Racjonalista - Strona głównaDo treści
Kolejna odsłona spektaklu smoleńskiego.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
09-05-2013 10:09Dariusz Godyń (2403 punktów)Kolejna odsłona spektaklu smoleńskiego.
Ocena 6 na 6
"Powołany przez premiera, a kierowany przez Macieja Laska zespół zwrócił się we wtorek do naukowców wspierających zespół parlamentarny Antoniego Macierewicza (PiS), by przedstawili dowody na poparcie swoich hipotez. To warunek ewentualnego spotkania ekspertów obu zespołów."
link:http: //www.tvn24.pl/lasek-jezeli-ktos-udaje-eksperta-trzeba-zmienic-reguly-dzialania,324250,s.html

Na co Tosiek Macierewicz odpowiedział:"nie przyjmuje żadnych warunków wstępnych w sprawie spotkania z zespołem smoleńskim, które zaproponował mu Maciej Lasek. - Ma być równość stron. To jest nauka, a nie żaden dyktat - powiedział Macierewicz, dodając, że jest za otwartym, transparentnym spotkaniem z ekspertami zespołu Laska."
link:http: //www.tvn24.pl/macierewicz-odpowiada-laskowi-nikt-nie-bedzie-dyktowal-warunkow,324317,s.html

Nie pojmuję w jaki sposób funkcjonują szare komórki badacza spiskowych teorii oraz słynnego badacza latających żab Antosia? Ma przed sobą raport komisji, który na tym spotkaniu chce podważać. Raport ten jest podparty dowodami, które są ogólnie dostępne, ze swojej strony wysuwa jakieś niedorzeczne rojenia i twierdzi, że przedstawienie dowodów z jego strony naruszałoby równość stron. Twierdzenie że tak jego zdaniem wygląda nauka jest kompromitujące.
Najwyraźniej pisowy trefniś zaplanował sobie show przed kamerami adresowany do idiotów.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 Dalej..
#1
09-05-2013 10:34
 Ocena 3 na 3
pawel_wr (4297 punktów)Odp: Kolejna odsłona spektaklu smoleńskiego.
>
>Nie pojmuję w jaki sposób funkcjonują szare komórki badacza spiskowych teorii

Żeby coś funkcjonowało , to najpierw to coś musi być.

#2
11-05-2013 08:41
 Ocena 1 na 1
Irracja (4721 punktów)Odp: Kolejna odsłona spektaklu smoleńskiego.
W odpowiedzi pawel_wr
>>>Nie pojmuję w jaki sposób funkcjonują szare komórki badacza spiskowych teorii
>Żeby coś funkcjonowało , to najpierw to coś musi być.

    ... no bez przesady. Każdy pasożyt, każde najgłupsze stworzenie posiada "szare komórki" a pan chce odmówić ich największemu przedstawicielowi tych "gatunków"?...

    ... a przy okazji, już wiadomo dlaczego tacy ludzie są przeciwni in vitro. Boją się, że przypadkowo wyeliminuje się mechanizm rozrodu "twardogłowych oszołomów"...


... nauka jest nienawistna teizmowi, gdyż prowadzi do deizmu. A ten wyklucza wpływ "Boga i kleru" na życie doczesne...

#3
11-05-2013 14:10
 Ocena 1 na 1
Dariusz Godyń (2403 punktów)Odp: Kolejna odsłona spektaklu smoleńskiego.
W odpowiedzi Irracja

>    ... a przy okazji, już wiadomo dlaczego tacy ludzie są przeciwni in vitro. Boją się, że przypadkowo wyeliminuje się mechanizm rozrodu "twardogłowych oszołomów"...

Myślę że będę sprzeciwiał się in vitro i całemu temu GMO ponieważ obawiam się powieleniu takich idiotów jak antoś.

#4
13-05-2013 12:04
 Ocena 1 na 1
lumbago (2520 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kolejna odsłona spektaklu smoleńskiego.
Tym razem o dziwo Lasek wykazał się refleksem, odpowiedział, że zapytanie było skierowane do "naukowców", a nie do polityków PiS.

