 |
Czy można być spokojnym..................... Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 07-05-2010 22:26 | Marek1952 (330 punktów) | Czy można być spokojnym.....................
13 na 17 | Kiedy zaczynałem swoją przygodę z forum internetowym starłem się i staram nadal przestrzegać pewnych własnych zasad. Dotyczy to również kultury języka. Jednak wydarzenia ostaniach dni wielka hipokryzja polityków , dziennikarzy oraz zapewne własna chandra sprawiły tej wypowiedzi świadomie nie zachowałem spokoju oraz kultury. Właśnie przeczytałem w internecie wypowiedź jednego z liderów polskiej sceny politycznej specjalisty od telegrafu na temat rozkładu państwa pod rządami PO. Trudno mnie nazwać sympatykiem Tuska i jego ekipy ale przecież nierząd tego Państwa trwa nie od afery hazardowej ale od czerwca 1998 roku kiedy siła spokoju oddał władzę w ręce kapitału i " polityków ". Co niezakazane to dozwolone - ruszyła więc machina dojenia państwowej kasy. Już słyszę głosy , że jestem skurwionym demagogiem , który tylko umie wymyślać . A ja odpowiadam , znam tylko nieliczne przypadki a to przecież nie jest nawet czubek góry lodowej a tylko sam jej szpic . Nasza góra jest pewnie z 50 razy większa niż ta co rozpierdoliła TYTANIKA. Pytam się więc ,jak tak góra ma nie rozwalić naszego kraju ? O to garść przykładów. Był sobie w pewnym mieście zakład przetwórstwa gumowego z niezłą przedwojenną tradycją . Komuniści ( czy w Polsce byli komuniści ) ukradli go przedwojennym właścicielom. Po roku 1989 inne cwaniaki ukradli zakład państwu. Metoda była prosta , wystarczyło wydzierżawić filię zakładu i rozpocząć produkcję konkurencyjną dla zakładu. By jaja były większe , dzierżawcami byli decydenci zakładu. Mówiąc prostym językiem dyrektor Kowalski wydzierżawił sam sobie . Tego to nawet Mrożek by nie wymyślił. Potem było już prosto . Zamówienia szły do dzierżawców a zakład szedł do upadku. Obecnie pewnie już nie ma śladu po SEMPERICIE . Mechanizm ten wykończył większość dawnych zakładów państwowych. Tak powstała polska klasa posiadaczy. O dziwo właścicielami starych-nowych zakładów są lub byli bo sprzedali udziały by , cwaniaki z dwóch stron dawnej bariery. Komuniści i bohaterzy solidarności. Nurtuje mnie tylko pytanie , kto k***a mać był po 89 roku i z kim solidarny. A przecież odpowiedź jest banalnie prosta. Solidarnie kradli Solidarność z komuszkami. Należy tylko jasno powiedzieć , że komuniści z komunizmem mieli tyle wspólnego co ja z papą Rydzykiem .
Poszukajmy jednak inny wspaniałych przykładów praworządności elit. Oto historycznie sławne miasto W nim w okresie dwudziestolecia międzywojennego paru zabawnych idealistów przy pomocy taczek i łopat usypało Kopiec Wolności dla upamiętnienia jedynego powstania w historii Polski zakończonego zwycięstwem. Tak na marginesie to trzeba mieć p*****lca by stworzyć święto zbrodniczego powstania zakończonego zagładą wielu wspaniałych istnień a mieć w dupie powstańców , którzy pokazali , że " Jeszcze Polska nie zginęła ". Ale wróćmy do naszego kopca. w 39 roku przyszły haj hitle i rozpieprzyły kopiec by Adolfowi nie przypominał, że nie tylko żabojady dały Niemcom w dupę. I tak na ładnych parę lat kopiec był na poziomie gruntu. Aż przyszła do miasta nowa demokratyczna władza , która dala 10 baniek paru niezabawnym ale za to bardzo cwanym demokratom. I co ? A no po wielu latach przy pomocy ciężkiego sprzętu zbudowano z trudem coś na wzór wulkanu. Pracę zakończono bo podobno dalej się już nie dało. Ci od taczek muszą w niebie zrywać boki ze śmiechu. Mamy więc za miejską kasę nie dokończony kopiec ale za to na jego zboczu skończony prywatny tor saneczkowy i narciarski.
