Kopiuj i wklej - "Znakomity tekst, który powinien być szeroko rozpowszechniony." Autorem tego komentarza, do tekstu Pana Andrzeja Wendrychowicza, jest Gabriel X. Mam nadzieję, że autor komentarza nie będzie się czuł okradziony z twórczego wysiłku myślowego, który to wysiłek przelał na "kartkę", i nie nazwie mnie złodziejem. Pozwoliłem sobie w najprostszy sposób podzielić Pana zdanie. Proszę, by miał Pan na uwadze też to, że wydarłem z tej "kartki" tylko skrawek. Wyciąłem kawałek i przesłałem dalej. Nikt kiedyś nie wyrywał kartek, by się podzielić z inymi czymś ciekawym. Jeżeli to był wiersz - recytowł, a ktoś mający lepszą pamięc "przesłał" dalej. Gdybyż kiedyś mieli takie narzędzia, jakie mają dzisiaj nadawcy... Smaczku dodaje fakt że i fragmenty z serwisów pousuwano... Nadawca chroni swoje dzieło: www.youtube.com/watch?v=UKU2IvPsebgNadchodzą nowe czasy. Tylko czekać jak nawet fragmenty "Młotu na czarownice" będzie prawo autorskie chroniło, bo nie tylko w nim chodzi aby zapłacić, ale też, żeby nie kupić. |