Racjonalista - Strona głównaDo treści
praca mgr - poszukiwanie respondentów

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
26-05-2014 19:06sedacja (4 punktów)praca mgr - poszukiwanie respondentów
Witam,

Jestem studentką pedagogiki na Uniwersytecie Gdańskim i poszukuję osób do badania (wywiad)do pracy magisterskiej. Interesują mnie rodzice najlepiej zdeklarowani ateiści, którzy mają dzieci w wieku szkolnym, najlepiej I-III. Zainteresowanych proszę o kontakt.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

adamcopper (64 punktów)
(zablokowany)
jakbym mial ci cos doradzic po 10 latach studiowania w tym zahaczeniu o doktorat, to nie uzalezniaj swojej pracy naukowej od dobrej checi innych ludzi, jak dasz kase to przyjda na badania, za darmo to nawet kopa w d**pe nie dostaniesz

mgr sie pisze szybko i krotko bo i tak to leci na koniec do smietnika,a jesli sie wybierasz potem na doktorat to wystarczy dobry jego projekt a na mgr wcale nie patrza akurat
29-05-2014 17:52 
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)

>mgr sie pisze szybko i krotko bo i tak to leci na koniec do smietnika,a jesli sie wybierasz potem na doktorat to wystarczy dobry jego projekt a na mgr wcale nie patrza akurat
>

Ciekawe jaką szkołę kończyłeś...
adamcopper (64 punktów)
(zablokowany)

>>
>Ciekawe jaką szkołę kończyłeś...
>


oswiec mnie zatem jaki los spotkal twoja mgr :>

ps

SGGW w warszawie studia dzienne, a mgr to strata czasu studenta , nerwow rowniez na uzeranie sie z promotorem, pracodawcy tego nigdy nie zobacza, na rozmowie kwalifikacyjnej na doktorat tez mgr nie ogladaja
29-05-2014 19:15 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>>
>>Ciekawe jaką szkołę kończyłeś...
>>
>oswiec mnie zatem jaki los spotkal twoja mgr :>

Skończyła w Urzędzie Patentowym
sedacja (4 punktów)
>>>>>>Ciekawe jaką szkołę kończyłeś...
>>>
>>oswiec mnie zatem jaki los spotkal twoja mgr :>Skończyła w Urzędzie Patentowym

Mam jeszcze trochę czasu i jestem pełna nadziei, że jednak zrealizuje swój pomysł. Trochę więcej optymizmu by Ci się przydało adamcooper, ja mam ostatnio mało także nie dołuj mnie
29-05-2014 20:39 
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)
>>>>>>>Ciekawe jaką szkołę kończyłeś...
>>>>
>>>oswiec mnie zatem jaki los spotkal twoja mgr :>Skończyła w Urzędzie Patentowym
>Mam jeszcze trochę czasu i jestem pełna nadziei, że jednak zrealizuje swój pomysł. Trochę więcej optymizmu by Ci się przydało adamcooper, ja mam ostatnio mało także nie dołuj mnie
>

Nie wiem, dlaczego napisałaś to pod moim wpisem, ale odpowiem
Przyjrzyj się wpisom Adamcoppera. Poglądy wypowiadane bez uzasadnienia i bez przemyślenia, ich krytyka zbywana milczeniem, brak szacunku dla zasad ortografii... Różne prace lądują w koszu. Może wnioski z Twojej znajdą praktyczne zastosowanie, albo staną się fundamentum Twojego doktoratu, może będą Twoją pierwszą publikacją...
Jednak, aby tak się stało potrzebny jest jeden warunek: PRACA. Nie licz na to, że ktoś osiąga sukces pracując 8 godzin na dobę.
(Pracą jest też czytanie mądrych rzeczy)
ziemiojad (338 punktów)
mam córkę - kończy I kl. SP. Jeśli nie będzie to wymagało ode mnie zbytniego wysiłku i nie pochłonie wiele czasu to chętnie pomogę.
Meretseger (61860 punktów)
Nie mam dzieci w wieku szkolnym, więc nie mogę pomóc, ale życzę powodzenia.
adamcopper (64 punktów)
(zablokowany)
minimalna proba badana zeby to uznala nauka to 100 rodzin, na tej podstawie by mozna jako tako wyciagnac wnioski na cala populacje badana,chcoiaz wedlug mnie i tak byloby to baaaardzo zafaszlowane

i teraz policzmy, zrobic wywiad z 100 rodzinami, ile to ci zajmie czasu , nawet jesli jakims cudem ci sie uda zebrac tyle respondentow

jestem zdziwiony ze twoj promotor ci tego nie odradzil, no chyba ze u niego sa inne zasady pisania prac naukowych oO

ps

gratuluje zatem pracy w urzedzie patentowym, uwierze jak zobacze skany dokumentow lol
02-06-2014 14:45 
 Ocena 1 na 1
sedacja (4 punktów)
>minimalna proba badana zeby to uznala nauka to 100 rodzin, na tej podstawie by mozna jako tako wyciagnac wnioski na cala populacje badana,chcoiaz wedlug mnie i tak byloby to baaaardzo zafaszlowane
>i teraz policzmy, zrobic wywiad z 100 rodzinami, ile to ci zajmie czasu , nawet jesli jakims cudem ci sie uda zebrac tyle respondentow
>jestem zdziwiony ze twoj promotor ci tego nie odradzil, no chyba ze u niego sa inne zasady pisania prac naukowych oO
>ps
>gratuluje zatem pracy w urzedzie patentowym, uwierze jak zobacze skany dokumentow lol

Widzę,że istota badań jakościowych jest Ci obca...

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365