Dalej nie będę mnożył przykładów wystarczy poczytać prasę. I co ? i nic k***a mać ! Rodzi się pytanie co w tym czasie robił były szef CBA Kamiński wzory uczciwości , patriotyzmu i pracowitości a przede wszystkim wzór polityka apolitycznego. A zresztą dlaczego miałby być apolityczny kiedy śp Prezydent wszystkich Polaków miał w dupie wszystkich którzy nie byli herbu PiS. A ze było ich jakieś 3/4 narodu to cztery litery musiał mieć duże.
Mówią ,że przykład idzie z góry , zapewne dlatego mamy w polityce wiele rudych lisów udających politycznych demokratów , którzy niczym rasowa kura skaczą z partii do partii by potem nudząc się w europarlamentarnych ławach na blogach wypisywać dyrdymały. A kiedy internauci na nich plują to mówią o kura deszcz pada . I zasłaniają twarz partyjną legitymacją . Ktoś spyta , że może się zniszczyć . A tam chuj z nią będzie kiedyś znowu nowa . A po prawdzie za co mamy ich wszystkich lubić. Mają Polskę w dupie liczy się tylko interes partyjny. Kiedy parę lat temu spytałem lidera miejskiego koła partyjnego dlaczego na radzie miasta uwalili uchwałę , która była nie tylko mądra (co się rzadko zdarza ) ale bardzo potrzebna w interesie mieszkańców. Co usłyszałem , Marek pojebało cię chcesz nabijać plusy opozycji i to przed wyborami. Jak z tego przykładu widać najważniejsze credo polityka polskiego to im gorzej tym lepiej . A teraz mają kolejną frajdę nową komisja , nowe jaja a wszystko to k***a za nasze pieniądze. I co z komisji wyniknie? Dla Polski nic , za to znowu jakaś kurewska miernota zabłyśnie jako członek ( ładna nazwa dla debila ) i w nagrodę zostanie europosłem albo prezes TVP lub innej dojnej krowy. Inny zaś pacan wygłosi tyradę z trybuny , w której ogłosi światu , że PO i SLD to banda złodziej i aferałów . Potem spotkawszy Kalisza na korytarzu krzynie rubasznie . Te gruby, chodźmy na piwo do sejmowej bo przez to ,że was opierdalałem zaschło mi całkiem w gardle. A po 4 kolejce ściskając wylewnie komucha powie chodź sprzedamy Pałac Kultury. Przerażony Kalisz z ciszonym głosem mruknie a Kamiński . Co tam Kamiński usłyszy w odpowiedzi - jedna komisja mniej czy więcej . A gdyby ktoś się na mnie obraził za ten teks , to mogę tylko powiedzieć cytując śp " spieprzaj dziadu "
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | stanik (453 punktów) | Szanowny kolego nie obraziłem się,ma pan dużo racji.Niestety język jakiego Pan używa szkodzi pana reputacji jako człowieka wykształconego..Można się zdenerwować,ale po co tak pluć plugastwem pozdrawiam stanik
|
|
 | 2 na 2 | marcus (876 punktów) | Interpunkcja jakiej Pan używasz także pozostawia trochę do życzenia. Pozdrawiam skarpetki.
Better to reign in hell than serve in heaven...
|
|
|  | | Matix (5786 punktów) | Czemu się czepiasz? Widziałeś kiedyś instrukcję obsługi "spacji"?
|
|
| |  | 2 na 2 | marcus (876 punktów) | > Czemu się czepiasz? Widziałeś kiedyś instrukcję obsługi "spacji"?  Instrukcji obsługi spacji nie widziałem, odbyłem jedynie przyspieszony kurs w tym zakresie. A się czepiam "bo w całym dziury szuka, kompletnie niepotrzebnie, gadzina pruska jedna, niech mu noga zwiędnie"  . P.S. Przepro za offtop.
