Racjonalista - Strona głównaDo treści
Fatalny zbieg okoliczności

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
15-04-2010 20:51rexus (2343 punktów)Fatalny zbieg okoliczności
Ocena 3 na 3
Wulkan
Eyjafjoell na Islandii chce pokrzyżować plany wielkiego pogrzebu stulecia.
Czyżby istniały zaświaty?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Madame de Montsegur (1910 punktów)
>na Islandii chce pokrzyżować plany wielkiego pogrzebu stulecia.
>Czyżby istniały zaświaty?

Eee tam, zaraz zaświaty. Złośliwe bydlę, nie mogło sobie wybrać innej pory na wybuch. No chyba że to gest oburzenia ze strony przyrody wobec pomysłu pochówku na Wawelu. Kto wie.
Zresztą, są jeszcze pociągi i transport samochodowy. Korony z głów nie spadną władcom tego świata, jak sobie trochę dłużej pojadą.
15-04-2010 23:03 
 Ocena 2 na 2
marta (887 punktów)

>Zresztą, są jeszcze pociągi i transport samochodowy. Korony z głów nie spadną władcom tego świata, jak sobie trochę dłużej pojadą.

Tylko mogą nie zdążyć...
Punktualność na uroczystości w Katyniu też była ważniejsza od bezpieczeństwa, tak że kto wie...
apud (4399 punktów)
>Wulkan
>Eyjafjoell
>na Islandii chce pokrzyżować plany wielkiego pogrzebu stulecia.
>Czyżby istniały zaświaty?

Nawet jak ich nie ma, to Kaczyński juz zdążył sie pokłócić z Wulkanem.

(to taki bog ale rzymski, od ognia i kowalstwa, podobno dos wybuchowego charakteru)
16-04-2010 09:26 
 Ocena 5 na 5
Madame de Montsegur (1910 punktów)
>Wulkan
>Nawet jak ich nie ma, to Kaczyński juz zdążył sie pokłócić z Wulkanem.
>(to taki bog ale rzymski, od ognia i kowalstwa, podobno dos wybuchowego charakteru)

Może wystarczy powiedzieć tej chmurze pyłu " spieprzaj dziadu" i będziemy mieli zaraz czyste niebo ?
16-04-2010 09:35 
 Ocena 6 na 6
wykus (114 punktów)
>>Wulkan
>>Eyjafjoell
>>na Islandii chce pokrzyżować plany wielkiego pogrzebu stulecia.
>>Czyżby istniały zaświaty?
>Nawet jak ich nie ma, to Kaczyński juz zdążył sie pokłócić z Wulkanem.
>(to taki bog ale rzymski, od ognia i kowalstwa, podobno dos wybuchowego charakteru)
>

Oby tylko nie pokłócił się z Zeusem bo będziemy przez niego mieli dość "burzliwe" lato.
Poważnie podchodząc do tematu, ilość zdarzeń, które jeszcze niedawno były nie do pomyślenia jest zaskakująco duża. Katastrofa prezydenckiego samolotu, dobre stosunki Polski z Rosją, wulkan paraliżujący ruch samolotowy w całej Europie, i pochówek na Wawelu graniczący z świętokradztwem,... Aż ciśnie się na usta "koniec świata..."
Kurczewski (2471 punktów)
To najlepszy dowód na istnienie szatana który wraz z legionami swoich bezbożnych popleczników chce zniszczyć tą piękną uroczystość.

erka.ovh.org/
Luszek (348 punktów)
>Czyżby istniały zaświaty?
To nie zaświaty, to śsz (światowe siły zła) postąpiły według starego hollywódzkiego schematu który parafrazując Brechta opisać można tak:
Bierzemy wulkany w paluchy
Kładziemy wulkany na blachy
Robimy jądrowe wybuchy
I mamy wulkanów wybuchy
I mamy smród taki po pachy
Zastanówmy się tylko co to za śsz zadziałały, ja osobiście typuję cyklisterię czyli po polsku wolnojeździectwo.
BozonHiggsa (2 punktów)
Podobno wczoraj Donald Tusk coś majstrował przy tym wulkanie..

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365