#5
14-05-2013 11:05
 Ocena 1 na 3
Maluśkiewicz (0 punktów)Odp: Kolejna odsłona spektaklu smoleńskiego.
> Raport ten jest podparty dowodami, które są ogólnie dostępne...

Zaczyna być wesoło - zechciałby kolega rozwinąć wątek "ogólnie dostępnych dowodów" którymi zespół M. Laska może obrzucić oponentów?

#6
14-05-2013 11:58
 Ocena 4 na 4
Dariusz Godyń (2403 punktów)Odp: Kolejna odsłona spektaklu smoleńskiego.
W odpowiedzi Maluśkiewicz

>Zaczyna być wesoło - zechciałby kolega rozwinąć wątek "ogólnie dostępnych dowodów" którymi zespół M. Laska może obrzucić oponentów?

Kolego dowody opierają się na ustaleniach faktów, zespół Macierewicza formułuje niedorzeczne hipotezy dla idiotów. Nie ma punktów stycznych w tych interpretacjach, albo ktoś wierzy w niedorzeczne 2 wybuchy, albo zrozumie splot okoliczności, które doprowadziły do tej katastrofy. Dowody są dostępne w raporcie, pożywka dla nie rozgarniętych umysłowo w enuncjacjach zespołu. O które wiadomości pytasz?

#7
14-05-2013 12:21
 Ocena 1 na 1
Dariusz Godyń (2403 punktów)Odp: Kolejna odsłona spektaklu smoleńskiego.
W odpowiedzi Maluśkiewicz

>Zaczyna być wesoło - zechciałby kolega rozwinąć wątek "ogólnie dostępnych dowodów" którymi zespół M. Laska może obrzucić oponentów?

Jeszcze jedno, w kwadrans po katastrofie doszedłem do konkluzji, która znalazła odzwierciedlenie w raporcie: nasz radosny były prezydent postanowił wylądować pomimo, że nie było do tego żadnych przesłanek (POGODA, LOTNISKO). Lotnictwo to nie bajka Tośka M. kretyńskie ambicje mszczą się na pasażerach i tu jest tragedia...

#8
14-05-2013 16:47
 Ocena 2 na 2
lumbago (2520 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kolejna odsłona spektaklu smoleńskiego.
W odpowiedzi Maluśkiewicz
>Zaczyna być wesoło - zechciałby kolega rozwinąć wątek "ogólnie dostępnych dowodów" którymi zespół M. Laska może obrzucić oponentów?

Przeczytaj w końcu te raporty, to się dowiesz.

Zapisy rejestratorów są dowodami, puszki po browarku niekoniecznie.

#9
14-05-2013 18:20
 Ocena 2 na 2
Maluśkiewicz (0 punktów)Odp: Kolejna odsłona spektaklu smoleńskiego.
W odpowiedzi Dariusz Godyń
> Dowody są dostępne w raporcie...

Kolega zechce zauważyć, że przetłumaczony z rosyjskiego na polski wspomniany 'raport' jest dowodem w takim samym sensie w jakim Biblia jest dowodem na istnienie Boga. Tu i tam ludziska wierzą nie mając w garści nawet kawałka materii na poparcie.

Sądziłem, że kolega nabył wiedzy tajemnej o przekazaniu w ręce MLaska jakichś rejestratorów, szczątków lub podobnych dupereli, co to stanowią dowody w całym cywilizowanym świecie a nam potrzebne są niczym psu piąta noga, bo przecież powszechnie wiadomo o co chodzi - i to już od pierwszej minuty po katastrofie.

Skąndinąd miło napotkać na tutejszym forum osoby tak głęboko wierzące, pal sześć że w Tatianę Anodinę oraz Jerzego Millera.

#10
14-05-2013 19:40
 Ocena 2 na 2
Mateusz Kożuch (2120 punktów)Odp: Kolejna odsłona spektaklu smoleńskiego.
W odpowiedzi Maluśkiewicz
>Skąndinąd miło napotkać na tutejszym forum osoby tak głęboko wierzące, pal sześć że w Tatianę Anodinę oraz Jerzego Millera.

