 |
Prof. Pawłowicz chce leczyć homoseksualistów Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 09-03-2013 15:45 | Tomasz Trzaskowski (375 punktów) | Prof. Pawłowicz chce leczyć homoseksualistów
4 na 4 | Krystyna Pawłowicz, posłanka PiS złożyła interpelację do ministra zdrowia Bartosza Arłukowicza. - Czy ministerstwo prowadzi jakiekolwiek działania mające na celu pomoc i wsparcie dla osób chcących wyjść z problemu homoseksualizmu? - pyta posłanka. Odnoszę wrażenie, że trwa wyścig między przedstawicielami prawej strony politycznej na coraz to bardziej absurdalne tezy i kłamstwa. Był już poruszany na forum temat "czy można być tolerancyjnym wobec nietolerancji?". Granice zostały przekroczone już dawno. Pytam się - gdzie jest prokurator? Źródła: www.fronda(*)yc-homoseksualistow,26759.html natemat.pl(*)u-ktore-leczy-za-pomoca-dotyku | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 Iwan Denisowicz (16705 punktów) (zablokowany) | >Krystyna Pawłowicz, posłanka PiS złożyła interpelację do ministra zdrowia Bartosza Arłukowicza. - >Czy ministerstwo prowadzi jakiekolwiek działania mające na celu pomoc i wsparcie dla osób chcących >wyjść z problemu homoseksualizmu? - pyta posłanka. Zważywszy na wcześniejsze wypowiedzi owej pani ta jest nadzwyczaj wprost delikatna i choć obraźliwa to w niemalże subtelny sposób. Proszę zwrócić uwagę na to, że nie ma mowy o przymusowym leczeniu, jedynie pytanie o działania wobec osób, które same chcą "wyjść" ze swojego homoseksualizmu. Mówiąc bardziej poważnie i będąc świadomym czym jest orientacja seksualna powyższą wypowiedź pani Pawłowicz uważam za wprost niezmiernie głupią. >Odnoszę wrażenie, że trwa wyścig między przedstawicielami prawej strony politycznej na coraz to >bardziej absurdalne tezy i kłamstwa. W takim razie odczucia mamy podobne. >Był już poruszany na forum temat "czy można być tolerancyjnym wobec nietolerancji?". >Granice zostały przekroczone już dawno. Pytam się - gdzie jest prokurator? Gdyby prokuratorzy mieli się zajmować każdą idiotyczną wypowiedzią polskich polityków to nie starczyłoby im czasu na nic innego, choć być może tą powinni się zająć.
|
|
12 na 12 | Ratatoskr (4439 punktów) | > Krystyna Pawłowicz, posłanka PiS złożyła interpelację do ministra zdrowia Bartosza Arłukowicza. -> Czy ministerstwo prowadzi jakiekolwiek działania mające na celu pomoc i wsparcie dla osób chcących> wyjść z problemu homoseksualizmu?Cóż... na miejscu Biedronia złożyłabym chyba interpelację do ministra zdrowia Bartosza Arłukowicza. - Czy ministerstwo prowadzi jakiekolwiek działania mające na celu pomoc i wsparcie dla osób chcących wyjść z problemu homofobii?  Ale jak się nad tym na spokojnie zastanowię, to dochodzę do wniosku, że Biedroń zrobił jedyną sensowną rzecz w tym kontekście: nagabywany przez dziennikarzy, stwierdził, że każdy poseł ma prawo składać dowolnie absurdalne interpelacje, i że nie widzi sensu wchodzenia w dyskusję z takimi absurdami.
|
|
3 na 3 | romaro (25211 punktów) | >Krystyna Pawłowicz, posłanka PiS złożyła interpelację do ministra zdrowia Bartosza Arłukowicza. - Czy ministerstwo prowadzi jakiekolwiek działania mające na celu pomoc i wsparcie dla osób chcących wyjść z problemu homoseksualizmu? - pyta posłanka.
Widzę jasno na białym, że potrzeba jest uruchomić środki mające na celu pomoc i wsparcie dla osób chcących wyjść z problemu katolicyzmu.
|
|
7 na 7 | Selanos (12869 punktów) | Pawłowicz nie jest problemem, ludzie mają różne poglądy i z poglądami Pawłowicz musimy żyć. Problemem jest to, gdzie pani Pawłowicz swoje poglądy głosi. Głosi je w sejmie, bo jest posłanką wybraną przez ludzi. To nie świadczy zbyt dobrze o polskim społeczeństwie.
|
|
 | | Tomasz Trzaskowski (375 punktów) | >Pawłowicz nie jest problemem, ludzie mają różne poglądy i z poglądami Pawłowicz musimy żyć. Problemem jest to, gdzie pani Pawłowicz swoje poglądy głosi. Głosi je w sejmie, bo jest posłanką wybraną przez ludzi. To nie świadczy zbyt dobrze o polskim społeczeństwie.
I dokładnie to miałem na myśli zakładając ten temat. Księdza zniosę, byłego prezydenta też, profesorów - ok. To wszystko osoby prywatne. Poseł to już przesada, dlatego tym powinny się już zająć odpowiednie organy.
|
|
Ada M. (1403 punktów) (zablokowany) | >Czy ministerstwo prowadzi jakiekolwiek działania mające na celu pomoc i wsparcie dla osób chcących wyjść z problemu homoseksualizmu? - pyta posłanka. Ciekawe po co, skoro nie ma na takie terapie - nawet gdyby były one możliwe - zapotrzebowania. No chyba, że chodzi o wyprowadzenie kasy z państwowego budżetu.
|
|
 | 1 na 1 | Paweł Arłukowicz (3162 punktów) |
>Ciekawe po co, skoro nie ma na takie terapie - nawet gdyby były one możliwe - zapotrzebowania. No chyba, że chodzi o wyprowadzenie kasy z państwowego budżetu.
