> Taki portal jak wasz (tylu inteligentnych ludzi w jednym miejscu) powinien świecić przykładem w> dziedzinie transparentności i standardów zarządzania (w większości nie należącą do ścisłego> kierownictwa Racjonalisty) treścią. Dopiero dzisiaj zauważyłem te "222", poprzednio wziąłem Cię za kogoś innego i dlatego mój post był zgryżliwie zgorzkniały, niezrozumiały i nieprzydatny dla Ciebie, wybacz. Poprawiam się wskazując na: -Stary wątek "de Voltaire'a czy pp Placownika?"-Nowy przykład: przypomniałem filosemityzm Lecha Kaczyńskiego i wyraziłem nadzieję , że Jarosław Kaczyński będzie kontynuował dzieło brata na większą skalę. Wykorzystałem w tym poście informację ("Puszczanie Bąków?", Najwyższy Czas!, 4.XII.'09) o obchodzeniu w Pałacu Namiestnikowskim żydowskiego Święta Chanuka przez prezydenta i przedstawiciela gminy żydowskiej, Kadlcika. Reakcja szanownego moderatora placownika była taka: "(...) Mniemam, iż Ośla Ławka będzie dobrym miejscem dla puszczania smrodliwych bąków twojej produkcji. Niech strój słów podkreśla urodę myśli" Zakończę mój post lekko masakrując Wieszcza: I sam sobie zadaję pytanie Czy to jest magiel? Czy to jest minjanie? Pozdrawiam
Tęsknię za Tobą, Dalal'o Al-Mughrabi!
|