Racjonalista - Strona głównaDo treści
Studia

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
25-04-2010 14:46warbarbie (43 punktów)Studia
Witam serdecznie , mam pytanie do każdego studenta biologii , a raczej prośbę.Możecie opisać choć trochę tok studiów? lub odpowiedzieć na moje pytania :

1.Na studiach biologii są ''specjalizacje'' np. jak na medycynie? jeśli tak to jakie.
2.Jeśli są specjalizacje :> to czy jest jakaś związana z genetyką?
3.Jaki jest próg punktów aby dostać się np. na Uniwersytet Warszawski i polecacie tę uczelnie? ah , i jakie przedmioty są brane pod uwagę.

Prosiłbym aby nikt mi nie pisał tutaj o tym ,żebym nie studiował tego kierunku gdyż brak pracy w zawodzie ,a jak jest to nauczyciel ; uczę się dla siebie.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

lukasz9 (1220 punktów)
A to UW nie ma swojej strony internetowej? Studia polegają przede wszystkim na samodzielnym poszukiwaniu wiedzy, proponuję zacząć już teraz

Żeby nie było że nie jestem pomocny, proszę oto link.
25-04-2010 15:22 
 Ocena-1 na 1
warbarbie (43 punktów)
>A to UW nie ma swojej strony internetowej? Studia polegają przede wszystkim na samodzielnym poszukiwaniu wiedzy, proponuję zacząć już teraz
>Żeby nie było że nie jestem pomocny, proszę oto link.
>

Chodzi mi o recenzje
Aha i ktoś może studiował/studiuje biotechnologie?:D też bym bardzo prosił o recenzje gdyż mam dylemat
26-04-2010 15:29 
 Ocena 3 na 3
Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
>Chodzi mi o recenzje

   Jeśli tak postawione pytania (wytłuszczenia tekstu pochodzą ode mnie - MAM)

Cytat:
1.Na studiach biologii są ''specjalizacje'' np. jak na medycynie? jeśli tak to jakie?
2.Jeśli są specjalizacje :> to czy jest jakaś związana z genetyką?
3. Jaki jest próg punktów aby dostać się np. na Uniwersytet Warszawski i polecacie tę uczelnie? ah , i jakie przedmioty są brane pod uwagę.

są prośbą o recenzję, to ja poproszę o skierowanie do psychiatry.

   A na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedzi na stronie, którą polecił Ci lukasz9.


Prawdziwa młodość - to przymiot, który zdobywa się z wiekiem.
warbarbie (43 punktów)
>>Chodzi mi o recenzje
>    Jeśli tak postawione pytania (wytłuszczenia tekstu pochodzą ode mnie - MAM)
> Cytat:
1.Na studiach biologii są ''specjalizacje'' np. jak na medycynie? jeśli tak to jakie?
>2.Jeśli są specjalizacje :> to czy jest jakaś związana z genetyką?
>3. Jaki jest próg punktów aby dostać się np. na Uniwersytet Warszawski i polecacie tę uczelnie? ah , i jakie przedmioty są brane pod uwagę.

>są prośbą o recenzję, to ja poproszę o skierowanie do psychiatry.
>    A na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedzi na stronie, którą polecił Ci lukasz9.
>
Prawdziwa młodość - to przymiot, który zdobywa się z wiekiem.


Prosiłem o recenzje i w tym odpowiedź na wymienione przez Ciebie pytania.

Niestety lecz post lukasz9 nie za bardzo mi pomógł , aczkolwiek odpowiedział na moje pytania ale nie podał mi ''recenzji'' studiów
diogenes (42753 punktów)
>uczę się dla siebie.

W takim razie - co nas to obchodzi?


Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365