 |
Ruch fundamentalistów ateistycznych coraz mocniejszy Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 03-07-2014 21:56 | Šemū' el Lönneberg (1919 punktów) (zablokowany) | Ruch fundamentalistów ateistycznych coraz mocniejszy
3 na 3 | Specjalne oświadczenie w sprawie dewastacji meczetu w Kruszynianach wydał Aleksander Krejckant, Kierownik Główny Obozu Narodowo-Radykalnego. Oto fragment:
Działanie to wpisuje się w działalność coraz silniejszego ruchu fundamentalistów ateistycznych, którzy chcą wyrugować religię z przestrzeni publicznej, atakując kościoły, osoby stanu duchownego czy miejsca kultu innych wyznań, których to radykałów ofiarami padli teraz Tatarzy. Bezbożni ekstremiści najwyraźniej skierowali ostrze swoich działań nie tylko w katolików, ale także muzułmanów.
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
20 na 20 | TyDraniu (6569 punktów) | Odp: Ruchu fundamentalistów ateistycznych coraz mocniejszy | > Specjalne oświadczenie w sprawie dewastacji meczetu w Kruszynianach wydał Aleksander Krejckant, Kierownik Główny Obozu Narodowo-Radykalnego.Muszę zareagować na to pomówienie jako Zastępca Kierownika Obozu Fundamentalistów Ateistycznych Z Namiotu Nękania Muzułmanów: OK, może coś na tych muzułmanów czasem napisaliśmy w internecie, ale żeśmy jeszcze żadnego meczetu nie zdemolowali. Ten drugi obóz po prostu nam zazdrości lepszej miejscówki nad jeziorem, stąd te kłamliwe oświadczenia.
|
|
 | 10 na 10 | Ojciec Ateusz (9201 punktów) | > OK, może coś na tych muzułmanów czasem napisaliśmy w internecie, ale żeśmy jeszcze żadnego meczetu nie zdemolowali.
Meczetowym skrytodewastatorom mówimy "NIE"!
|
|
|  | 7 na 7 | myprecious (7170 punktów) | > > OK, może coś na tych muzułmanów czasem napisaliśmy w internecie, ale żeśmy jeszcze żadnego meczetu nie zdemolowali.> Meczetowym skrytodewastatorom mówimy "NIE"!Brygada młodzieżowa zobowiązuje się zaciągnąć wartę przy meczecie, dla uczczenia rocznicy powstania naszego przedsiębiorstwa  31. okrągłej rocznicy... o musztardzie było wspomnieć...
"To you, I'm an atheist. To God, I'm the loyal opposition."
|
|
8 na 8 Ulderico (19376 punktów) (zablokowany) | Odp: Ruch fundamentalistów ateistycznych coraz mocniejszy |
Skoro p. Krejckant zna sprawców na tyle dobrze, że posiada wiedzę nawet na temat ich wyznania, to powinien natychmiast podzielić się swoją wiedzą z prokuraturą. Chyba nie ma nic do ukrycia w związku z tą sprawą?
"And high permission of all-ruling Heaven left him at large to his own dark designs, that with reiterated crimes he might heap on himself damnation, while he sought Evil to others..." - John Milton
|
|
10 na 10 Iwan Denisowicz (16705 punktów) (zablokowany) | >Specjalne oświadczenie w sprawie dewastacji meczetu w Kruszynianach wydał Aleksander Krejckant, >Kierownik Główny Obozu Narodowo-Radykalnego. Ciekawe czy nie jest on złodziejem krzyczącym łap złodzieja? Takiego postępku to spodziewałbym się po narodowcach wszelkiego chowu czy inny łysych zbawcach Ojczyzny. No i ci ateistyczni fundamentaliści udali się facetowi nadzwyczaj.