Better to reign in hell than serve in heaven...
|
|
|  | | lotrek (14275 punktów) |
> Pozdrawiam skarpetki.Panie Marek....nie uchodzi. Nick jest rzeczą świętą...jak mawia placownik 
"Nie wierzysz w Boga? Nie jesteś sam"
|
|
| |  | | marcus (876 punktów) | Mr. Stanik napisał: "pozdrawiam stanik", więc chciałem się do tych pozdrowień przyłączyć, i pozdrowić także inne części bielizny. Nie nick, a interpunkcja mnie zmierziła. Pozdrawiam, Marcus.
Better to reign in hell than serve in heaven...
|
|
| | |  | | stanik (453 punktów) | > Mr. Stanik napisał: "pozdrawiam stanik", więc chciałem się do tych pozdrowień przyłączyć, i pozdrowić także inne części bielizny. Nie nick, a interpunkcja mnie zmierziła. >Pozdrawiam, Marcus. Marcus rozbawiłeś mnie.Stanik
|
|
 | 1 na 1 | Marek1952 (330 punktów) | >Szanowny kolego nie obraziłem się,ma pan dużo racji.Niestety język jakiego Pan używa szkodzi pana reputacji jako człowieka wykształconego..Można się zdenerwować,ale po co tak pluć plugastwem pozdrawiam stanik
Co do języka masz rację , jednak słownictwo użyte w tekście nie było dziełem przypadku. Było jak najbardziej zamierzane. I często jest językiem głębokiej kuchni polityczno biznesowej. Martwi mnie raczej coś innego , Polacy bardziej skłonni są do zwrócenia uwagi na wulgaryzm czy spację mniej na sens wypowiedzi.
|
|
|  | | stanik (453 punktów) |
>Martwi mnie raczej coś innego , Polacy bardziej skłonni są do zwrócenia uwagi na wulgaryzm czy spację mniej na sens wypowiedzi. Nie chciałem się czepiać wypowiedź przeczytałem z uwagą.Sam Pan ją umniejszył.
|
|
| Medieval (3004 punktów) | Marek1952 to nie program Pani Jaworowicz.
|
|
7 na 7 | Satyr (4285 punktów) |
Kiedyś, na początku lat 90. w Sejmie było bodajże 4 posłów UPR, w tym J. Korwin-Mikke. Naiwni oni, zgłosili propozycję złożenia projektu ustawy o zmianie Konstytucji. Idea była prosta: zakaz uchwalania deficytu budżetowego, czyli zakaz zadłużania Polaków.
Reakcja sejmowej tłuszczy? - Salwy śmiechu. Teraz rozumiesz, dlaczego żyjesz w gównianym państwie?
Od 20 lat ludziom daje się ochłapy w stylu dziadowskiej służby zdrowia i emerytur wystarczających najwyżej na stypę - wszystko finansowane coraz większym długiem publicznym.
Natomiast na rynku ściśle oplątanym ustawodawstwem gospodarczym interesy mogą robić Kulczyki, Waltery, Krauze i inni "kolesie" ze starych, dobrych czasów. Jak na to patrzę, plus na naiwność wyborców, to mam ochotę ułożyć plan rychłej emigracji zaraz po ukończeniu studiów.
Pozdrawiam
P.S. Czy słyszeliście już o reformie emerytalnej? Sprowadza się do tego, by ukraść miliony złotych z prywatnych funduszy i zasilić nimi zdychający ZUS, bo ów skansen komunizmu ma się coraz gorzej. Ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości, czy ta zbieranina czerwonych myśli o czymś innym jak tylko o najbliższych 4 latkach na ciepłych stołkach?
|
|
 | 2 na 4 kulka_na_mole (20109 punktów) (zablokowany) | >Idea była prosta: zakaz uchwalania deficytu budżetowego, czyli zakaz zadłużania Polaków. Rozumiem, że za tym szła propozycja zakazu udzielania przez banki kredytów, pożyczek z ZFŚS itp.?
