>Nie wiem czy dobrze wszystko w tym filmie zrozumiałem ale wygląda na >to że kosmici tworzący hybrydy to bzdura a anioły zapładniające kobiety to już nie??? Wg mnie w tym >wypadku wersja z kosmitami brzmi 100x bardziej racjonalnie niż te bzdury o aniołach. >Może nie do końca wszytko dobrze zrozumiałem dlatego proszę o obejrzenie tego filmu. >PS. W "rozdziale" "anunnaki" autor zdaje się udowadniać że historia o potopie Noego jest prawdziwa.
Autorzy cyklu "Ancient Aliens" podali nephilim jako dowód na to, że kosmici byli na ziemi. Autor "Ancient Aliens Debunked" podważa ich tezę udowadniając, że w biblii nie ma ani słowa o kosmitach i nie mówi o tym, czy nephilim istnieli, czy nie, bo to nie jest tematem dyskusji. Resztę sobie dopowiedziałeś.
|