 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Sprawy portalu
| Napisano | Autor | Tytuł | | 05-03-2014 15:50 | placownik (17853 punktów) | Retuszowanie historii
8 na 14 | Ze sporym zdziwieniem zauważyłem niedawno cudowną reaktywację mojego konta na Racjonaliście. Nie prosiłem o to i - co więcej - nie zamierzam z tego konta korzystać. Uważam bowiem za nadal obowiązujące, krótkie podziękowanie za blisko pięcioletnią współpracę, jakie otrzymałem od Pana Gawlika wraz ze zbanowaniem mnie w październiku 2010. Podziękowania na tyle krótkie, że pozwolę je sobie przytoczyć poniżej (pisownia oryginału): "Po twoim pomowieniowym i insynuacyjnym wystapieniu na forum PSR - wspolprace pomiedzy nami uwazam definitywnie za zakonczona" PS Jedynym celem tej mojej deklaracji jest chęć zapobieżenia mylnemu wrażeniu, jakie, dzięki retuszującemu historię działaniu Pana Gawlika, mogłoby powstać w głowach osób pamiętających jeszcze moje nagłe zamilknięcie, że było to zamilknięcie dobrowolne. Pozdrawiam  | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 Dalej..#16 2 na 2 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Retuszowanie historii | > Forum PSR nie istnieje od lat, świeżo upieczony (wtedy) prezes Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów Jacek Tabisz je wykończył.Ciekawe jak, bo wg tutejszych rankingów Jacek Tabisz jest drugi w ilości opublikowanych postów. |
#17 1 na 1 | pawel_wr (4297 punktów) | Odp: Retuszowanie historii |
> Forum PSR nie istnieje od lat, świeżo upieczony (wtedy) prezes Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów Jacek Tabisz je wykończył.Wypowiadasz się w kwestiach, o których masz blade pojęcie.
Pogrążony w wierze odrzuca rozum. |
| pawel_wr (4297 punktów) | Odp: Retuszowanie historii | > Rzeczywiście, doskonale pamiętam moment, kiedy zrezygnował Pan z moderowania forum - zupełnie dobrowolnie.Ho,ho,ho.... Jestes zarejestrowany dopiero od niecałych dwóch miesięcy.......
Pogrążony w wierze odrzuca rozum. |
#19 2 na 2 | Ojciec Lesiotr (6102 punktów) | Odp: Retuszowanie historii | > >Moderator ma prawo podjąć kroki, które uzna za stosowne. Na pewno nie musi się kajać ani tłumaczyć.> Każdy ma takie prawo i nikt nie musi. Nieprawdaż?Nie zrozumiałeś. Moderator ma prawo nadrzędne, wynikające z regulaminu forum, a użytkownicy forum muszą się do tego regulaminu stosować. Regulamin daje moderatorom prawo ucinania zbędnych dyskusji i podejmowania działań zabezpieczających byt forum - według własnego uznania.
W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Amen. |
#20 2 na 2 | Adam Manterys (14275 punktów) | Odp: Retuszowanie historii |
> Ciekawe jak, bo wg tutejszych rankingów Jacek Tabisz jest drugi w ilości opublikowanych postów.<Może dlatego, że nie było tam rankingów? Oczywiście żartuje, jednak to pytanie nie do mnie. Forum na portalu PSR istniało przez cały rok 2011 i początek 2012 roku. |
#21 3 na 3 | Adam Manterys (14275 punktów) | Odp: Retuszowanie historii | . > Wypowiadasz się w kwestiach, o których masz blade pojęcie.<Wiesz więcej, to napisz... |
#22 2 na 2 | -jad- (18783 punktów) | Odp: Retuszowanie historii | > Nie zrozumiałeś. Moderator ma prawo nadrzędne, wynikające z regulaminu forum, a użytkownicy forum muszą się do tego regulaminu stosować. Regulamin daje moderatorom prawo ucinania zbędnych dyskusji i podejmowania działań zabezpieczających byt forum - według własnego uznania.Dopiero teraz nie rozumiem. Moderator ma prawo wynikające z Regulaminu do działania według własnego uznania? Czyli moderatora Regulamin nadający mu specjalne prawa, nie obowiązuje. Skąd więc szeregowy użytkownik ma wiedzieć do jakich zasad ma się właściwie stosować i po co Regulamin w takim razie jeśli wszystko zależy od widzi mi się moderatora? |
| pawel_wr (4297 punktów) | Odp: Retuszowanie historii | > Wiesz więcej, to napisz...Poczytaj to i owo,nie tylko na tym portalu,wystarczą chęci. Wiedza nie boli...
