 |
Nie chcą jasnowidza w Wyższej Szkole Policyjnej... Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 24-03-2013 19:19 | Reshca (2854 punktów) | Nie chcą jasnowidza w Wyższej Szkole Policyjnej...
13 na 13 | Studenci zrzeszeni w Naukowym Kole Śledczym Wyższej Szkoły Policyjnej w Szczytnie postanowili uhonorować słynnego jasnowidza Jackowskiego tytułem honorowego patrona koła. natemat.pl(*)ie-przyszli-sledczy-protestujaWładze uczelni odmówiły. Jak zasugerowano dlatego, że policja wciąż rządzi się „skostniałymi regułami”. Studenci w ramach protestu rozwiązali koło. Natomiast pan Jackowski się dziwi: „Mam wiele dokumentów potwierdzających moją współpracę z policją. Nie rozumiem więc zachowania władz Wyższej Szkoły Policyjnej w Szczytnie - mówi trójmiejskiej "Gazecie Wyborczej" jasnowidz.” W pierwszym momencie myślałam, że przespałam parę dni i mamy 1 kwietnia. Naprawdę mamy XXI wiek??? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | szarley (54913 punktów) | >Studenci zrzeszeni w Naukowym Kole Śledczym Wyższej Szkoły Policyjnej w Szczytnie postanowili >uhonorować słynnego jasnowidza Jackowskiego tytułem honorowego patrona koła.
Tuż przed emeryturą już się myśli o łowieniu ryb...
|
|
8 na 8 | Jacholek (5699 punktów) | >W pierwszym momencie myślałam, że przespałam parę dni i mamy 1 kwietnia. Naprawdę mamy >XXI wiek??? Serdecznie dziękuję za jasnowidzącą policję ! A może policja wejdzie we współpracę z egzorcystami by wypędzali złe duchy z przestępców ?
|
|
 | 4 na 4 | Reshca (2854 punktów) | >Serdecznie dziękuję za jasnowidzącą policję ! A może policja wejdzie we współpracę z egzorcystami by wypędzali złe duchy z przestępców ?
Ja bym poszła dalej. Może stworzyć etat Wróża Policyjnego?
|
|
|  | 5 na 5 | Maciej Stachowski (255 punktów) | >>Serdecznie dziękuję za jasnowidzącą policję ! A może policja wejdzie we współpracę z egzorcystami by wypędzali złe duchy z przestępców ? >Ja bym poszła dalej. Może stworzyć etat Wróża Policyjnego?
Skoro kapelani wojskowi są normą, to może wcale nie taki żartobliwy ten żart...
I may disapprove of what you say, But I will defend to the death your right to say it.
|
|
|  | 6 na 6 | Paul Figura. (1368 punktów) |
> Ja bym poszła dalej. Może stworzyć etat Wróża Policyjnego?Jestem za i najlepiej od razu mu dać wyższy stopień oficerski nadinspektora na przykład.My podatnicy złożymy się mu na szklaną kule w ten oto sposób, zniknie w Polsce fala przestępczości.
|
|
| |  | 1 na 1 | Kiełczewski (439 punktów) | kule >  Nie kpij z kuli to jest najdoskonalsza bryła (największa objętość przy najmniejszym polu powierzchni).Orły Polskie przegrały z Ukrainą bo trzymały formę na San Marino i to w kulę!,co prawda skórzaną,ale kulę.
|
|
11 na 11 Iwan Denisowicz (16705 punktów) (zablokowany) | > Studenci zrzeszeni w Naukowym Kole Śledczym Wyższej Szkoły Policyjnej w Szczytnie postanowili> uhonorować słynnego jasnowidza Jackowskiego tytułem honorowego patrona koła.> natemat.pl(*)ie-przyszli-sledczy-protestuja> Władze uczelni odmówiły. Jak zasugerowano dlatego, że policja wciąż rządzi się "skostniałymi> regułami". Studenci w ramach protestu rozwiązali koło. Natomiast pan Jackowski się dziwi:> "Mam wiele dokumentów potwierdzających moją współpracę z policją. Nie rozumiem więc zachowania> władz Wyższej Szkoły Policyjnej w Szczytnie - mówi trójmiejskiej "Gazecie Wyborczej"> jasnowidz."> W pierwszym momencie myślałam, że przespałam parę dni i mamy 1 kwietnia. Naprawdę mamy XXI wiek???Zaczynając od końca: teoretycznie tak, ale poziom umysłowy niektórych ludzi sprawia, iż zaczynam w to wątpić. Obawiam się o poziom przyszłych policjantów, którzy uważają, że "jasnowidze" powinni pomagać policji. Czyżby techniki śledcze były za trudne, czy może w policji aż takie braki kadrowe, że aż trzeba przyjmować osoby skłonne do poszukiwania absurdalnych rozwiązań? Sądzę, że władze uczelni odmówiły jak najbardziej słusznie. Co więcej uważam, iż owi studenci powinni zostać relegowani z uczelni. Osoby przejawiające tak irracjonalne wierzenia stanowiłyby - moim zdaniem - zagrożenie dla społeczeństwa.
|
|
 | 7 na 7 | Reshca (2854 punktów) | >Co więcej uważam, iż owi studenci powinni zostać relegowani z uczelni. Osoby przejawiające tak irracjonalne wierzenia stanowiłyby - moim zdaniem - zagrożenie dla społeczeństwa.
