>Jak chcesz mieć perspektywy, to naucz się języków, obsługi komputera i co ważniejszych programów, zrób prawo jazdy i staraj się być sympatyczny. >A studiuj co lubisz.
Phi...
Ja z obserwacji co innego wywnioskowałem.
A więc jak chce mieć perspektywy, niech się nie uczy nic, nie studiuje nic, a zamiast tego niech pije dużo wódki i zaprasza burmistrza na domowe popijawy.
Wtedy będzie VIP-em. I nikt mu nie podskoczy.
|