Racjonalista - Strona głównaDo treści
Oblężona twierdza

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
25-04-2013 22:07kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Oblężona twierdza
Ocena 12 na 12
Niedawno PiSposeł Hofman opierniczył PiSposła Girzyńskiego za brak wiary w Zamach Smoleński.
Naczelny PiSopata Kaczyński zapowiedział, że wezwie PiSposła Girzyńskiego na dywanik.

Abp. Depo pobredził o "fali zła" i prowokacji mającej dzielić mieszkańców Częstochowy w związku z namalowaniem graffiti na garażu.

Szef działu naukowego tygodnika "Gość Niedzielny" zabrał głos w sprawie fragmentu wywiadu udzielonego przez modelkę o nicku Anja Rubik dla miesięcznika "Pani".

Czy mamy do czynienia z wypowiedziami idiotów? Moim zdaniem są to wypowiedzi hipokrytów, którzy sami nie wierzą w ciemnotę, którą wciskają swoim wyznawcom,
Hofman:
Zbyszek ma prawo do swoich poglądów, ale powinien wiedzieć, że w sytuacji, w której jesteśmy przed zdobyciem władzy, bo wyprzedziliśmy PO w sondażach, takie słowa będą powodowały koncentrację nie na tym, jak źle rządzi Tusk, ale na nas.

a jednocześnie zdają sobie sprawę, że lud już nie jest tak ciemny, aby kupować ich brednie.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

26-04-2013 07:41
 Ocena 18 na 18
Meretseger (61860 punktów)

>Szef działu naukowego tygodnika "Gość Niedzielny"
Prawdę mówiąc, zamyśliłam się nieco nad tymi słowami. Jakoś mi się wydają wewnętrznie sprzeczne...
26-04-2013 07:53 
 Ocena 8 na 8
Dariusz Godyń (2403 punktów)
>>Szef działu naukowego tygodnika "Gość Niedzielny"
>Prawdę mówiąc, zamyśliłam się nieco nad tymi słowami. Jakoś mi się wydają wewnętrznie sprzeczne...

Nie przejmuj się dział naukowy GN ustala: Ile diabłów mieści się na końcu szpilki.
26-04-2013 14:15 
 Ocena 2 na 2
Appenzeller (3118 punktów)
>>Szef działu naukowego tygodnika "Gość Niedzielny"
>Prawdę mówiąc, zamyśliłam się nieco nad tymi słowami. Jakoś mi się wydają wewnętrznie sprzeczne...
Ja też się zacukałem, i już wiem. To jest oksymoron, z naciskiem na "moron".

Są bakterie, które zabija się światłem (Boy)
26-04-2013 16:46 
 Ocena-1 na 1
MadameDeVoltaire (1428 punktów)
Na imprezie kiedyś z ludźmi ode mnie z wydziału taki chłopak chwalił się, że pisywał czasem do Gościa Niedzielnego i jeden mój znajomy nie mógł wyjść z podziwu jaki to on nie jest super. Dziwnie się tam czułam odrobinkę.

bang bang, shot you dead
wozieee (274 punktów)
>Na imprezie kiedyś z ludźmi ode mnie z wydziału taki chłopak chwalił się, że pisywał czasem do Gościa Niedzielnego i jeden mój znajomy nie mógł wyjść z podziwu jaki to on nie jest super. Dziwnie się tam czułam odrobinkę.
Cooooo? Ja bym uciekł najbliższym oknem.
26-04-2013 22:36 
 Ocena 1 na 1
MadameDeVoltaire (1428 punktów)
>Cooooo? Ja bym uciekł najbliższym oknem.

Cóż...prawo...

Na tym kierunku nabawiłam się jakiejś ciężkiej konserwofobii, bo wszędzie widzę korwinistów albo narodowców, naprawdę. Nie jest łatwo się tam dostać, trzeba dobrze zdać maturę i to nie są głupi ludzie, a mówią na przykład, że "kobieta ma być poddana mężczyźnie bo tak mówi Biblia" albo "bo kobiety nie pracują w kopalni", niektórzy proponują obozy zagłady dla ateistów albo powrót niewolnictwa. Jak oni będą tworzyć prawo to ja się trochę martwię.

bang bang, shot you dead
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Przepiękna polszczyzna, godna umieszczenia na kwejk.pl i/lub joemonster.org.
Qźwa, w jaki sposób można otrzymać dyplom maturalny pisząc w taki sposób, i na dodatek dostać się na uczelnię?!

MadameDeVoltaire (1428 punktów)
Otóż można się dostać, jeżeli się dobrze napisze maturę. Nie miałam raczej z dyplomem problemów większych.

bang bang, shot you dead
27-04-2013 20:35 
 0 na 2
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
No tak, zapomniałem, że aby dziś zdać maturę wystarczy zaznaczyć odpowiednie pole "ptaszkiem".
MadameDeVoltaire (1428 punktów)
Niestety, to nie wystarczy żeby mieć przyzwoity wynik z rozszerzonej.

bang bang, shot you dead
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
To co jeszcze trzeba potrafić, aby zdać "rozszerzoną", gdy ma się pojęcie o języku polskim pozwalające co najwyżej na pisanie bełkotu?
diogenes (42753 punktów)
>...lud już nie jest tak ciemny, aby kupować ich brednie.

Po co lud ma kupować brednie, skoro dają mu je za darmo?


Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365