Niby masz rację, ale takie rozumowanie wskazywałoby, że uważasz panią Pawłowicz za osobę inteligentną, która - jak Szwejk ( albo Lepper ) głupią tylko udaje. Jednak moim zdaniem mamy tu do czynienia z debilizmem w najczystszej postaci. Niedościgniony wzorzec !!!!
|
|
 | 1 na 1 | Irracja (4721 punktów) | > >Czy ministerstwo prowadzi jakiekolwiek działania mające na celu pomoc i wsparcie dla osób chcących wyjść z problemu homoseksualizmu? - pyta posłanka.> Ciekawe po co, skoro nie ma na takie terapie - nawet gdyby były one możliwe - zapotrzebowania. No chyba, że chodzi o wyprowadzenie kasy z państwowego budżetu. ... tutaj jest statut (i nie tylko) instytucji promowanej przez panią poseł. www.pomoc2002.pl/. Instytucja poszukuje wolontariuszy do swojej działalności, więc jaka tu mowa o "leczeniu"? Pewnie jeszcze profesjonalnym. KRK szykuje furtkę dla rządowych funduszy, nic więcej...
... nauka jest nienawistna teizmowi, gdyż prowadzi do deizmu. A ten wyklucza wpływ "Boga i kleru" na życie doczesne...
|
|
|  | Ada M. (1403 punktów) (zablokowany) | >KRK szykuje furtkę dla rządowych funduszy, nic więcej... Mam scenariusz dalszego ciągu: fikcyjni geje, pozorowane terapie, rzekome uleczenia... A terapeuci jacy? Katoliccy? Zapewne...
|
|
| |  | | Irracja (4721 punktów) | > >KRK szykuje furtkę dla rządowych funduszy, nic więcej...> Mam scenariusz dalszego ciągu: fikcyjni geje, pozorowane terapie, rzekome uleczenia... A terapeuci jacy? Katoliccy? Zapewne... ... jeżeli nie liczyć tych w "czarnych i czerwonych sukienkach", to reszta rzeczywiście fikcyjna. Przecież według KRK nie ma problemu gejów, jest problem braku wiary (czytaj: posłuchu wobec kleru)... 
... nauka jest nienawistna teizmowi, gdyż prowadzi do deizmu. A ten wyklucza wpływ "Boga i kleru" na życie doczesne...
|
|
1 na 1 | Paweł Arłukowicz (3162 punktów) |
> Granice zostały przekroczone już dawno. Pytam się - gdzie jest prokurator?Prokurator ????? Przecież p-oslica Pawłowicz tą wypowiedzią nie obraziła uczuć religijnych  Swoją droga tu jest potrzebny, a raczej niezbędny zabieg przedczołowej lobotomii, bo psychiatra i medykamenty już, na pewno, nie pomogą.
|
|
3 na 3 | keram aktsu (1211 punktów) | W/g Pawłowicz homoseksualizm jest chorobą. Czyli tą orientację seksualną można i należy leczyć. Pójdźmy krok dalej. Heteroseksualizm też jest orientacją seksualną. Skoro można leczyć homoseksualizm, traktując ją jako chorobę, można wyleczyć również heteroseksualistę. Dojdziemy do tego, że w ogóle jakakolwiek orientacja jest chorobą i jako taka może być leczona. Z mojej wiedzy wynika, że popęd płciowy można zdławić farmakologicznie, ale orientacja seksualna nie zmieni się nigdy. A jęki i stęki Pawłowiczowej są tylko dowodem na to, że odsetek głupców jest taki sam wśród np. śmieciarzy, piekarzy i nauczycieli akademickich.
|
|
 | 2 na 2 ollikm (2038 punktów) (zablokowany) | Pani Pawłowicz jest właśnie przykładem takiego całkowitego wyleczenia z orientacji seksualnej.
|
|
| Domestos z Bidetu (6257 punktów) | > Krystyna Pawłowicz, posłanka PiS złożyła interpelację do ministra zdrowia Bartosza Arłukowicza. -> Czy ministerstwo prowadzi jakiekolwiek działania mające na celu pomoc i wsparcie dla osób chcących> wyjść z problemu homoseksualizmu? - pyta posłanka.JASNE, tylko nie ministerstwo a sama Stolica Apostolska!: Kłopot Watykanu: Stolica Apostolska kupiła apartamentowiec, w którym mieści się największa sauna gejowska EuropyJak oni się tam zaczną leczyć! Pan Pieronek wszystkie swoje namiętności wygrzeje!
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
|
|
| Michal Jafron (95 punktów) |
"czy można być tolerancyjnym wobec nietolerancji?".
Był taki jeden konserwatysta amerykański.
Dokładnie przedstawiciel konserwatyzmu organicznego.
Głosił on "Tolerancję w imię nietolerancji" a nazywał się - Willmoore Kendall.
I nie głupie miał argumenty...
|
|
1 na 1 meercat (934 punktów) (zablokowany) | Odp: Pawłowicz chce leczyć homoseksualistów | Po pierwsze wykreśliłam "prof." z tytułu, bo ta opętana baba tak mianowana przeze mnie nie będzie. Po drugie myślę, że z homofobii też się można leczyć. A nawet należy. Historia oraz psychologia odnotowują, że homofobia zawsze była przyczyną nieszczęść, z powodu mechanizmu wyparcia prowadzącego do agresji. Myślę, że terapia homofobii jest bardziej racjonalna i pożyteczna.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|