>Reakcja sejmowej tłuszczy? - Salwy śmiechu. Trudno się dziwić, że idiotyczne pomysły zostały wyśmiane. Pan Korwin-Mikke zafascynowany jest XVIII-wieczną historią gospodarczą USA i ostatnie 200 lat umyka jego percepcji.
>Teraz rozumiesz, dlaczego żyjesz w gównianym państwie? To znaczy w jakim?
>Od 20 lat ludziom daje się ochłapy w stylu dziadowskiej służby zdrowia i emerytur wystarczających najwyżej na stypę - wszystko finansowane coraz większym długiem publicznym. Na życzenie większości wyborców, nie sądzisz?
>Natomiast na rynku ściśle oplątanym ustawodawstwem gospodarczym interesy mogą robić Kulczyki, Waltery, Krauze i inni "kolesie" ze starych, dobrych czasów. Jak na to patrze, plus na naiwność wyborców, to mam ochotę ułożyć plan rychłej emigracji zaraz po ukończeniu studiów. Trawa zawsze wydaje się bardziej zielona po drugiej stronie płotu.
Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami.(E. Hemingway)
|
|
|  | 2 na 2 | Satyr (4285 punktów) |
>Rozumiem, że za tym szła propozycja zakazu udzielania przez banki kredytów, pożyczek z ZFŚS itp.? O czym Ty mówisz? Jaki zakaz brania kredytów? Niech sobie każdy bierze, tylko na własny rachunek - oto cała idea.
Owa propozycja streszczała się do zakazu uchwalania deficytu budżetowego. Tylko tyle i aż tyle. To właśnie "dzięki" kolejnym deficytom obsługa długu kosztuje nas już ponad 30 mld zł rocznie (same odsetki) i cały czas rośnie.
Jest jeszcze jedna wspaniała zaleta wydawania jedynie takiej ilości pieniędzy, jaką się posiada: otóż, skutki ekonomiczne, jakie powoduje takie a nie inne głosowanie, byłyby widoczne już po 2-3 latach. Wyborcy szybko powiązaliby swoje wybory z sytuacją ekonomiczną. Teraz rząd może spychać dług na kolejne pokolenia, a jak za 20-30 lat się okaże, że nie mamy już możliwości obsługi tego długu, to dopiero będzie heca, i biada temu, komu się przytrafi akurat wtedy być u władzy. Biada też emerytom i wszystkim innym.
>Trudno się dziwić, że idiotyczne pomysły zostały wyśmiane. Jasne, lepiej się zadłużać i jak bydlę bez honoru zrzucać koszt na przyszłe pokolenia.
>Pan Korwin-Mikke zafascynowany jest XVIII-wieczną historią gospodarczą USA i ostatnie 200 lat umyka jego percepcji. Ówczesna gospodarka trzymała się pewnych zasad, typu: nikt nie ma prawa zaciągać zobowiązań za osoby trzecie. Dzięki tym zasadom USA do połowy XX wieku były stabilne i bogate.
>To znaczy w jakim? W takim, którego majątek jest zadłużony w 50% i nie ma wizji poprawy, w którym rządzi kolesiostwo i układy, a człowiek jak bydle jest pędzony do pracy na 13-te pensje urzędników.
>Na życzenie większości wyborców, nie sądzisz? Jak wcześniej napisałem, zakaz uchwalania deficytu pozwoliłby wyborcom na skuteczniejsze powiązanie ich wyborów ze skutkiem ekonomicznym. Teraz są ślepą tłuszczą, bo rząd spycha długi na kolejne pokolenia.
Pozdrawiam serdecznie
P.S. Jak ZUS wreszcie zdechnie, i czerwoni nie będą mogli już pożyczyć forsy na emeryturki, to wówczas sobie przypomnisz owego "ciemniaka" Korwina-Mikke. I życzę Ci, żebyś miał odłożone małe co nieco na czarną godzinę - najlepiej w miejscu, do którego miłościwie nam panujący dobrodzieje nie będą mogli wsadzić swoich lepkich dłoni.
|
|
| |  | | Matix (5786 punktów) | Obsługa długu....
