miernych.
Czy tylko to że zginął tragicznie i to w sposób być może sprowokowany przez siebie (nie upieram się że na pewno ale dopuszczam takie wysokie prawdopodobieństwo), uprawnia do takiego "pomnikowania" jego osoby?

Czy to jakaś polska specjalność, masowa, społeczna choroba? Miesiąc temu sondaże, różne sondaże prezydenckie przedstawiały że od 60 do 70 procent społeczeństwa darzy go co najmniej brakiem sympatii.
13-04-2010 08:23 
 Ocena 1 na 1
lotrek (14275 punktów)

>Mamy szalejącą wojtyłomanie. Czeka nas lechomania.
Krakowscy radni PiS już zastanawiają się, której to ulicy by nazwę zmienić.
I pod pomnik miejsce się też znajdzie...


Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)
lotrek (14275 punktów)
>Od wczoraj podobno ubyło już kilkadziesiąt osób z fejsbukowej grupy "Zrobimy wszystko, aby PiS nie wrócił już do władzy! KAMPANIA SPOŁECZNA".
Zamiast krytykować "fejsbukową grupe", stwórz własną, pod nieco zmiennym tytułem:
"Zrobimy wszystko, aby PiS wrócił już do władzy! KAMPANIA SPOŁECZNA".
Z szacunku dla zmarłego prezydenta i jego środowiska. Wolny kraj....jak mawia Adamiak, zdaniem nieocenionej Kowalskiej.

Religia jest westchnieniem uciśnionego stworzenia, sercem nieczułego świata, jest duszą bezdusznych stosunków. Religia jest opium ludu (K. Marks)

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365