Dokładnie, tak samo myślę. Przeraża mnie perspektywa obrońców prawa i obywateli, którzy prowadzą śledztwo na podstawie wyimaginowanych przeczuć jakiegoś oszusta zamiast na podstawie dowodów i zeznań świadków.
|
|
1 na 1 | Maciej Stachowski (255 punktów) | > Naukowym Kole Śledczym> uhonorować słynnego jasnowidza JackowskiegoNauko, dokąd zmierzasz? 
I may disapprove of what you say, But I will defend to the death your right to say it.
|
|
 | | Kiełczewski (439 punktów) | Zadałeś pytanie "nauko dokąd zmierzasz" przed siebie i tylko! ! ! TAK.
|
|
-7 na 7 onepiotrek (-49 punktów) (zablokowany) | metromsn.g(*)polskiej_policji__Ale_nie.htmlpoziom waszych wypowiedzi można porównać tylko do moherów od Rydzyka... jeśli się czegoś nie rozumie, to najpierw należy to zbadać, a dopiero później krytykować... inteligencja polega m.in. na tym, że jest się świadomym swojej niewiedzy...
|
|
 | 5 na 5 | Maciej Stachowski (255 punktów) | > metromsn.g(*)polskiej_policji__Ale_nie.html> poziom waszych wypowiedzi można porównać tylko do moherów od Rydzyka...> jeśli się czegoś nie rozumie, to najpierw należy to zbadać, a dopiero później krytykować...> inteligencja polega m.in. na tym, że jest się świadomym swojej niewiedzy...> Jeszcze kilka miesięcy od jej zaginięcia dało się wykryć w jej ciele alkohol 0, 6 promila, obok leżała butelkaJuż po paru tygodniach procesy gnilne fałszują ilość alkoholu we krwi. Po kilku miesiącach nie ma praktycznie możliwości ustalenia ilości pierwotnej. To tak na początek. > Za pierwszym razem, podczas wizji lokalnej w Brzegu, pomylił się. Z jego pomocy nic nie wyszło.To tak dalej. Zakłócenia psioniczne zdarzają mu się dość często.A może po prostu pan Jackowski jest nieświadomy swojej niewiedzy?
I may disapprove of what you say, But I will defend to the death your right to say it.
|
|
|  | -2 na 2 onepiotrek (-49 punktów) (zablokowany) | Jackowskiemu najlepiej wychodzi znajdowanie trupów, reszta to tylko dodatki, a głupie gazety i dziennikarze sami do niego przychodzą, prosić o wypowiedzi natury ogólnej, ale tez i publikują jakieś brednie i bzdety, które jemu przypisują, a co się potem okazuje ewidentna nieprawdą - myślisz, że każdy ma tyle siły, żeby się procesować ze szmatławcami/brukowcami - Faktem i Superekspresem? krzysztof-(*)s/2013/03/Gen.-Rapacki-001.jpg
|
|
 | 5 na 5 | Grzegorz (5685 punktów) | > jeśli się czegoś nie rozumie, to najpierw należy to zbadać, a dopiero później krytykować...No właśnie - jeśli się czegoś nie rozumie, to należałoby to najpierw zbadać, a dopiero później powoływać etat Wróża Policyjnego
|
|
 | 2 na 2 | Kiełczewski (439 punktów) |
>poziom waszych wypowiedzi można porównać tylko do moherów od Rydzyka... >jeśli się czegoś nie rozumie, to najpierw należy to zbadać, a dopiero później krytykować... >inteligencja polega m.in. na tym, że jest się świadomym swojej niewiedzy. Panie Piotrze pierwszy,żeby coś zrozumieć to coś musi istnieć,być itd.,a Pan apriorycznie zakłada istnienie zaświatów.I tu nasze drogi się rozchodzą.Ani ja ani Pan nie znajdziemy jakiejkolwiek płaszczyzny porozumienia. Porównywanie do tych Pań chadzających w beretach z wełny moherowej jest niestety poniżej pewnego poziomu. Przykro mi,.ale jasnowidzenie P. Jackowskiego udowodniło swoją niewiedzę na Euro 1012,kiedy to reprezentacja Polski ,wg. tego Paana miała wyjść z grupy,a czy wyszła(poszukaj w necie jego przepowiednie dotyczące euro 1012).O czym możemy mówić Panie Pierwszy Piotrze?
|
|
|  | onepiotrek (-49 punktów) (zablokowany) |
> Przykro mi,.ale jasnowidzenie P. Jackowskiego udowodniło swoją niewiedzę na Euro 1012,kiedy to reprezentacja Polski ,wg. tego Paana miała wyjść z grupy,a czy wyszła(poszukaj w necie jego przepowiednie dotyczące euro 1012).O czym możemy mówić Panie Pierwszy Piotrze?może np. o tym - trojmiasto(*)wiada__Zagadki_zaginiecia.html>
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|