Racjonalista - Strona głównaDo treści
Absurd 9/11

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
02-09-2006 23:44Jacek Krysztofik (1390 punktów)Absurd 9/11
Powołuję się na deklarację serwisu:
   RACJONALISTA.pl jest serwisem, [...] który [...] tropi absurdy, przesądy, szarlatanerię, uprzedzenia, kłamstwa, fobie i głupotę towarzyszące nierozerwalnie naszemu życiu: w słowie i w czynie, w prasie, radiu, telewizji i internecie, tak dawniej jak i dziś.
   Pragnę się dowiedzieć, co racjonaliści sądzą o tzw. "teoriach spiskowych" związanych z wydarzeniami sprzed pięciu lat. Mam na myśli krążące w sieci materiały, których celem jest dowiedzenie, że "ataki" na WTC i Pentagon zostały sfingowane przez władze USA.
   Aby pomóc Wam do nich dotrzeć, zamieszczam odnośniki do torrentów.
   Zaznaczam, że autorzy materiałów zachęcają do propagowania ich w dowolny sposób, zatem pobieranie ich przy pomocy technologii P2P jest legalne. UWAGA: Posiadanie i rozpowszechnianie jest zabronione przez amerykański "Patriot Act" i grozi uwięzieniem bez sądu w Guantanamo.

Loose Change

Painful Deceptions

Breaking the Laws of Physics

911 Evidence to the Contrary

The Great Conspiracy

911 Eyewitness

   To tylko kilka filmowych materiałów. Więcej można się dowiedzieć na Reopen911 i innych stronach, do których linki - tamże.
   Osobiście uważam, że powyższe materiały co najmniej dają do myślenia, a jeżeli to, co przedstawiają, jest prawdą, to jest się czego bać.
   "Miłego" oglądania.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Marian (5438 punktów)
Podobny wątek już był tutaj.
placownik (17853 punktów)

>Podobny wątek już był tutaj.

   Dziękuję za trafną uwagę. Wątek ten jest jeszcze aktywny, choć dyskusja na nim zamiera. Wszystkich chętnych do jej ożywienia zapraszam do niego. A ten wątek zamykam.

   Pozdrawiam


Niech strój słów podkreśla urodę myśli

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365