lol, uprzedajac twoja blokade na ip przez operatora to poszukaj juz teraz programow do zmiany ip na zagraniczne  np ip changer, free hide ip itd  co do objawienia matki boskiej to pewnie z goraca, przegrzany i niedolteniony mozg moze zobaczyc wszystko, slynne fatamorgany na pustyniach druga przyczyna objawien jest dlugi post, organizm trawi sam siebie, a substancje powstajace w wyniku tego w organizmie zatruwaja mozg i wywoluja wlasnie wizje trzecia przyczyna objawien to brak snu np w wyniku dlugotrwalej modlitwy, mozg popada w stan pomiedzy jawa i snem z zmeczenia aby sie zregenerowac i myli sie wtedy rzeczywistosc z urojeniami/objawieniami ps przypominam ze matka boska jest urody arabskiej a nie niebieskooka blondynka :>
|