Przed chwilą otrzymałem mail od Małgorzaty Dobrowolskiej: Dostałam dziś wiadomość, że członek forum o nick'u Cholewa zmarł po długiej chorobie, 17 lutego 2013. Poznałam Pana Zbigniewa wyłącznie dzięki portalowi Racjonalista.pl. Pan Zbigniew odezwał się do mnie przez Racjonaliste.pl, i przez dłuższy czas prywatnie wymienialiśmy nasze opinie na temat publikowanych tu artykułów. Zyskałam dzięki temu interesujacego partnera do dyskusji, być może nawet przyjaciela, ktorego jednak nigdy osobiście nie poznałam. Powiadamiam Redakcję o tym fakcie, oraz aby wyrazić moją wdzięczność, że przez swoje zaistnienie w sieci Racjonalista.pl stworzył społeczność ludzi, którzy na tym forum mogą swobodnie wymienić swoje myśli z innymi bez narażania się na szykany czy niestosowne uwagi, spotkać się ze zrozumieniem. Forum Racjonalisty dało mi okazję poznania wypowiedzi niejednego wspaniałego racjonalisty, ateisty, i erudyty. Pan Zbigniew był jednym z nich. Ze smutkiem, Małgorzata Dobrowolska (nick: dobromeg) |