>Ja wolę starego dobrego Putina, niż jakiegoś nowego narwańca.
A ja czuję nieciekawie odnoście przyszłości Putina, oj, jakby były takie protesty jak w Grecji to w połączeniu z ogromem terenu i niestabilnościami etnicznymi... oj oj
>Może w Czeczeni też myślą w ten sposób, gdyby nie Putin i wojska Rosyjskie, to tam by się już do reszty pozarzynali.
Jak się już wlazło w mrowisko, no to tak.
Ignorant stupidity has become a proud badge of in-group solidarity.
|