Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wymiana zderzaków

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
19-09-2012 16:33coreless (16088 punktów)Wymiana zderzaków
0 na 6
Po czym poznać, że wystarczy tylko wymiana zderzaków, a kiedy należy wymienić całość - włącznie z szoferem?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Pogadaj sobie z diogenesem. On też uwielbia publikować niepotrzebne, bezsensowne posty, udające niebywale głębokie przemyślenia.


Szerokość życia jest ważniejsza niż długość. (Awicenna)
19-09-2012 17:14 
 Ocena 2 na 2
coreless (16088 punktów)
Riposta godna co najmniej posiadacza dyplomu Master of Arts!
Selanos (12869 punktów)
>Po czym poznać, że wystarczy tylko wymiana zderzaków, a kiedy należy wymienić całość - włącznie z
>szoferem?

A co to ma niby znaczyć?
19-09-2012 18:07 
 Ocena 1 na 1
coreless (16088 punktów)

>A co to ma niby znaczyć?

A dlaczego pytasz?
Selanos (12869 punktów)
>>A co to ma niby znaczyć?
>A dlaczego pytasz?

Bo nie wiem.
19-09-2012 18:25 
 Ocena 1 na 1
coreless (16088 punktów)

>Bo nie wiem.

A czego konkretnie nie wiesz?
Selanos (12869 punktów)
Napisałem w pierwszej wypowiedzi.
19-09-2012 18:32 
 Ocena 1 na 1
coreless (16088 punktów)
>Napisałem w pierwszej wypowiedzi.

Co napisałeś?
Selanos (12869 punktów)
>>Napisałem w pierwszej wypowiedzi.
>Co napisałeś?

Cytat:
A co to ma niby znaczyć?

19-09-2012 18:42 
 Ocena 1 na 1
coreless (16088 punktów)

Piszesz cytatami a potem cytujesz sam siebie? I to ma być poważne pytanie?

Selanos (12869 punktów)
Dobra, zakończmy temat. Najwyraźniej dziwne zdanie o zderzakach i szoferze w dziale "społeczeństwo i kraj" powinno być dla mnie jasne i zrozumiałe.

Miłego wieczoru życzę
19-09-2012 19:20 
 Ocena 1 na 1
coreless (16088 punktów)

>Miłego wieczoru życzę

Co konkretnie masz na myśli?
Medieval (3004 punktów)
>a kiedy należy wymienić całość - włącznie z szoferem?

Na Tupolewa, Tego który nie może dobrze skończyć czy Cynicznego heppenera?
19-09-2012 18:18 
 Ocena 1 na 1
coreless (16088 punktów)

>Na Tupolewa, Tego który nie może dobrze skończyć czy Cynicznego heppenera?

Oto mądrość cała: będzie, co będzie. A co może być?
ramichael (36666 punktów)
>Po czym poznać, że wystarczy tylko wymiana zderzaków, a kiedy należy wymienić całość - włącznie z
>szoferem?

Hmm...Kiedy strefa zgniotu dochodzi do podstawy czaszki?


19-09-2012 18:43 
 Ocena 1 na 1
coreless (16088 punktów)

>Hmm...Kiedy strefa zgniotu dochodzi do podstawy czaszki?
>

Faktem jest faktem, a jest nim o ile faktem jest.
19-09-2012 20:33 
 Ocena 1 na 1
coreless (16088 punktów)

> Faktem jest faktem, a jest nim o ile faktem jest.

Łojejku! Ale blamaż. Na Racjonaliście jestem spalony...
19-09-2012 20:43 
 Ocena 3 na 3
ekologik (1240 punktów)
(zablokowany)
Słyszałem o tym od Modki na innym forum:

ludzie co kilka lat się wypalają ale na szczęście przychodzą nowi

żegnaj przyjacielu
20-09-2012 06:36 
 Ocena 2 na 2
coreless (16088 punktów)

>żegnaj przyjacielu

Nie myśl sobie, że z kulka_na_molą pójdzie Ci tak łatwo tak.
Dariusz Godyń (2403 punktów)
>Po czym poznać, że wystarczy tylko wymiana zderzaków, a kiedy należy wymienić całość - włącznie z
>szoferem?
A czy to sedan, hatchback czy kabriolet to istotne.
20-09-2012 06:34 
 Ocena 1 na 1
coreless (16088 punktów)

>A czy to sedan, hatchback czy kabriolet to istotne.

A czy w którejś z tych opcji zderzak jest bezpośrednio zintegrowany z szoferem?
20-09-2012 14:28 
 Ocena 1 na 1
Dariusz Godyń (2403 punktów)

>A czy w którejś z tych opcji zderzak jest bezpośrednio zintegrowany z szoferem?
Nie lecz np. w kabriolecie kierowca jest jakby mniej zintegrowany z autem.
20-09-2012 18:57 
 Ocena 1 na 1
coreless (16088 punktów)

>Nie lecz np. w kabriolecie kierowca jest jakby mniej zintegrowany z autem.

