Racjonalista - Strona głównaDo treści
Sabotaż na forum

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
10-03-2014 10:18dokowski (7933 punktów)
(zablokowany)
Sabotaż na forum
Ocena 3 na 3
Użytkownik masonożerca zakłada nowe wątki omijając program pilnujący wielkości postów. Czy każdy z nas może ominąć ten program? A może ten użytkownik ma jakieś prawa administratora?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Grzegorz K (280 punktów)
(zablokowany)
RobsonWajher
1. Niszczyciel
Jak Zachód może zniszczyć Rosje bez jednego wystrz ału. (link)- forum.gaze(*)zczyc_Rosje_bez_jednego_w.html

2. Sadysta.
(link)- www.sadistic.pl/uzytkownik/robsonwajher,411540
patrz profil, dołączył: 3 marca 2014
Robertowo (link)- pl.wikipedia.org/wiki/Robertowo
Robertowo - wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie płockim, w gminie Brudzeń Duży.
W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała dowojewództwa płockiego.
Patrz Brudzeń Duży:
Brudzeń Duży - wniosek Brudzeń - będzie brudził oj bedzie brudził - kto byłostatnio skasowany? Duzy
3.Brudzeń
4. Wysoki (j. ang.) - Wysoka
Najpierw link: www.wysoka.wroclaw.pl/
Najnowszy uzytkownik: RobsonWajher
Lokalizacja forum: Wysoka
5. Spamer
Najpierw link: gierex.eev.pl/
Najnowszy użytkownik: 3 marca 2014 - RobsonWajher
6. Dark kraker - ciemny pirat
Najpierw link: darkwarez.pl/forum/profil-2082949.html
Dołaczył 3marca 2014: RobsonWajher
Dark warez - ciemny mroczny kraker, mroczny pirat - 1. Osoba, której celem jest złamanie zabezpieczeń sieci komputerowych i uzyskanie w ten sposób poufnych informacji. Kraker często zaciera po sobie ślady, kasując dane lub niszcząc systemy operacyjne, do których się włamał. 2. Osoba łamiąca zabezpieczenia przed kopiowaniem w oprogramowaniu, czego efektem są zwykle pliki nazywanecrackami. Termin stworzony przez środowisko hakerów około 1985 r. w odpowiedzi na błędne użycie terminu haker. Por. pirat. (link)- slownikkomputerowy.pl/hasla/k/kraker.aspx
Wniosek: wypowiedział wam wojnę: 1. Niszczyciel, 2. Sadysta, 3.Brudzeń, 4. Wysoki, 5. Spamer, 6. Dark kraker - ciemny pirat. Na dodatek inteligentny jak król Itaki : www.racjonalista.pl/forum.php/s,609954
Kto to taki?
Grzegorz K (280 punktów)
(zablokowany)
A, i jeszcze Januszysko da dodatek.
Grzegorz K (280 punktów)
(zablokowany)
I D. Sprenglewski - Alter Ego. Czy leci z nami pilot?
Mariusz Agnosiewicz (moderator)
Masonożerca zablokowany. Problemem są nie tyle same trole, co niegasnący zapał forumowiczów do karmienia trolów...

Co do sążnistości wpisów: była luka, którą usuwa obecnie webmaster.
12-03-2014 07:15 
 Ocena 4 na 4
niestadny (2492 punktów)
>Problemem są nie tyle same trole, co niegasnący zapał forumowiczów do karmienia trolów...
Trafiłeś w sedno.
No, nie do końca...

stado czyni myślących bezmyślnymi
/Zbyszek Bryłowski/
Barbiel (1106 punktów)
>Masonożerca zablokowany. Problemem są nie tyle same trole, co niegasnący zapał forumowiczów do karmienia trolów...
Dokładnie.
Nie ma to jak karmić i drażnić trolla a potem jęczeć jak w przedszkolu:
"Proszem panią! (moderacjo, gdzie jesteś) BO ON MNIE WYZYWA!!
A przecież czasem już po pierwszym poście widać, z kim mamy do czynienia.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365