The only good is knowledge and the only evil is ignorance.
|
|
 | 1 na 1 Ulderico (19376 punktów) (zablokowany) |
To się tak nie mówi, bo brzydko i grubo. To się mówi kulturalnie: "Ciekawe czy to nie jest tzw. reakcja upozorowana?". pl.wikiped(*)echanizmy_obronne#Podsumowanie
"And high permission of all-ruling Heaven left him at large to his own dark designs, that with reiterated crimes he might heap on himself damnation, while he sought Evil to others..." - John Milton
|
|
 | 6 na 6 | Andrzej Bogusławski (52271 punktów) | . Specjalne oświadczenie w sprawie dewastacji meczetu w Kruszynianach wydał Aleksander Krejckant, Kierownik Główny Obozu Narodowo-Radykalnego.> Ciekawe czy nie jest on złodziejem krzyczącym łap złodzieja? Takiego postępku to spodziewałbym się po narodowcach wszelkiego chowu czy inny łysych zbawcach Ojczyzny. No i ci ateistyczni fundamentaliści udali się facetowi nadzwyczaj. Bliżej mi do Kongresu Nowej Prawicy i Ruchu Narodowego niż do innych partii.Do niszczenia artefaktów innych kultur konieczną jest fanatyczna wiara w jedynosłuszność własnej. Sceptycyzm i niewiara nigdy nie skłonią człowieka do dokonywania barbarzyńskich aktów. Tak, były religie polityczne, które się do ateizmu odwoływały, ale teraz "fundamentaliści ateistyczni", tak samo jak bogowie, krasnale, smoki i czarownice są wytworem ludzkiej fantazji i występują tylko w głowach fideistycznych fundamentalistów. www.sejm.g(*).xsp?symbol=SKLADZESP&Zesp=150PS. Tatarzy polscy przez wieki przeszli przez wszystkie próby patriotyzmu i za swój patriotyzm złożyli stosowną do zaangażowania daninę krwi. Są takimi samymi obywatelami polskimi, jak wszyscy inni - niezależnie od narodowości, wyznania, koloru skóry, płci i orientacji seksualnej. Należy się im też taki sam szacunek. Pozdrawiam. @@@ .
|
|
|  | Šemū' el Lönneberg (1919 punktów) (zablokowany) | >PS. Tatarzy polscy przez wieki przeszli przez wszystkie próby patriotyzmu i za swój patriotyzm złożyli stosowną do zaangażowania daninę krwi. Są takimi samymi obywatelami polskimi, jak wszyscy inni - niezależnie od narodowości, wyznania, koloru skóry, płci i orientacji seksualnej. Należy się im też taki sam szacunek.
Podobnie uważa Aleksander Krejckant, Kierownik Główny Obozu Narodowo-Radykalnego: "Działacze i sympatycy Obozu Narodowo-Radykalnego z całego kraju z wielkim oburzeniem przyjęli informację o haniebnych aktach wandalizmu w nocy z 28 na 29 czerwca 2014 r. dokonanych na meczecie oraz cmentarzu muzułmanów w Kruszynianach. Nie znajdujemy słów na potępienie tych skandalicznych uczynków skierowanych przeciwko polskim Tatarom, których historia tak ściśle związała z naszą wspólną Ojczyzną, że stali się integralną częścią Narodu Polskiego; także przedwojenny ONR był współtworzony przez ich reprezentantów. Cały akt chuligański napawa nas tym większym oburzeniem, że został w nim wykorzystany niemal święty dla Polaków znak Polski Walczącej [...]".
