Wątek dotyczy wydarzenia, jakim jest podpisanie przez Polskę wiernopoddańczej umowy wobec Watykanu. Wątek przypomina o tym wydarzeniu, które jest zupełnie nieobecne w mediach, a tym samym w świadomości Polaków - a szkoda.
Nie da rady. Psa nie ma. Ale mamy akwarium i złote rybki. Więc zgłaszamy się do Klubu Pancernych jako łódź podwodna. Prosimy o przyjęcie. Taka łódź to też rzecz pancerna.
|