zawsze mnie to intrygowało, któż to zdechnie z głodu jeśli anulujemy wszystkie te długi? Czy przeciętny Polak nie ma prawa znać nazwisk osób, którym ten dług jest zwracany? Zawsze tylko ten piekielny dług.... tylko jakoś już nikt nie wspomina komu jesteśmy winni...
|
|
| | |  | 2 na 2 | salek (4701 punktów) | >Obsługa długu.... >zawsze mnie to intrygowało, któż to zdechnie z głodu jeśli anulujemy wszystkie te długi? Zdechnie wiarygodność Polski przed wierzycielami. Słyszałeś o przypadkach zatrzymań statków czy samolotów za granicami państw na poczet długów?
> Czy przeciętny Polak nie ma prawa znać nazwisk osób, którym ten dług jest zwracany? To zwykle instytucje, na przykład banki skupione w Klubie Paryskim, Londyńskim, właściciele obligacji.. masz może lokaty? konto w OFE? Banki czy OFE inwestują pieniądze również w obligacje. Jeżeli więc masz w banku lokatę czy płaciłeś kiedyś ZUS, to państwo - pośrednio - spłaca długi również Tobie.
> Zawsze tylko ten piekielny dług.... tylko jakoś już nikt nie wspomina komu jesteśmy winni... Może też znajdziesz się na liście? Wyobraź sobie - państwo ogłasza upadłość, a w efekcie Ty nie masz ani oszczędności, ani co do garnka włożyć..
|
|
| | |  | 1 na 1 | Satyr (4285 punktów) |
>zawsze mnie to intrygowało, któż to zdechnie z głodu jeśli anulujemy wszystkie te długi? Jeśli anulujemy te długi, to nikt nam już nic nie pożyczy. Obecnie kraj doprowadzony jest do takiego upodlenia, że musimy pożyczać, żeby finansować wszelkie usługi publiczne, emerytury itp.
Jeśli na początku lat 90. rządy byłyby odpowiedzialne, to forsa z prywatyzacji szła by na spłatę długu oraz socjał, a przy okazji nie zaciągano by nowych długów. Równolegle powinno się reformować funkcję socjalną państwa: np. służba zdrowia powinna być całkowicie prywatna, a jak kogoś nie stać na ubezpieczenie - to dostawałby dofinansowanie. Grunt, żeby sama usługa była dostarczana przez konkurujące, prywatne, wyspecjalizowane podmioty, a nie państwowego molocha. To samo edukacja i parę innych spraw. Podobnie emerytury: pieniądze Polaków powinny być inwestowane, a nie przejadane.
Było dużo możliwości ale prawie wszystko spiep***li.
>Czy przeciętny Polak nie ma prawa znać nazwisk osób, którym ten dług jest zwracany? Deficyt jest finansowany sprzedażą papierów wartościowych (obligacje, które idą głównie do osób fizycznych oraz bony, które są kupowane za dziesiątki milionów, głównie przez instytucje finansowe) oraz kredytami na rynkach zagranicznych - to główne źródła. Lista wierzycieli nie jest publicznie dostępna, ale pośrednio możemy wykoncypować jakie rodzaje podmiotów są wierzycielami.
Pozdrawiam
|
|
|  | 1 na 1 | Slaanesh (2 punktów) | kulka_na_mole napisał(a):
>Trawa zawsze wydaje się bardziej zielona po drugiej stronie płotu.
Trawa jest bardziej zielona. I jakkolwiek w każdym państwie znajdą się absurdy, nielogiczności, niekompetentni urzędnicy, tego co się dzieje w Polsce na próżno szukać na Zachodzie...
|
|
5 na 5 | kreator10 (260 punktów) |
>Obecnie pewnie już nie ma śladu po SEMPERICIE . Ślad jest...w postaci pomnika upamiętniającego robotników krakowskiego Semperitu zabitych w 1936r. Kapitalizm im się nie podobał...więc ich utłukli.
