>Posłanka Beata Kempa znowu daje o sobie znać. Napisała list do znanej aktorki Meryl Streep, która >wypowiedziała się na temat tolerancji i równości płci. W liście tym strofuje znaną aktorkę, wytyka >jej niewiedzę ws. gender oraz zaprasza ją do Polski, kraju jak to posłanka Kempa określiła: >"ojczyzny europejskiej tolerancji". Rozumiem, że posłowie nie mogą cały czas zajmować się sensownymi problemami, że potrzebują jakiejś odskoczni od utrudniania życia Polakom, ale dlaczego od razu się błaźnić? Poszłaby sobie Kempa do kościoła czy posłuchała radyjka co ma twarz. Zaś co do Polski jako ojczyzny tolerancji, to nie jest to pierwszy, ani niestety ostatni absurd wypowiedziany przez polskich "wybrańców narodu".
The only good is knowledge and the only evil is ignorance.
|