>Naprawdę trzeba uważać, jak, gdzie i komu się robi zdjęcia.
Kto ma uważać? Fotograf, fotografowana osoba, czy też ludzie wokół, których odbicie przypadkowo i bez ich wiedzy zostanie zarejestrowane?
Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
|