Jak dla mnie to raczej jeszcze fantastyka.
Warunki nieważkości lub też obniżonej grawitacji mają paskudny wpływ na zdrowie, dlatego wątpię w wysyłanie tam kogoś "na całe życie". Najpierw naukowcy musieliby uporać się z tym problemem, a jak na razie wszelkie rozwiązania są bardzo toporne.
|