Pogrążony w wierze odrzuca rozum. |
#24 8 na 8 | czes (4083 punktów) | Odp: Retuszowanie historii |
> Zapamiętałam jedną - Varię Malarię.> Zmasowany racjonalistów atak i kompleksowy.> Zadziobali dziewczynę racjonaliści.> Bo oryginalna, poza układem, więc inna.To nie jest prawda! Varia Malaria pojawila sie na forum I zaczela walic minusami w ludzi wysoko ocenianych przez innych. To byl odwet poszkodowanych. > Byłam zbanowana, z tym samym laptopem i łączem internetowym, nic nie mogłam zrobić.> Ale zanim to, dostałam na pw zaproszenie do "Akcji minus" dla innego usera, to a propos "spółdzielni".> Gdy autorom obydwu pw odpisałam:"Spierdalaj", obydwaj zagrozili, że będę następna.??? Jako "prezes" spoldzielni oswiadczam, iz nie przypominam sobie takiego wydarzenia. > Ale się to nie stało, a avatar belvedere się samozbanował.Zagladam na forum bardzo rzadko I nie bardzo kumam kto jest kim, przepraszam. Jezeli jestes ta dawna "belvedere", to ... pozdrawiam serdecznie.
Pozdrowienia dla wszystkich miłych i rozsądnych tak ateistów jak i teistów piszących na tym forum. |
#25 3 na 3 | Adam Manterys (14275 punktów) | Odp: Retuszowanie historii |
> Poczytaj to i owo,nie tylko na tym portalu,wystarczą chęci.<Nie muszę nic czytać, by mieć wiedzę. Pisywałem na forum PSR więc wiem. A jako ciekawostkę dodam, że całe to nieistniejące już forum mam zgrabnie zapakowane w folderze i trzymam....jako kawałek historii pewnego Stowarzyszenia. |
#26 8 na 8 | czes (4083 punktów) | Odp: Retuszowanie historii | > Ech, Jurek. ...> Nie było - i śmiem twierdzić, że nie będzie tu kogoś o podobnym formacie.Jurek byl prominentnym czlonkiem "spoldzielni" minusujacej trolle. > Co do minusowych wojen sprawa była prosta: jedni postawili na tolerancję, różnorodność i wolność słowa a inni na tropienie i eliminowanie "trolli".Co komu do jemu, a jemu do komu? Tolerancja, roznorodnosc I wolnosc slowa, a tepienie trolli (nie "trolli") to zupelnie cos innego. Jezeli jestes "tym" Zbyszkiem Brylowskim ze starego forum, to zapewne pamietasz, ze mielismy powazne nieporozumienie (przynajmniej ja bylem wsciekly na Ciebie) ale nikt z czlonkow "spoldzielni" nie przesladowal Cie minusami. Podkreslam, ze "spoldzielnia" czy tez jej czlonkowie pojedynczo, traktowali minusami ewidentnych trolli. Nigdy nie byly to jakies rozgrywki personalne.
Pozdrowienia dla wszystkich miłych i rozsądnych tak ateistów jak i teistów piszących na tym forum. |
| Ojciec Lesiotr (6102 punktów) | Odp: Retuszowanie historii | > Dopiero teraz nie rozumiem. Moderator ma prawo wynikające z Regulaminu do działania według własnego uznania? Czyli moderatora Regulamin nadający mu specjalne prawa, nie obowiązuje.Mógłbym napisać jeszcze prościej, ale przecież nie jesteśmy w przedszkolu. Skup się, przeczytaj jeszcze raz, na pewno zrozumiesz (i nie udawaj głupszego niż jesteś  ).
