>W 2012 r. kierownictwo Kancelarii Sejmu otrzymało nagrody o łącznej wysokości 976 tys. złotych.
No, to nie mam na kogo głosować, bo na złodziei nie będę. I pomyśleć, że bandyta, który napada na stację benzynową raz, że ryzykuje, dwa wisi nad nim nieuchronność kary, jest na niego paragraf i jeszcze to odium - wyrok w mediach i brak przyzwolenia społecznego...
|