>A bardziej na serio: jakim cudem ten relikt lat 90. przetrwał tutaj aż do 2014 roku
Może po prostu nikomu nie zależało na bajerach i szpanowaniu. Wszyscy woleli treść. Temat był poruszany wiele razy. Na wielu stronach jest bardzo nowocześnie od strony wizualnej, ale treści są ze średniowiecza, a czasem z epoki jaskiniowej.
|