W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Amen. |
#28 3 na 3 | -jad- (18783 punktów) | Odp: Retuszowanie historii | Niepotrzebnie się odzywałem, bo znów nadmuchuję Bogu ducha winny wątek tym czego ostatnio było aż za dużo. A skoro już się odezwałem, to też mogłem jaśniej ale byłem pewien, że zrozumiesz  Ochrzaniłeś placownika za to, że wyciąga sprawę na światło dzienne choć moderator nie musi się tłumaczyć więc odpowiedziałem Ci innymi słowy, że placownik z upubliczniania sprawy tłumaczyć się też nie musi. Tylko tyle. Nie chciałem już dodawać, że nie wiesz czy placownik odrzuciłby publiczne przeprosiny ani czy zasłużył na bana. |
#29 2 na 2 | Ojciec Lesiotr (6102 punktów) | Odp: Retuszowanie historii | > Ochrzaniłeś placownika za to, że wyciąga sprawę na światło dzienne choć moderator nie musi się tłumaczyć więc odpowiedziałem Ci innymi słowy, że placownik z upubliczniania sprawy tłumaczyć się też nie musi. Tylko tyle.Nie - ochrzaniłem placownika za wylewanie żółci na forum bez wcześniejszej próby wyjaśnienia sprawy "w cztery oczy". A publiczne i bezpodstawne oskarżanie o "fałszowanie historii" brzydko pachnie mi Macierewiczem. Z ludźmi rzucającym tego typu oskarżeniami dyskutować racjonalnie się nie da - nie dziwię się więc, że placownik w którymś momencie został zbanowany (w końcu to forum dyskusyjne racjonalistów...). Co do praw moderatorów, zdanie mam krótkie: gospodarz ma prawo wyrzucić z podwórka gościa, który nie umie się przyzwoicie zachować, i basta. > Nie chciałem już dodawać, że nie wiesz czy placownik odrzuciłby publiczne przeprosiny ani czy zasłużył na bana.Nie spodobał mi się sposób myślenia i działania placownika, który zdecydował się obrzucić błotem człowieka bez wcześniejszej próby wyjaśnienia sprawy! Odrzucenie publiczne przeprosin jest więc bardzo prawdopodobne i po tym zachowaniu sądząc, na bana zasłużył. W ogóle, te przepychanki między frakcjami racjonalistów spod różnych sztandarów mające miejsce w ostatnich miesiącach są bardzo przykre. Czy to naprawdę trudno zauważyć, że sami wbijamy sobie nóż w plecy, zapominając, kto jest prawdziwym przeciwnikiem? Niektórym wyłazi przy tej okazji słoma z butów, a inni gotowi są palić na stosach "heretyków", wczorajszych przyjaciół. Żal i smutek.
W imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Amen. |
#30 8 na 8 | -jad- (18783 punktów) | Odp: Retuszowanie historii | > Z ludźmi rzucającym tego typu oskarżeniami dyskutować racjonalnie się nie da - nie dziwię się więc, że placownik w którymś momencie został zbanowany (w końcu to forum dyskusyjne racjonalistów...).placownik długo był tu jedynym widocznym moderatorem, pod którego opieką forum miało się naprawdę dobrze a nie pierwszym lepszym sfrustrowanym pieniaczem. Niektórzy mówili nawet, że wysoki poziom forum, którym wszyscy się tu chełpimy to w dużej mierze właśnie jego zasługa. Sam mam zbyt krótki staż by to stwierdzić. Wierzę więc, że miał dobre powody, żeby postąpić tak a nie inaczej ale zapewne, jak to zwykle bywa, każda strona ma swoją rację albo z wspólnej racji odrobinę ale za mało wiem żeby wydawać tu o tym sądy. > W ogóle, te przepychanki między frakcjami racjonalistów spod różnych sztandarów mające miejsce w ostatnich miesiącach są bardzo przykre.Niestety. |
1 2 3 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|