Zwłaszcza w czasie dachowania.
Dariusz Godyń (2403 punktów)

>Zwłaszcza w czasie dachowania.
W czasie dachowania kabrioletem zderzaki mogą nie doznać uszczerbku kierowca jednak jest do wymiany.
20-09-2012 19:29 
 Ocena 1 na 1
coreless (16088 punktów)

I tu w całym okazałości wylazł na wierzch me ograniczoność mentalne: zderzaki całe, wóz tylko do kosmetycznego remontu, a szofer mimo to do wymiany - w całości, i to nawet jeśli był zapięty w pasy porządnie i po samą szyję. Daje do pomyślunku...
Dariusz Godyń (2403 punktów)
>I tu w całym okazałości wylazł na wierzch me ograniczoność mentalne: zderzaki całe, wóz tylko do kosmetycznego remontu, a szofer mimo to do wymiany - w całości, i to nawet jeśli był zapięty w pasy porządnie i po samą szyję. Daje do pomyślunku...
>
To szokująca prawda jednak jest światełko w tunelu: gdyby ten kierowca miał 150cm w kapeluszu.
20-09-2012 20:03 
 Ocena 1 na 1
coreless (16088 punktów)

>To szokująca prawda jednak jest światełko w tunelu: gdyby ten kierowca miał 150cm w kapeluszu.

A na co miał ten kapelusz nałożony?
Dariusz Godyń (2403 punktów)

>A na co miał ten kapelusz nałożony?
Kapelusz jest z miękkiej materi amortyzuje uderzenie kierowca krasnal wychodzi cało kapelusz jest do wymiany.
20-09-2012 20:45 
 Ocena 1 na 1
coreless (16088 punktów)

>Kapelusz jest z miękkiej materi amortyzuje uderzenie kierowca krasnal wychodzi cało kapelusz jest do wymiany.

Przy 225 km/h i dachowaniu nawet bardzo duży kapelusz i niski wzrost może niewiele pomóc.
Dariusz Godyń (2403 punktów)

>Przy 225 km/h i dachowaniu nawet bardzo duży kapelusz i niski wzrost może niewiele pomóc.
>
Widzę że na siłę chcesz pozbawić życia krasnala, mały człowiek mała prędkość!! 225km/h wyssało by małego człowieka z kabrioletu po czym auto dachowałoby nie czyniąc kierowcy szkody. Werdykt: zderzaki wraz z całą resztą auta do wymiany kierowca do ponownego użytku.
20-09-2012 22:05 
 Ocena 1 na 1
coreless (16088 punktów)

>Widzę że na siłę chcesz pozbawić życia krasnala...

Już w przedszkolu byłem małym terrorystą i dlatego cały czas stałem w kącie, ale widocznie za mało. Zresztą wiadomo: genów nie przeskoczysz!

>225km/h wyssało by małego człowieka z kabrioletu

Nawet zapiętego pasami? Hę?

>mały człowiek mała prędkość!

Czyli nawet jadąc 225 km/h miałby mniejszą prędkość niż by miał, niewykluczone, że bardzo zabójczą dla krasnali.

>Werdykt: zderzaki wraz z całą resztą auta do wymiany kierowca do ponownego użytku.

Recykling. To bardzo europejskie. Mały krasnal, a jaki jednak wielki Europejczyk jednak!
Rigoletto (3891 punktów)
>Po czym poznać, że wystarczy tylko wymiana zderzaków, a kiedy należy wymienić całość - włącznie z
>szoferem?

Jak ludzie są źli na szofera, to jeszcze jest OK. Ale jak się zaczynają z niego śmiać to znaczy, że trzeba zmieniać...
Chyba ta pora już chyba nadeszła
20-09-2012 06:32 
 Ocena 1 na 1
coreless (16088 punktów)

> Chyba ta pora już chyba nadeszła

Chyba już chyba tak, ale wbrew wszystkim i wszystkiemu nadal mam szczerą wolę wytrwania do końca kadencji.
Rigoletto (3891 punktów)
>> Chyba ta pora już chyba nadeszła
>Chyba już chyba tak, ale wbrew wszystkim i wszystkiemu nadal mam szczerą wolę wytrwania do końca kadencji.

To normalne, ale zawsze po etapie śmiechu jest jeszcze etap "taczki".
20-09-2012 18:55 
 Ocena 1 na 1
coreless (16088 punktów)

>To normalne, ale zawsze po etapie śmiechu jest jeszcze etap "taczki".

Taczki! Taczki! Taczki!

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365