>W związku z zauważalnym od dłuższego czasu promowaniem pewnych postaw i ideologii nie mających nic >wspólnego z obiektywizmem, a także tolerowanie chamskich zachowań pod adresem moim jak i innych >mających niekiedy odmienne poglądy niż pan Koraszewski czy jego klakierzy, proszę o usunięcie >mojego konta z waszego portalu. O cenzurze wypowiedzi czy usuwaniu całych artykułów i innych >manipulacjach nie będę się rozpisywał. Z poważaniem - Ziółkowski. > Ja bym chciał przyznać punkt, na plus - za dowcip - gościu natrzaskał sobie 69 punktów i się wycofuje.. To tak już jest z Polakami i Afroamerykanami, że rzadko się kojarzą, bo dziołcha ma uzasadnione obawy, że po 10 latach podchodów, Ona się zgodzi, a Ty jej powiesz 2 dni przed ślubem - "ten świat nie jest doskonały, bo Ty jesteś czarna, a ja jestem biały, więc sorry, ale ślubu nie będzie". Jak tak można się wycofać? Ale z drugiej strony prawie wszyscy na tym forum ostatnimi czasy przechodzą taką ewolucję członków. Punktu nie przyznam - nie w tym temacie.. Popieram formę, nie popieram treści.
Malum est talis potens qualis eius causae timor Trust me... My cap is foolish..
|