 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
| Napisano | Autor | Tytuł | | 06-03-2014 05:13 | Wilhelm Wokulski (215 punktów) (zablokowany) | Bilbord
2 na 18 |  Taki oto bilbord zawiśnie w Lublinie. Nie interesuje mnie co o tym napisze Fronda i Gość Niedzielny oraz co po wiedzą w Rajdu Maryja bo to łatwo sobie wyobrazić. Ciekaw jestem jakie będzie stanowisko PSRu w tej sprawie i co o tym myślą użytkownicy tego forum. W chwili obecnej planowany jest jeden bilbord ale fundacja chce we współpracy ze sprzymierzonymi organizacjami i przy pomocy Was wszystkich pokazać tę "prawdę" na billboardach we wszystkich miastach Polski. A jak się uda z tym i znajdą się pieniądze, to pokażą też "hitlerowskiego prymasa 1000-lecia". lublin.gaz(*)i_synem__na_billboardzie_.htmlwww.fundac(*)e-ii-patronem-rodziny-rozbitej | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 Dalej..Arsamene (19376 punktów) (zablokowany) | Odp: Bilbord |
I poznacie Prawdę, a Prawda was wyzwoli. Chwalmy Pana! Amen. 
"And high permission of all-ruling Heaven left him at large to his own dark designs, that with reiterated crimes he might heap on himself damnation, while he sought Evil to others..." - John Milton |
#2 6 na 6 | Velius (125 punktów) | Odp: Bilbord | |
#3 19 na 19 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Bilbord | >co o tym myślą użytkownicy tego forum
Ateiści zaglądający sukienkowym pod sukienki?
Antyklerykałowie w sprawie celibatu świętsi od papieża?
A wreszcie: co ma do świeckości państwa domniemana partnerka Wojtyły i jej dziecko?
Pokrętne, ciężkie do obrony, jako ateistka zacznę się chyba ukrywać.
I pytanie, czy są twarde dowody by takie treści rozpowszechniać?
Katolicy swojego ukochanego Wojtyły będą bronić jak niepodległości.
Gdybym reprezentowała Kościół, rozważałabym ciche poparcie takiego plakatu.
Nie należy walczyć tak, by przeciwnik miał rację.
Jeśli chybi cios wymierzony w ogół katolików, ucierpi ogół ateistów. . |
#4 15 na 17 | Sygnał (4252 punktów) | Odp: Bilbord | Wyjątkowo nieudany kierunek dla rozwoju świeckości Polski. Fakt, kult tego człowieka w Polsce jest większy od kultu conajmniej Maryi, ale lepiej obnażać durnotę doktryny, a nie słabo potwierdzone informacje. |
#5 3 na 3 Arsamene (19376 punktów) (zablokowany) | Odp: Bilbord |
Nie rozumiem, o co całe to oburzenie? Co jest takiego godnego potępienia w kochaniu się z kobietą i płodzeniu z nią dzieci, kiedy ma się ochotę?
"And high permission of all-ruling Heaven left him at large to his own dark designs, that with reiterated crimes he might heap on himself damnation, while he sought Evil to others..." - John Milton |
#6 12 na 12 | Wojciech Hawryluk (784 punktów) | Odp: Bilbord | Śmierdzi tabloidem na kilometr. Słabe! Ateiści potrafią mieć o wiele więcej smaku. |
#7 11 na 11 | farmer (22440 punktów) | Odp: Bilbord |
>Ciekaw jestem jakie będzie stanowisko PSRu w tej sprawie i co o tym myślą użytkownicy tego forum.
Wykreślić słowa "ATEIZM" i "ŚWIECKOŚĆ" reszta mnie nie obchodzi.
|
#8 15 na 15 | Wacław (1038 punktów) | Odp: Bilbord | > (...) co o tym myślą użytkownicy tego forum.
Osobiście billboard mi się nie podoba.
W świadomości przeciętnego obywatela mającego latek 40+, sprawa nieślubnego syna Karola Wojtyły jest prowokacją i fałszywką SB i nie wiem co musiałoby się zdarzyć żeby to zmienić abstrahując już od tego czy był sobie jakiś nieślubny syn czy też nie.
