Racjonalista - Strona głównaDo treści
Trzy osoby i pomnik

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
10-04-2013 19:49Mortimer (1359 punktów)Trzy osoby i pomnik
Ocena 10 na 10
Antoni Macierewicz stwierdził, proszę Państwa, iż trzy osoby przeżyły katastrofę rządowego samolotu 10 kwietnia 2010 roku. Katastrofę, nie zamach. Nie zamach! - powtórzę raz jeszcze.

Trzy osoby przeżyły, są dowody

Cytat:
Po trzech latach badań mogę powiedzieć, że są dowody świadczące, że trzy osoby przeżyły katastrofę smoleńską


Trzy lata! 1095 dni, 26280 godzin, 1576800 minut, 94608000 sekund! Prowokacja narodu sięga zenitu...

--------------------------------------------------------------------

Prezes PiS, Jarosław Kaczyński mówi:
Cytat:
Dożyjemy i to w niedługim czasie Polski, w której będą stawały pomniki Lecha Kaczyńskiego i ofiar katastrofy smoleńskiej


Ta! Rypnijmy (wybaczcie za wyrażenie) pomnik Lecha jeszcze większy niż Jezusa w Świebodzinie. Najlepiej na wzgórzu Wawelskim. A co z Wawelem? - zapytacie. Wawel niepotrzebny. Lepszy pomnik!

Jakie Wasze zdanie na ten temat?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
>Jakie Wasze zdanie na ten temat?
Na jaki temat?
Paweł Arłukowicz (3162 punktów)
>Antoni Macierewicz stwierdził, proszę Państwa, iż trzy osoby przeżyły katastrofę rządowego samolotu
>10 kwietnia 2010 roku. Katastrofę, nie zamach. Nie zamach!

Eee tam, przejęzyczenie.
Za rok usłyszymy, że zdaniem ekspertów Antoniego, znalezione na miejscu ciała ofiar nie były ciałami tych, którzy niby tam zginęli, a zostały na miejscu podmienione i należały do czeczeńskich terrorystów. Kwiat pisowskiej elity, rzekomo poległej w zamachu, w rzeczywistości przeżył, został przetransportowany we mgle na inne lotnisko i jest obecnie więziony na Półwyspie Czukockim, gdzie Rosjanie przeprowadzają na nich tajne eksperymenty.
10-04-2013 20:18 
 Ocena 12 na 12
sinapis (1725 punktów)
>Za rok usłyszymy, że zdaniem ekspertów Antoniego, znalezione na miejscu ciała ofiar nie były ciałami tych, którzy niby tam zginęli, a zostały na miejscu podmienione i należały do czeczeńskich terrorystów. Kwiat pisowskiej elity, rzekomo poległej w zamachu, w rzeczywistości przeżył, został przetransportowany we mgle na inne lotnisko i jest obecnie więziony na Półwyspie Czukockim, gdzie Rosjanie przeprowadzają na nich tajne eksperymenty.

Nie strasz! Klonują ich na naszą zgubę?!
10-04-2013 20:26 
 Ocena 3 na 3
Paweł Arłukowicz (3162 punktów)
Klonują ich na naszą zgubę?!

Nie, próbują tam zrobić z nich ateistów.
pawel_wr (4297 punktów)

>]Jakie Wasze zdanie na ten temat?
>

Niemcy się nie zgodzą na pomnik Lecha Wielkiego w Lipsku
Irracja (4721 punktów)
>>Najlepiej na wzgórzu Wawelskim. A co z Wawelem? - zapytacie. Wawel niepotrzebny. Lepszy pomnik!
>

    ... no coś Ty?. Mieliby zlikwidować miejsce pochówku "brata przewodniczącego"? Przyjrzyj się pomnikowi. Zdecydowanie chodzi o Liberty Island - zamiast Statuy Wolności...

    ... a swoją drogą, poza iście Leninowska. Od razu z jego pomnikami się kojarzy...

... nauka jest nienawistna teizmowi, gdyż prowadzi do deizmu. A ten wyklucza wpływ "Boga i kleru" na życie doczesne...
11-04-2013 14:29 
 Ocena 4 na 4
Rafał Poniecki (7132 punktów)
>>    ... a swoją drogą, poza iście Leninowska. Od razu z jego pomnikami się kojarzy... <<
Poza? To wykapany Kim Ir Sen.
www.otkrytie.ru/korea-s/foto/kim-ir-sen.htm
pawel_wr (4297 punktów)

>Zdecydowanie chodzi o Liberty Island - zamiast Statuy Wolności...
>    ... a swoją drogą, poza iście Leninowska. Od razu z jego pomnikami się kojarzy...

Postument jest łudząco podobny do pomnika w Lipsku upamiętniającego
Bitwę Narodów w 1813 -Volkerschlacht bei Leizpig , gdzie Napoleon
poniósł sromotną klęskę, i zginęło kilkadziesiąt tysięcy ludzi łącznie po
obu stronach.
Irracja (4721 punktów)
>>Zdecydowanie chodzi o Liberty Island - zamiast Statuy Wolności...
>>    ... a swoją drogą, poza iście Leninowska. Od razu z jego pomnikami się kojarzy...
>Postument jest łudząco podobny do pomnika w Lipsku upamiętniającego
>Bitwę Narodów w 1813 -Volkerschlacht bei Leizpig , gdzie Napoleon
>poniósł sromotną klęskę, i zginęło kilkadziesiąt tysięcy ludzi łącznie po
>obu stronach.
    ... skojarzeń można mieć wiele. A każde związane raczej z marzeniami o własnej wielkości, niż z patriotyzmem Polski...

... nauka jest nienawistna teizmowi, gdyż prowadzi do deizmu. A ten wyklucza wpływ "Boga i kleru" na życie doczesne...
11-04-2013 15:39 
 Ocena 1 na 1
astrotaurus (12445 punktów)

>Postument jest łudząco podobny do pomnika w Lipsku upamiętniającego
>Bitwę Narodów w 1813
A jeszcze bardziej łudząco do tego nas którym stoi Statua Wolności.
Nie wiem skąd Mortimer wytrzasnął obrazek, ale jego autor trafił w sedno!


Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.
11-04-2013 17:06 
 Ocena 3 na 3
Mortimer (1359 punktów)
Moi drodzy, polecam tę stronę:

POMNIK PREZYDENTA


Świetne pomysły na pomniki Lecha Kaczyńskiego.
Przypadł mi do gustu pewien projekt (nie związany z pomnikiem). Oto on --->




Uczestnicy konklawe, którzy zebrali się po śmierci Mikołaja IV (1288-1292), poczynili niestosowny dla siebie wybór. Papiestwo powierzono bowiem naprawdę POCZCIWEMU człowiekowi.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365