> jak wygląda codziennie życie studenta introwertyka.> Czy jest tak jak się wszędzie mówi - imprezy, spotkania, itd. ?Student introwertyk: otwiera oko, wysuwa spod kołdry odnóże i dużym palcem rzeczonego odnóża naciska guzik "pałer" na obudowie komputera. Następnie przechodzi w tryb stand-by. Kiedy wstanie już system, on wstaje również zachęcony radosnym mruczeniem ukochanej maszyny. Następnie przeciąga się i siada do pisania kodu / nauki obsługi jakiejś nerdowskiej aplikacji / pisania powieści sf / grania w turową grę strategiczną. Jak sie już tym zmęczy, kładzie się na kanapie z książką i czyta aż do zaśnięcia. Tak to w każdym razie wyglądało u mnie gdzieś tak do 25 roku życia. > Proszę o wypowiedzi introwertyków dotyczące doświadczeń społecznych w szkole wyższej.W szkole wyższej było zdecydowanie lepiej niż w podstawowej i średniej bo ludzie byli normalniejsi. To raz. A dwa, że skończywszy 25 stwierdziłam, że już wystarczy tego nerdostwa, że od teraz chcę: pić piwo, spotykać się z ludźmi, rozmawiać z pijanymi gwiazdami itp. I tak mi już zostało
|