|
|
| oportunista (1711 punktów) | Wszystko co dobre i złe sam w sobie nosisz, od Ciebie zależy ile jadu wytoczysz, ilu ludzi znienawidzisz i nieszczęść odkryjesz, sam dla siebie jesteś prawdą i fałszem. Uwielbiamy robić rzeczy, które nas rajcują i nakręcają, osobiście wolę się cieszyć, nawet z byle czego, niż rwać z głowy włos przez niedolę tego świata. Jutro może mnie już nie być wśród żywych, dlatego dziś się cieszę z tego, że w moim mniemaniu, i moich przyjaciół, jestem porządnym człowiekiem, co mnie obchodzą inni, nawet dotknąć ich nie mogę. Świat jest piękny sam w sobie i taki jaki jest. Jednak jeśli obrzydzanie go sobie, sprawia komuś frajdę, nic mi do tego, powodzenia.
|
|
 | | Marek1952 (330 punktów) | >Wszystko co dobre i złe sam w sobie nosisz, od Ciebie zależy ile jadu wytoczysz, ilu
Oczywiści ,że można sposobem Strusia schować głowę do piasku i od razu świat cały jest po za nami. Można też pokazywać co co mi się nie podoba. Nie ma w tym żadnego jadu. Jestem urodzonym optymistom ale to nie musi oznaczać , że jak g......... płynę sobie gładko z prądem. Świat idzie do przodu nie dzięki oportunistom ale tym , którzy nie lubią być biernymi widzami. Tak na marginesie to włosów już rwać nie mogę.
|
|
|  | 1 na 1 | Adamiak (36436 punktów) | > Świat idzie do przodu nie dzięki oportunistom ale tym , którzy nie lubią być biernymi widzami.
A co rozumiesz pod pojęciem "świat"?
|
|
2 na 2 | pavvel (8272 punktów) | > Kiedy zaczynałem swoją przygodę z forum internetowym starłem się i staram nadal przestrzegać> pewnych własnych zasad.Fajnie byłoby, gdyby do tych zasad dopisał Pan jeszcze jedną: Niewykorzystywanie forum internetowego w celach reklamowych. Zwłaszcza, że byłaby ona zgodna z regulaminem forum: § 18. Wykorzystywanie Forum do ogłoszeń i reklamy w jakiejkolwiek formie dla towarów, usług, stron WWW itd., zarówno komercyjnych jak i niekomercyjnych, jest zabronione (nie dotyczy działu ogłoszeń). Uczestnik, który nie stosuje się do tego w sposób uporczywy może mieć całkowicie zablokowany dostęp do Forum (tzw. ban). Ciągle czekam na odpowiedź
|
|
 | -1 na 1 | Marek1952 (330 punktów) |
> Fajnie byłoby, gdyby do tych zasad dopisał Pan jeszcze jedną:> Niewykorzystywanie forum internetowego w celach reklamowych.> Zwłaszcza, że byłaby ona zgodna z regulaminem forum:> § 18. Wykorzystywanie Forum do ogłoszeń i reklamy w jakiejkolwiek formie dla towarów, usług, stron WWW itd., zarówno komercyjnych jak i niekomercyjnych, jest zabronione (nie dotyczy działu ogłoszeń). Uczestnik, który nie stosuje się do tego w sposób uporczywy może mieć całkowicie zablokowany dostęp do Forum (tzw. ban).> Ciągle czekam na odpowiedźProponuję konkretnie określić w , której wypowiedzi na forum starałem się reklamować cokolwiek .
|
|
|  | 4 na 4 | pavvel (8272 punktów) |
> Proponuję konkretnie określić w , której wypowiedzi na forum starałem się reklamować cokolwiek .Proponuję czytać uważnie i ze zrozumieniem. Powtórzę najistotniejszy fragment: § 18. Wykorzystywanie Forum do ogłoszeń i reklamy w jakiejkolwiek formieNie wygląda Pan na głupiego więc chyba zdaje Pan sobie sprawę, że zarówno awatar jak i profil publiczny również są częścią tego forum. Ciągle czekam na odpowiedź
|
|
|  | | placownik (17853 punktów) |
>Proponuję konkretnie określić w , której wypowiedzi na forum starałem się reklamować cokolwiek .
