Racjonalista - Strona głównaDo treści
Plemika z nową linią programową Racjonalisty

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
18-03-2014 07:05Koraszewski (82900 punktów)Plemika z nową linią programową Racjonalisty
Ocena 18 na 20
W dzisiejszym wydaniu "Listów z naszego sadu" Lucjan Ferus (autor 130 znajdujących się na "Racjonaliście" artykułów) prezentuje swoją polemikę z nową linią programową "Racjonalisty". www.listyz(*)tyka-religii/glos-czarnej-owcy
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7
#91
21-03-2014 21:14
 Ocena 1 na 1
Paprocki (2738 punktów)Odp: Plemika z nową linią programową Racjonalisty
W odpowiedzi Barbiel
>>I jestem niekonsekwentny, bo moim zdaniem takie wtręty "prawda" albo "bzdura" są jałowe i zbędne.
>Gdybyś w ten sposób podsumował całą wypowiedź zamiast dać plusa to rzeczywiście byłoby zbędne. Ale jeśli wyszczególniłeś jakiś fragment i skomentowałeś, to dla mnie ta wypowiedź miała sens informacyjny.
>Ale jeśli to jest niezgodne z Twoimi przekonaniami, to nie pisz tak.
>

Sens informacyjny? Że jakiś Paprocki się zgadza?

#92
21-03-2014 21:17
 Ocena 1 na 1
Paprocki (2738 punktów)Odp: Plemika z nową linią programową Racjonalisty
>>takie wtręty "prawda" albo "bzdura" są jałowe i zbędne.
>"Bzdura" przed uzasadnieniem jest nieuprawniona, a po uzasadnieniu zbędna.Wytropione "bzdury" powinno się obalać, nie oceniać.
>A "prawda" jest zawsze dobra.

Swoją opinię wyrobiłem sobie na podstawie charakteru dużych fanpejdży na facebooku. Chcesz sobie poczytać co sądzą o danym memie fejsbukowicze, a Twoim oczom ukazuje się: prawda, święta prawda, bzdura, brednie, dokładnie, życiowe, zgadza się itd. Przewijasz, przewijasz i tak łuskasz. Chodzi mi o to, że takie komentarze nic nie wnoszą.

#93
21-03-2014 21:20
 Ocena 1 na 1
Barbiel (1106 punktów)Odp: Plemika z nową linią programową Racjonalisty
W odpowiedzi Paprocki
>Że jakiś Paprocki się zgadza?
Zgadłeś. Ale co w tym dziwnego.
Co byś nie napisał, wyjdzie na to, że jakiś Paprocki tak myśli.

#94
21-03-2014 22:00
 Ocena 1 na 1
Paprocki (2738 punktów)Odp: Plemika z nową linią programową Racjonalisty
W odpowiedzi Barbiel
>>
>Zgadłeś. Ale co w tym dziwnego.
>Co byś nie napisał, wyjdzie na to, że jakiś Paprocki tak myśli.
>

Jak parę zdań napiszę od siebie, to pojawią się nowe argumenty, autor jest drugorzędny. A tak, to tyle że coś potwierdzam. Jakbym był Dawkinsem czy jakimś Harrisem, to warto byłoby się dowiedzieć czy przytakuję.

1 2 3 4 5 6 7

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365