No to czekamy na argumenty obalające wnioski raportu Millera.
Coś czuję, że śmiechu będzie co najmniej tyle co z Tośka- lotnika


Headbangers www.youtube.com/watch?v=W0ISLSGF7sQ

#11
14-05-2013 20:12
 Ocena 1 na 1
Maluśkiewicz (0 punktów)Odp: Kolejna odsłona spektaklu smoleńskiego.
W odpowiedzi Mateusz Kożuch
>No to czekamy na argumenty obalające...
Drogi Panie
To, że nie jestem wyznawcą sekty pancernej brzozy o zmiennej wysokości nie oznacza, że zamierzam prowadzic jakiekolwiek krucjaty. Nie czas, nie miejsce a i poziom jakiś taki Maluśki ...

#12
14-05-2013 20:17
 Ocena 2 na 2
Mateusz Kożuch (2120 punktów)Odp: Kolejna odsłona spektaklu smoleńskiego.
W odpowiedzi Maluśkiewicz
> Nie czas, nie miejsce a i poziom jakiś taki Maluśki ...

Czyli: wiem, ale nie powiem
Nie będę powtarzał tego, z czym pan Dariusz trafił w sedno:
Cytat:
Ma przed sobą raport komisji, który na tym spotkaniu chce podważać. Raport ten jest podparty dowodami, które są ogólnie dostępne, ze swojej strony wysuwa jakieś
niedorzeczne rojenia i twierdzi, że przedstawienie dowodów z jego strony
naruszałoby równość stron.



Headbangers www.youtube.com/watch?v=W0ISLSGF7sQ

#13
14-05-2013 21:09
 Ocena 2 na 2
Maluśkiewicz (0 punktów)Odp: Kolejna odsłona spektaklu smoleńskiego.
W odpowiedzi Mateusz Kożuch
"pan Dariusz" rzeczywiście "trafił w sedno" dowody "są ogólnie dostępne" szkoda, że głównie dla smoleńskich złomiarzy.

#14
14-05-2013 23:08
 Ocena 3 na 3
lumbago (2520 punktów)
(zablokowany)
Odp: Kolejna odsłona spektaklu smoleńskiego.
W odpowiedzi Maluśkiewicz
>Kolega zechce zauważyć, że przetłumaczony z rosyjskiego na polski wspomniany 'raport' jest dowodem w takim samym sensie w jakim Biblia jest dowodem na istnienie Boga. Tu i tam ludziska wierzą nie mając w garści nawet kawałka materii na poparcie.

Nie rozumiesz niczego.
Raport nie jest dowodem, to wnioski zawarte w raporcie są oparte na dowodach, czyli na zapisach rejestratorów i dowodach materialnych.

Porównanie do biblii jest chybione, bo biblia nie jest oparta na niczym.

To że nie masz dowodów w ręku, świadczy o tym samym co w przypadku milionów innych spraw, na które nie masz dowodów w ręku. O tym, że podobnie jak miliardy innych ludzi nie masz dostępu do dowodów.

Co w takiej sytuacji?
Pozostaje racjonalna ocena, czy wnioski logicznie wynikają z przesłanek.
Otóż wnioski z raportów jak najbardziej, zaś wnioski pisowskiego zespołu to stek bździn opartych na ignorancji wnioskujących lub obliczonych na głupotę konsumentów.

#15
15-05-2013 12:07
 Ocena 1 na 1
Mateusz Kożuch (2120 punktów)Odp: Kolejna odsłona spektaklu smoleńskiego.
W odpowiedzi Maluśkiewicz
> "pan Dariusz" rzeczywiście "trafił w sedno" dowody "są ogólnie dostępne" szkoda, że głównie dla smoleńskich złomiarzy.

"No to" jakie argumenty przedstawisz "przeczące" tezom z raportu Millera? Już "drugi" raz pytam o nie, a Ty jak na trolla "przystało" omijasz dyskusję szerokim łukiem i "dalej swoje" pierdoły wypisujesz.

Headbangers www.youtube.com/watch?v=W0ISLSGF7sQ

1 2 3 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365