 |
Żart, choroba, niedorozwój umysłowy? Nie, to Fronda! Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » ABC Racjonalisty
| Napisano | Autor | Tytuł | | 24-03-2012 07:34 | Miłosz Michałowski (1657 punktów) | Żart, choroba, niedorozwój umysłowy? Nie, to Fronda!
17 na 17 | | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 Dalej..#1 17 na 17 | Miroslaw Rybka (2480 punktów) | Odp: Żart, choroba, niedorozwój umysłowy? Nie, to Fronda! | > Prawie spadłem z krzesła:> www.fronda(*)_dowod_na_istnienie_boga_19991> Jakby się cofnąć o kilka wieków. Niedługo Fronda objawi, że pioruny, to boski gniew. Jednak Einstein> miał rację. Ludzka głupota jest nieskończona.Ale z nich jełopy. Przecież już na pierwszy rzut oka widać, że Wielki Kanion został wyżłobiony chaotycznymi, makaronowymi mackami Latającego Potwora Spagetti. Jahwe uwielbia ordnung, więc gdyby on był twórcą Wielkiego Kanionu to miałby on idealnie płaskie powierzchnie.
br |
#2 10 na 10 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Żart, choroba, niedorozwój umysłowy? Nie, to Fronda! | . > Prawie spadłem z krzesła:> www.fronda(*)_dowod_na_istnienie_boga_19991> Jakby się cofnąć o kilka wieków. Niedługo Fronda objawi, że pioruny, to boski gniew. Jednak Einstein miał rację. Ludzka głupota jest nieskończona.Tak, pan Terlikowski - jak zawsze - ma 100% racji! Wielki Kanion, czyli dowód na istnienie Boga Dodane przez: Tomasz Terlikowski
Jeśli ktoś ma wątpliwości, co do istnienia Boga powinien udać się do Arizony zobaczyć Wielki Kanion. Piękno tej gigantycznej "dziury" w ziemi jest takie, że trudno uwierzyć, by mogła ona powstać sama.
Piękno, prawda i dobro są zawsze dowodem na istnienie Stworzyciela Piękna, Prawdy i Dobra. Stąd Wielki Kanion jest takim właśnie "dowodem" na istnienie Boga.
Ale szkoda byłoby nie zacytować pierwszego komentarza: Komentarze: 12 Zobacz profil Coyolles Coyolles napisał/a: sobota, 24 marca 2012, 03:04
Jeśli ktoś chce zobaczyć kryjówkę Boga, to powinien wybrać się w kosmos. Wg najnowszych badan Bóg ukrywa się w ciemnej materii. Jest to 96% materii wszechświata, o której nic kompletnie nie wiemy. Wiec prawdopodobieństwo, ze tam właśnie jest Bóg jest bardzo duże.Może wreszcie się nasz pan Fizyk się nawróci. Wszak argument nie do odparcia. Pozdrawiam. . |
#3 6 na 6 | astrotaurus (12445 punktów) | Odp: Żart, choroba, niedorozwój umysłowy? Nie, to Fronda! | > Żart, choroba, niedorozwój umysłowy? Nie, to Fronda!Tak, to Fronda. Ino bez "żart". > Jeśli ktoś ma wątpliwości, co do istnienia Boga powinien udać się do Arizony zobaczyć Wielki Kanion. Piękno tej gigantycznej "dziury" w ziemi jest takie, że trudno uwierzyć, by mogła ona powstać sama.Kolejny dowód z wiary, albo ściślej z "trudno uwierzyć". Tyle dowodów, tyle dowodów i ciągle nie mają nic poza wiarą. I butą. > Piękno, prawda i dobro są zawsze dowodem na istnienie Stworzyciela Piękna, Prawdy i Dobra. Stąd Wielki Kanion jest takim właśnie "dowodem" na istnienie Boga.Brzydota, fałsz i zło są zawsze dowodem na istnienie Stworzyciela Brzydoty, Fałszu i Zła. Stąd Fronda, Terlikowski i Kościół Katolicki są takimi dowodami na istnienie ... (czego? chyba jednak cały czas Boga). W każdym razie jeśli dojdę kiedyś do wiary religijnej to tylko tędy! 
Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów. |
#4 6 na 6 KORIUS (14106 punktów) (zablokowany) | Odp: Żart, choroba, niedorozwój umysłowy? Nie, to Fronda! | > Prawie spadłem z krzesła:> www.fronda(*)_dowod_na_istnienie_boga_19991> Jakby się cofnąć o kilka wieków. Niedługo Fronda objawi, że pioruny, to boski gniew.-Jakiś rzadki ten ich bóg, całkiem wodnisty, ale kanion wypłukał przez miliony lat. 
Jakości rozumu nie należy mierzyć ilością wiedzy, lecz stosunkiem do prawdy. |
#5 4 na 4 KORIUS (14106 punktów) (zablokowany) | Odp: Żart, choroba, niedorozwój umysłowy? Nie, to Fronda! | > Ale szkoda byłoby nie zacytować pierwszego komentarza:> Komentarze: 12 >Zobacz profil Coyolles Coyolles napisał/a: sobota, 24 marca 2012, 03:04 > Jeśli ktoś chce zobaczyć kryjówkę Boga, to powinien wybrać się w kosmos. Wg najnowszych badan Bóg ukrywa się w ciemnej materii. Jest to 96% materii wszechświata, o której nic kompletnie nie wiemy. Wiec prawdopodobieństwo, ze tam właśnie jest Bóg jest bardzo duże.> Może wreszcie się nasz pan Fizyk się nawróci.> Wszak argument nie do odparcia.-Bóg w ciemnej materii? To zakrawa na bluźnierstwo! Tam szukałbym szatana, Bóg to światłość, której ciemność nie przemogła... 
Jakości rozumu nie należy mierzyć ilością wiedzy, lecz stosunkiem do prawdy. |
#6 4 na 4 | Piątkowski (5131 punktów) | Odp: Żart, choroba, niedorozwój umysłowy? Nie, to Fronda! | Skoro Ewa powstała z żebra Adama, to boję się zapytać, z jakiej części ciałą tego nieboraka, zrobił Rów Marjański... |
#7 5 na 5 | Pa1ryk (1539 punktów) | Odp: Żart, choroba, niedorozwój umysłowy? Nie, to Fronda! | Komentarze: 12 Zobacz profil Coyolles Coyolles napisał/a: sobota, 24 marca 2012, 03:04 Jeśli ktoś chce zobaczyć kryjówkę Boga, to powinien wybrać się w kosmos. Wg najnowszych badan Bóg ukrywa się w ciemnej materii. Jest to 96% materii wszechświata, o której nic kompletnie nie wiemy. Wiec prawdopodobieństwo, ze tam właśnie jest Bóg jest bardzo duże.> Może wreszcie się nasz pan Fizyk się nawróci.> Wszak argument nie do odparcia.Jeśli ktoś chce zobaczyć piekło powinien wybrać się do kopalni. Według najnowszych badań szatan ukrywa się w zewnętrznym jądrze Ziemi. Jest to jedna trzecia masy Ziemi, o której prawie nic nie wiemy. Więc prawdopodobne, że tam właśnie jest piekło jest bardzo duże. Więc uważajcie jak stawiacie kroki. Może was wciągnąć w każdej chwili  |
#8 3 na 3 | astrotaurus (12445 punktów) | Odp: Żart, choroba, niedorozwój umysłowy? Nie, to Fronda! |
> Jeśli ktoś chce zobaczyć piekło powinien wybrać się do kopalni. Według najnowszych badań szatan ukrywa się w zewnętrznym jądrze Ziemi.Jeśli nie chcesz by katolicy kiwali z politowaniem głowami nad głupotą ateistów/racjonalistów to nie sugeruj im posiadania poglądów, z których dawno zrezygnowali. Piekło to stan oddalenia, a nie miejsce do smażenia. Za to hipoteza użytkownika Frondy - Coyolles, że Bóg to ciemna masa ma ręce i nogi. 
Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów. |
#9 2 na 2 | adinus (320 punktów) | Odp: Żart, choroba, niedorozwój umysłowy? Nie, to Fronda! | > Prawie spadłem z krzesła:> www.fronda(*)_dowod_na_istnienie_boga_19991> Jakby się cofnąć o kilka wieków. Niedługo Fronda objawi, że pioruny, to boski gniew. Jednak Einstein> miał rację. Ludzka głupota jest nieskończona.Zawsze ciekawił mnie sposób argumentacji ludzi wierzących ale to przerosło wszystko co widziałem do tej pory. Czy ich redakcja ma chociażby maturę? Wątpie... A może ktoś tutaj jest geografem i napisze na Frondzie w jaki sposób colorado wyżłobiło kanion, podając jakieś dane liczbowe. Zawsze gdy ktoś nie zrozumie danych liczbowych można jasno stwierdzić że jest idiotą.  Sam dodałbym komentarz ale moje dwa konta tam założone zostały zbanowane  chyba zbyt dosadnie odnosiłem się do płodów w Pepsi...  |
#10 2 na 2 | Pa1ryk (1539 punktów) | Odp: Żart, choroba, niedorozwój umysłowy? Nie, to Fronda! | > Za to hipoteza użytkownika Frondy - Coyolles, że Bóg to ciemna masa ma ręce i nogi.  Nie słyszałem, żeby ciemna materia miała ręce i nogi, ale pewnie też się nie znam... |
#11 4 na 4 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Żart, choroba, niedorozwój umysłowy? Nie, to Fronda! | . > Zawsze ciekawił mnie sposób argumentacji ludzi wierzących ale to przerosło wszystko co widziałem do tej pory. Czy ich redakcja ma chociażby maturę? Wątpie...Tomasz Piotr Terlikowski (ur. 10 września 1974) - polski dziennikarz, filozof, publicysta, tłumacz, pisarz i działacz katolicki, redaktor naczelny portalu fronda.pl. W 2003 obronił doktorat z filozofii na UKSW. pl.wikipedia.org/wiki/Tomasz_TerlikowskiPozdrawiam. @@@ . |
#12 9 na 9 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Żart, choroba, niedorozwój umysłowy? Nie, to Fronda! | . > Za to hipoteza użytkownika Frondy - Coyolles, że Bóg to ciemna masa ma ręce i nogi.  Czy Pana Światłość Wiekuista natchnęła? Bóg - to ciemna masa?Co na to pan Vancalar? A czy pan Konowal zechce się z tym zgodzić? Pozdrawiam. @@@ . |
#13 6 na 6 | Ojciec Lesiotr (6102 punktów) | Odp: Żart, choroba, niedorozwój umysłowy? Nie, to Fronda! | > Jeśli nie chcesz by katolicy kiwali z politowaniem głowami nad głupotą ateistów/racjonalistów to nie sugeruj im posiadania poglądów, z których dawno zrezygnowali. Piekło to stan oddalenia, a nie miejsce do smażenia.W takim razie Jezus Chrystus nie jest katolikiem, bo On nigdy nie odwołał swoich poglądów na piekło  No ale Jezus zawsze uważany był za bluźniercę i heretyka, całe "szczęście", że Tradycja Kościoła trochę naprostowała jego hippisowskie poglądy...
W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Amen. |
#14 10 na 10 | Ojciec Lesiotr (6102 punktów) | Odp: Żart, choroba, niedorozwój umysłowy? Nie, to Fronda! | > Tomasz Piotr Terlikowski (ur. 10 września 1974) - polski dziennikarz, filozof, publicysta, tłumacz, pisarz i działacz katolicki, redaktor naczelny portalu fronda.pl. W 2003 obronił doktorat z filozofii na UKSW. pl.wikipedia.org/wiki/Tomasz_TerlikowskiO, to w tej samej placówce wiedzy, w której swój doktorat obronił Ojciec Dyrektor Rydzyk Tadeusz! Wysoki poziom ma ta Uczelnia.
W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Amen. |
#15 3 na 3 | adinus (320 punktów) | Odp: Żart, choroba, niedorozwój umysłowy? Nie, to Fronda! | > .> >Zawsze ciekawił mnie sposób argumentacji ludzi wierzących ale to przerosło wszystko co widziałem do tej pory. Czy ich redakcja ma chociażby maturę? Wątpie...> Tomasz Piotr Terlikowski (ur. 10 września 1974) - polski dziennikarz, filozof, publicysta, tłumacz, pisarz i działacz katolicki, redaktor naczelny portalu fronda.pl. W 2003 obronił doktorat z filozofii na UKSW. pl.wikipedia.org/wiki/Tomasz_Terlikowski> Pozdrawiam.> @@@> .> Sporo jest wart ten doktorat z filozofii skoro prowadzi się redakcję podającą co chwile empiryczne dowody istnienia Boga zapominając iż wiara jest wiarą jedynie wtedy gdy nie ma żadnych dowodów. A więc plotka krążąca po polskich politechnikach jakoby studia humanistyczne nic poza papierkiem nie dawały jest jednak prawdziwa!  |
1 2 3 4 5 6 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|