Proszę o wykreślenie z Twojego profilu umieszczonego w nim adresu strony internetowej. Jej zawartość ma charakter wyłącznie profesjonalny a jedynym sensownym celem jej umieszczenia w profilu może być tylko zabroniony regulaminem cel reklamowy.
Pozdrawiam
Niech strój słów podkreśla urodę myśli
|
|
| |  | | Marek1952 (330 punktów) | >>Proponuję konkretnie określić w , której wypowiedzi na forum starałem się reklamować cokolwiek . > Proszę o wykreślenie z Twojego profilu umieszczonego w nim adresu strony internetowej. Jej zawartość ma charakter wyłącznie profesjonalny a jedynym sensownym celem jej umieszczenia w profilu może być tylko zabroniony regulaminem cel reklamowy. > Pozdrawiam > Niech strój słów podkreśla urodę myśli
Profil osobisty to nie forum służy pokazaniu profilu dyskutanta . Profil to również czym zajmuje się nie tylko prywatnie ale również zawodowo. Proponuję skupić się na dyskusji merytorycznej a nie wprowadzać elementu polskiego piekiełka.
|
|
| | |  | | pavvel (8272 punktów) |
> Profil osobisty to nie forum służy pokazaniu profilu dyskutanta . Profil to również czym zajmuje się nie tylko prywatnie ale również zawodowo.Skoro pan Marek nie rozumie, to ja proponuję żeby banem (może na początek okresowym) przekonać tego pana, że reklamowanie firmy w profilu i/lub awatarze nie będzie akceptowane na tym forum. Ciągle czekam na odpowiedź
|
|
| | | |  | 1 na 3 | Marek1952 (330 punktów) | Skoro pan Marek nie rozumie, to ja proponuję żeby banem (może na początek okresowym) przekonać tego pana, że reklamowanie firmy w profilu i/lub awatarze nie będzie akceptowane na tym forum.
Masz rację Pan Marek nie rozumie , dlaczego zajmujesz się jego profilem. Wiem natomiast jedno . Piszę teksty na wielu portalach . Tam również w profilu mam odnośniki do swojego zawodu i swojej strony. Jednak tego typu dyskurs zdarza mi się pierwszy raz . Mam dziwne wrażenie , że jesteś tą częścią internatów , którzy nie mając nic ciekawego do powiedzenia krytykują wszystko co tylko mogą .
|
|
| | | | |  | 2 na 2 | pavvel (8272 punktów) |
> Mam dziwne wrażenie , że jesteś tą częścią internatów ,Tak, oczywiście. Jestem drzwiami w internacie. Tak się jakoś składa, że najczęściej wyjściowymi. Ciągle czekam na odpowiedź
|
|
| | |  | 1 na 1 | placownik (17853 punktów) |
Do czasu usunięcia z Twojego profilu umieszczonego w nim obecnie adresu strony internetowej, nakładam blokadę na Twoje konto.
Pozdrawiam
Niech strój słów podkreśla urodę myśli
|
|
| | | |  | 3 na 3 | Autografka (10638 punktów) | > Do czasu usunięcia z Twojego profilu umieszczonego w nim obecnie adresu strony internetowej, nakładam blokadę na Twoje konto.
Tak z ciekawości pytam. Czy zablokowany użytkownik może się zalogować i zmieniać coś w profilu?
Porządny człowiek wie, że ten obcy, ten inny, pewnie kradnie i zabija...
|
|
| | | | |  | 6 na 6 |
| | | |  | 1 na 1 | Autografka (10638 punktów) | Już wiem, że można zmieniać dane w profilu będąc zablokowanym.
Porządny człowiek wie, że ten obcy, ten inny, pewnie kradnie i zabija...
|
|
| |  | 2 na 2 | awitu (1590 punktów) | > Proszę o wykreślenie z Twojego profilu umieszczonego w nim adresu strony internetowej.
To ja mam pytanie, czy logotyp - nie jest formą reklamy, bo paragraf 18 zakazuje "reklamy w jakiejkolwiek formie"?
"A la mierda, reaccionarios. Me la suda todo lo que puedas ladrar. Siempre amé la libertad."
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|