Racjonalista - Strona głównaDo treści
Egzamin na bioenergoterapeutę

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
02-04-2014 19:03i. o. (1269 punktów)Egzamin na bioenergoterapeutę
Ocena 8 na 8
Onet na głównej stronie donosi:
"W kraju jest kilkanaście cechów rzemieślniczych, grupujących bioenergoterapeutów, naturopatów, hipnotyzerów czy radiestetów. Organizują szkolenia, przeprowadzają egzaminy na czeladników i mistrzów w każdym z tych fachów."
kobieta.on(*)zdrowie/pora-na-znachora/3g6ey

Wie ktoś jak taki egzamin na bioenergoterapeutę wygląda? Na mistrza to podejrzewam, że przynoszą umarłego i trzeba go wskrzesić, na czeladnika powinno zwykłe uzdrowienie wystarczyć.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

KORUND (4922 punktów)
>"W kraju jest kilkanaście cechów rzemieślniczych, grupujących bioenergoterapeutów, naturopatów,
>hipnotyzerów czy radiestetów. Organizują szkolenia, przeprowadzają egzaminy na czeladników i
>mistrzów w każdym z tych fachów.

-W seminariach wszyscy się nie zmieszczą i niektórym mogą one nie odpowiadać, ci więc mają możliwość życia z innych oszustw. Co gorsza, wykwalifikowanego oszusta, po egzaminie, "z papierami" nie ściga policja i nie można go tak po prostu podać do sądu, jak oszusta "pospolitego".
Iwan Denisowicz (16705 punktów)
(zablokowany)
>Wie ktoś jak taki egzamin na bioenergoterapeutę wygląda?
Nie wiem. Podejrzewam jednak, że umiejętność ściemniania odgrywa co najmniej tak dużą rolę jak sprawne ręce.
>Na mistrza to podejrzewam, że przynoszą
>umarłego i trzeba go wskrzesić, na czeladnika powinno zwykłe uzdrowienie wystarczyć.
Wskrzeszać nie mogą bo w Polsce to działka innej organizacji. Gwoli ścisłości to ino założyciel się tym zajmował, a i to na niezbyt dużą skalę.


The only good is knowledge and the only evil is ignorance.
02-04-2014 22:43 
 Ocena 2 na 2
KORUND (4922 punktów)
>Wskrzeszać nie mogą bo w Polsce to działka innej organizacji. Gwoli ścisłości to ino założyciel się tym zajmował, a i to na niezbyt dużą skalę.

-Zaraz zaraz, a niejaki Bashobora z Ugandy to pies?

www.fronda(*)iadectwo-wskrzeszen,29546.html
02-04-2014 22:55 
 Ocena 3 na 3
Iwan Denisowicz (16705 punktów)
(zablokowany)
>>Wskrzeszać nie mogą bo w Polsce to działka innej organizacji. Gwoli ścisłości to ino założyciel się tym zajmował, a i to na niezbyt dużą skalę.
>-Zaraz zaraz, a niejaki Bashobora z Ugandy to pies?
>www.fronda(*)iadectwo-wskrzeszen,29546.html
To pewnie szatan zwodzi lud boży. Jakże to tak, Towarzysz Samego JPII nie potrafi wskrzeszać a eksportowany szaman potrafi? Nic tylko diabelską sprawkę w tym widzę. No i skłonność frondy do absurdu.

The only good is knowledge and the only evil is ignorance.
Vytautas (4394 punktów)
>>>Wskrzeszać nie mogą bo w Polsce to działka innej organizacji. Gwoli ścisłości to ino założyciel się tym zajmował, a i to na niezbyt dużą skalę.
>>-Zaraz zaraz, a niejaki Bashobora z Ugandy to pies?
>>www.fronda(*)iadectwo-wskrzeszen,29546.html
>To pewnie szatan zwodzi lud boży. Jakże to tak, Towarzysz Samego JPII nie potrafi wskrzeszać a eksportowany szaman potrafi?
   Oj, grzeszysz ciężko nazywając kapłana bożego szamanem. Kościół boży cię za to przeklnie i zbawienia wiecznego nie dostąpisz!
04-04-2014 14:56 
 Ocena 1 na 1
Iwan Denisowicz (16705 punktów)
(zablokowany)
>   Oj, grzeszysz ciężko nazywając kapłana bożego szamanem. Kościół boży cię za to przeklnie i zbawienia wiecznego nie dostąpisz!
Oj, zaraz tam grzeszę. Korzystam z prawa do wyrażania swojej opinii. Poza tym kupię odpust i tym sposobem przysłużę się Matce Naszej Kościołowi, przekuwając grzech na korzyść, co niewątpliwie od początku było częścią Bożego Zamysłu i Wielkiego Planu.

The only good is knowledge and the only evil is ignorance.
Vytautas (4394 punktów)
>>>Wskrzeszać nie mogą bo w Polsce to działka innej organizacji. Gwoli ścisłości to ino założyciel się tym zajmował, a i to na niezbyt dużą skalę.
>>-Zaraz zaraz, a niejaki Bashobora z Ugandy to pies?
>>www.fronda(*)iadectwo-wskrzeszen,29546.html
>To pewnie szatan zwodzi lud boży. Jakże to tak, Towarzysz Samego JPII nie potrafi wskrzeszać a eksportowany szaman potrafi?
   Jaki szaman? Toż to kapłan boży!
Hylonome (67 punktów)
>Onet na głównej stronie donosi:
> "W kraju jest kilkanaście cechów rzemieślniczych, grupujących bioenergoterapeutów, naturopatów,
>hipnotyzerów czy radiestetów. Organizują szkolenia, przeprowadzają egzaminy na czeladników i
>mistrzów w każdym z tych fachów."
kobieta.on(*)zdrowie/pora-na-znachora/3g6ey
>Wie ktoś jak taki egzamin na bioenergoterapeutę wygląda? Na mistrza to podejrzewam, że przynoszą
>umarłego i trzeba go wskrzesić, na czeladnika powinno zwykłe uzdrowienie wystarczyć.

Musi nabioenergoterapeutyzować butelkę z wodą. Potem wołają dyplomowanego homeopatę, który sobie tylko znanymi metodami sprawdza, co woda zapamiętała.
Na podstawie odpowiedzi wody przyznaje się certyfikat lub też go nie przyznaje, jeśli zeznania cieczy są mętne.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365