Racjonalista - Strona głównaDo treści
Co by tu jeszcze obrazić?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
10-12-2013 10:36Marek Matejewski (3695 punktów)Co by tu jeszcze obrazić?
Ocena 11 na 11
Cytat:
"Ustawa o godle, barwach narodowych i hymnie RP przewiduje, że godne eksponowanie i cześć należy się polskiej fladze. Ciągłe eksponowanie jej łącznie z jakąś unijną szmatą obraża nasze symbole" - powiedziała posłanka PiS prof. Krystyna Pawłowicz w rozmowie z "Super Expressem".

Więcej na ten temat i o fundamentalnym podziale na flagi i szmaty - tutaj.
Obraza rzecz straszna. Obrazić można uczucia religijne, symbole, a co Państwo jeszcze by zaproponowali?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

10-12-2013 10:52
 Ocena 12 na 12
Meretseger (61860 punktów)
Ja bym "odwetowo" obraziła poseł Pawłowicz, ale mi kindersztuba nie pozwala...
10-12-2013 11:33 
 Ocena 22 na 22
romaro (25211 punktów)
>Ja bym "odwetowo"
Ja bym "odwetowo" zapytał się, czy szmata watykańska w sejmie ?powieszona? złagodziłaby jej język?
10-12-2013 11:39
 Ocena 18 na 18
Bill Kilgore (3086 punktów)
(zablokowany)
>Obraza rzecz straszna. Obrazić można uczucia religijne, symbole, a co Państwo jeszcze by
>zaproponowali?

Ja proponuję obrazić się za eksponowanie skrzyżowanych badyli w obiektach publicznych. Z sejmem na czele.


Fabricati Diem, Pvnc!
rafal73 (9720 punktów)
(zablokowany)
.
>Obraza rzecz straszna. Obrazić można uczucia religijne, symbole, a co Państwo jeszcze by
>zaproponowali?

Obrazic to mozna inteligencje, zdrowy rozsadek, rozum i poczucie estetyki. A wiec to wszystko, co pani Pawlowicz robi gdy tylko otowrzy swe seksowne usta
11-12-2013 01:30 
 Ocena 1 na 1
Rafał Holewski (224 punktów)
(zablokowany)
seksowne usta

Seksowne tfuuu
11-12-2013 21:27 
 Ocena 1 na 1
Lengyel (2127 punktów)
> seksowne usta
> Seksowne tfuuu

No, bo ona nimi tego...no, uprawia seks. Biedactwu, zdaje się, tak normalnie się nie trafiło...
11-12-2013 18:15 
 Ocena 4 na 4
slik (20011 punktów)
>Obrazic to mozna inteligencje, zdrowy rozsadek, rozum i poczucie estetyki. A wiec to wszystko, co pani Pawlowicz robi gdy tylko otowrzy swe seksowne usta
>
Nie przy jedzeniu!
Morvoren (311 punktów)
>Cytat:
"Ustawa o godle, barwach narodowych i hymnie RP przewiduje, że godne eksponowanie i cześć
>należy się polskiej fladze. Ciągłe eksponowanie jej łącznie z jakąś unijną szmatą obraża nasze
>symbole"
- powiedziała posłanka PiS prof. Krystyna Pawłowicz w rozmowie z "Super
>Expressem".

>Więcej na ten temat i o fundamentalnym podziale na flagi i szmaty -
>tutaj.

I ona ma tytuł prof.?

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365