Racjonalista - Strona głównaDo treści
"Kultura" chopinowska

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kultura
NapisanoAutorTytuł
24-02-2011 08:21Meretseger (61860 punktów)"Kultura" chopinowska
Ocena 4 na 4
Z kilkudniowym opóźnieniem przeczytałam w Internecie wiadomość o wydaniu niebagatelnym kosztem ok. 30 tysięcy euro komiksu, który miał promować muzykę Chopina wśród niemieckiej młodzieży. Niedawno na forum wałkowaliśmy kwestię wulgaryzmów przy okazji bluzgu Durczoka i osobiście byłam zdania, że dalece nie w każdej sytuacji użycie wulgaryzmu jest wskazane. Nadal jestem tego samego zdania, przy czym o ile na Durczoka ostatecznie można machnąć ręką, sam sobie i nikomu innemu świadectwo wystawił, to w przypadku inkryminowanego komiksu ktoś powinien za to odpowiedzieć. Nie mam powodu nie wierzyć Sikorskiemu, że nie miał o treści komiksu pojęcia, trudno, żeby minister sam zajmował się takimi rzeczami, skoro ma od tego ludzi, ale teraz, gdy już mleko się wylało, powinien się domagać od personelu wylania osoby odpowiedzialnej za zmarnowanie pieniędzy na coś, co mogło się stać polską kompromitacją.
Czy musimy się promować w TAKI sposób?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5
Jacek Tabisz (30006 punktów)Odp: "Kultura" chopinowska
W odpowiedzi rhotax7
Ale był kosmitą? Z tego co pamiętam jakby przez mgłę, to w tej opowieści byli tacy niscy kosmici z większą ilością rąk, skrzyżowanie humanoidów z owadami. BYły też gogle, które służyły do widzenia różnych rzeczy związanych z ich technologią etc.

#62
27-02-2011 23:10
 Ocena 1 na 1
rhotax7 (3947 punktów)Odp: "Kultura" chopinowska
W odpowiedzi Jacek Tabisz
Nie 100% człowiek, poszukiwany w całym wszechświecie.
Najemnik na usługach wielkich korporacji w tym przypadku Stellar Fox.
Komix wciąż jest w sprzedaży i ma 3 części jest kultowy i cały czas aktualny nic a nic się nie zestarzał.
Ma takie smaczki jak napis na komputerze statku kosmicznego Unitra.
Polecam jest wart miana sztuki.

1 2 3 4 5

Wróć do listy wątków działu Kultura
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365