Projekt plakatu uderza nie w to miejsce co trzeba - należy wykazywać słabość doktryn i encyklik, a więc tego co głosił Wojtyła, a nie bić w niego samego. Nawet gdyby znalazły się twarde i niepodważalne dowody na istnienie syna papieża, byłaby to woda na koło młyńskie Kościoła bo nawet tak wielki papież był tylko człowiekiem i jak my wszyscy błądził nim doszedł do wielkości i "oświecenia".
W moim odczuciu plakat wyrządzi więcej szkody niż pożytku szeroko rozumianemu ateizmowi.
|
#9 5 na 5 | diogenes (42753 punktów) | Odp: Bilbord | > czy są twarde dowody by takie treści rozpowszechniać?Twarde dowody? A co ma rozpowszechnianie treści tego typu do dowodów? A czy są dowody na treści Ewangelii? Na całun turyński? Czy ta fotka: www.google(*)4D4Ag&ved=0CD4Q9QEwBA&dur=9622potrzebuje dowodów?
Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania. |
#10 13 na 13 | hamp (3461 punktów) | Odp: Bilbord | Pomijając to, że pomysł jest słaby, a wręcz szkodliwy dla misji szerzenia laicyzmu, to przedstawiony obrazek jest chyba bardzo wstępnym projektem billboardu, co? Jest nieestetyczny - zdjęcie z lewej strony nie jest wycentrowane na czerwonym tle, tekst tak samo, ponadto zdjęcie jest słabiutkiej jakości. Całość nadaje się co najwyżej do internetu, ale nie na wielkoformatowy billboard, i nie jako dzieło fundacji, która chce szerzyć świeckość i być traktowana poważnie. Co chcielibyście osiągnąć takim billboardem? Bo ja mogę wam powiedzieć co osiągniecie - wielki hejt na ateistów i na waszą fundację. Dacie kolejny dowód, że trzeba się w wierze umocnić bo niewierzący robią takie rzeczy, znaczy nie maja moralności. Gdybym był katolikiem i zobaczył coś takiego to wcale by mnie to nie przekonało, co najwyżej dało do myślenia, ale że z ateistami jest coś nie tak. Ja się pod tym nie podpisuję. |
#11 7 na 7 | diogenes (42753 punktów) | Odp: Bilbord | > ...należy wykazywać słabość doktryn i encyklik,...Gdyby religię udało się sprowadzić do intelektu - to owszem.
Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania. |
#12 2 na 2 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Bilbord | |
#13 4 na 4 Hotbit (1772 punktów) (zablokowany) | Odp: Bilbord | Nie chcę Cię martwić, ale jakaś grupa obraźliwych katolików już złożyła donosy do prokuratury, w tym na osoby takie jak Ty, rozpowszechniające zdjęcie w Internecie www.tokfm.(*)o_prokuratury_.html#BoxWiadTxtA swoją drogą to czemu nie zrobiono do tej pory badań genetycznych, aby potwierdzić 'czystość celibatu' byłego szefa największej firmy usługowej świata? |
#14 6 na 6 | pawel_wr (4297 punktów) | Odp: Bilbord |
>Taki oto bilbord zawiśnie w Lublinie. Nie interesuje mnie co o tym napisze Fronda i Gość Niedzielny
Zamieszczenie i powielanie SBeckiej prowokacji jest złym pomysłem na propagowanie ateizmu i zwalczanie szarogęszenia sie kleru.
Jeśli juz,to należało zamieścić na bilboardzie zdjęcie Wojtyły w serdecznym uścisku z Macialem Degolado .
Pogrążony w wierze odrzuca rozum. |
#15 2 na 2 | farmer (22440 punktów) | Odp: Bilbord |
> Zamieszczenie i powielanie SBeckiej prowokacji jest złym pomysłem> na propagowanie ateizmu i zwalczanie szarogęszenia sie kleru.> Jeśli juz,to należało zamieścić na bilboardzie zdjęcie Wojtyły> w serdecznym uścisku z Macialem Degolado .Tak. I najlepiej nic nie podpisywać. Tak by owieczki dopytywały się swojego pasterza....a kto to ten drugi. |
1 2 3 4 5 6 7 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|