Obejrzałem pierwszy odcinek. Facet z zarąbiaszczą fryzurą ala Donald Trump zarzuca matematyce, że posługuje się niezdefiniowanymi jednoznacznie pojęciami. No cóż, odkąd skończyłem liceum w profilu mat-fiz jakoś nie wstrząsa mną fakt istnienia aksjomatów. Uważam, że da się je zaakceptować, skoro skonstruowany w oparciu o nie mój komputer działa i pozwala mi opublikować na forum ten post.
Wracam do oglądania serialu. Ciekaw jestem czy po raz n-ty dowiem się, że nauka jest nic nie warta, bo nowe teorie obalają starsze jak wielokrotnie pisał tu nieodżałowany fanatyk Jan Lewandowski.
Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami.(E. Hemingway)
|