Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wiceminister misjonarz

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
10-01-2014 15:42diogenes (42753 punktów)Wiceminister misjonarz
Ocena 7 na 7
>"...wyszło, że jest oblatem benedyktyńskim, czyli zakonnikiem bez święceń...."

Chodzi o ... wiceministra sprawiedliwości RP.

wiadomosci(*)9,wiadomosc.html?ticaid=111ff7

Oblat...(wiki):

"łac. oblatus - ofiarowany) w Kościele katolickim zakonnik, który nie składa ślubów zakonnych, tylko przyrzeczenie wytrwania. Zajmuje się prowadzeniem rekolekcji i misji."

Czyje polecenia wykonuje wiceminister? Przełożonego zakonu?

www.tyniec(*)-wybrany-na-opata-prymasa.html

A benedeyktyni podlegają komu? Czyją rację stanu reprezentuje viceminister-oblat?

Swego czasu minister Gowin i Królikowski zajmowali się problemem, jak powstrzymać pedofili:

wiadomosci(*)5,wiadomosc.html?ticaid=111ff8

OK. A jak powstrzymać ministrów misjonarzy?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Lengyel (2127 punktów)
>OK. A jak powstrzymać ministrów misjonarzy?
>

Jeden tutaj miał niezły pomysł:
wyborcza.p(*)zem_z_nimi_wysadzic_Sejm_.html
ale się za wcześnie nim pochwalił.
Ratatoskr (4439 punktów)
Hm... benedyktyński oblat w polskim rządzie? Zakonnik bez święceń wiceministrem?

Czy to jest właśnie to, co Jarek nazwałby zapewne: ukrytą opcją watykańską?
10-01-2014 19:29 
 Ocena 1 na 1
diogenes (42753 punktów)
>benedyktyński oblat w polskim rządzie?

Ora et labora! ma już współczesną wersję.
Brzmi ona: Módl się i pracuj w rządzie!



Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
Monentor (475 punktów)
(zablokowany)
Tak schodząc z tematu. Kilka miesięcy temu pomogłem dla Ministra Biernackiego w zabezpieczeniu jego strony internetowej. Posiadała one luki w oprogramowaniu, które były potencjalnie niebezpieczne. Jakie jest bezpieczeństwo ich samych w sieci?
klawik (759 punktów)
Najsmutniejsze, że wiceminister nie widzi w tej sytuacji żadnej patologii. Albo hipokryta albo ... ? W świeckim państwie to by nie przeszło.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365