Racjonalista - Strona głównaDo treści
Co zrobić za 5 mln złotych? Koncert muzyki chrześcijańskiej, a co!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
10-05-2013 17:03Mortimer (1359 punktów)Co zrobić za 5 mln złotych? Koncert muzyki chrześcijańskiej, a co!
Ocena 3 na 3
PiS - Prawo I Sprawiedliwość. Polska partia polityczna, która żąda od ministerstwa 5 mln złotych by zorganizować koncert muzyki chrześcijańskiej.

Tak. Muzyki chrześcijańskiej. Jak możemy przeczytać w artykule, który został zamieszczony na stronie Wprost:
Cytat:
Poseł PiS, Andrzej Jaworski poinformował Polskie Radio, że Parlamentarny Zespół do spraw Przeciwdziałania Ateizacji Polski, którym kieruje, zdecydował się zwrócić do Joanny Muchy o dofinansowanie koncertu kwotą 5 milionów złotych.

oraz:
Cytat:
Jaworski dodał, że z kwotą 5 milinów złotych uda się zaprosić wykonawców muzyki chrześcijańskiej światowej sławy.
Jaworski poinformował, że wniosek poparli jednomyślnie wszyscy obecni na wspólnym posiedzeniu posłowie z zespołów: ds. Przeciwdziałania Ateizacji Polski, Katolickiej Nauki Społecznej, Ochrony Życia i Rodziny oraz Członków i Sympatyków Ruchu Światło-Życie, Akcji Katolickiej oraz Stowarzyszenia Rodzin Katolickich


Światowa sława się marzy! A jak! 5 milionów Polskich złotówek na "światowej" sławy wykonawców piosenek chrześcijańskich...

ARTYKUŁ
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3
#31
13-05-2013 08:04
 Ocena 2 na 2
Meretseger (61860 punktów)Odp: Co zrobić za 5 mln złotych? Koncert muzyki chrześcijańskiej, a co
Po pierwsze: moim zdaniem żadne tego typu koncerty nie powinny być finansowane z państwowej kiesy. Ani Madonna, ani chór gospel. Niech organizatorzy szukają sponsorów.
Po drugie: dlaczego ma to finansować Ministerstwo Sportu? Co koncert ma wspólnego ze sportem? Bo się odbywa na stadionie? A jakby się odbywał na leśnej polanie, to miałoby to finansować Ministerstwo Środowiska - Departament Leśnictwa? A jak na polnej miedzy, to Ministerstwo Rolnictwa?

1 2 3

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365