|
|
| |  | 4 na 4 | Andrzej Bogusławski (52271 punktów) | . PS. Tatarzy polscy przez wieki przeszli przez wszystkie próby patriotyzmu i za swój patriotyzm złożyli stosowną do zaangażowania daninę krwi. Są takimi samymi obywatelami polskimi, jak wszyscy inni - niezależnie od narodowości, wyznania, koloru skóry, płci i orientacji seksualnej. Należy się im też taki sam szacunek.> Podobnie uważa Aleksander Krejckant, Kierownik Główny Obozu Narodowo-Radykalnego:> "Działacze i sympatycy Obozu Narodowo-Radykalnego z całego kraju z wielkim oburzeniem przyjęli informację o haniebnych aktach wandalizmu w nocy z 28 na 29 czerwca 2014 r.Zupełnie niepodobnie, gdyż ja wypowiadam się we własnym imieniu, a nie działaczy i sympatyków. > dokonanych na meczecie oraz cmentarzu muzułmanów w Kruszynianach. Nie znajdujemy słów na potępienie tych skandalicznych uczynków skierowanych przeciwko polskim Tatarom,Nie oskarżam też nikogo, gdyż nie wiem co za bęcwał mógł taką głupotę uczynić i w co on święcie wierzył. Wystarczy w internecie poszukać czym był i czym jest Obóz Narodowo-Radykalny, który jest ruchem społecznym skupiającym młodych Polaków, którym bliskie są takie wartości jak Bóg, Honor, Ojczyzna, Rodzina, Tradycja i Przyjaźń. Kontynuujemy dzieło naszych ideowych przodków, takich jak Roman Dmowski, Jan Mosdorf, Tadeusz Gluziński, Henryk Rossman, czy Adam Doboszyński.onr.com.pl/deklaracja.htmlwww.onr.cz(*)bozu-narodowo-radykalnego.htmlwww.fakt.p(*)olocher,artykuly,187462,1.htmlAby dostrzec wprost identyczność moich poglądów: Tatarzy polscy są takimi samymi obywatelami polskimi, jak wszyscy inni - niezależnie od narodowości, wyznania, koloru skóry, płci i orientacji seksualnej. Należy się im też taki sam szacunek, z poglądami pana Krejckanta. Kolokwialnie mówiąc, to Pan rżnie tu głupa. @@@ .
|
|
| | |  | Šemū' el Lönneberg (1919 punktów) (zablokowany) | > Kolokwialnie mówiąc, to Pan rżnie tu głupa.
No cóż... EOT
|
|
13 na 13 | Jacholek (5699 punktów) | >Działanie to wpisuje się w działalność coraz silniejszego ruchu fundamentalistów ateistycznych, >którzy chcą wyrugować religię z przestrzeni publicznej, atakując kościoły, osoby stanu duchownego, >muzułmanów. Dziwny zbieg okoliczności że to akurat meczet został zaatakowany przez tych podłych fundamentalistów ateistów podczas gdy stosunek liczby kościołów do liczby meczetów mierzy się pewnie w tysiącach w tym katolickim kraju. To oskarżenie od samego początku pachnie fałszem i zakłamaniem i stanowi próbę upieczenia dwóch pieczeni na jednym ogniu przez katolskich narodowców: rzucić podejrzenie na ateistów i przy okazji dołożyć muzułmanom którzy ośmielają się na świętej ziemi polskiej budować meczety.
|
|
14 na 14 | Selanos (12869 punktów) | Fundamentaliści islamscy wysadzają siebie (i innych) w powietrze, fundamentaliści chrześcijańscy palą kliniki aborcyjne, fundamentaliści ateistyczni siedzą w internecie i narzekają.
Normalni ludzie tak już mają, nie lubią wrzeszczeć.
|
|
Harpun (167 punktów) (zablokowany) | >Specjalne oświadczenie w sprawie dewastacji meczetu w Kruszynianach wydał Aleksander Krejckant, >Kierownik Główny Obozu Narodowo-Radykalnego.
-I.... co Ty na to? Jesteś oburzony? Popierasz? Nie masz zdania? Mamy się rzucić na tekst bez żadnych sugestii z Twojej strony?
|
|
 | 3 na 3 | szarley (54906 punktów) | >>Specjalne oświadczenie w sprawie dewastacji meczetu w Kruszynianach wydał Aleksander Krejckant, >>Kierownik Główny Obozu Narodowo-Radykalnego. >-I.... co Ty na to? Jesteś oburzony? Popierasz? Nie masz zdania? Mamy się rzucić na tekst bez żadnych sugestii z Twojej strony? >
A Ty bez sugestii to już nic wymyślić nie potrafisz?
|
|
|  | 4 na 4 Harpun (167 punktów) (zablokowany) | >>>Specjalne oświadczenie w sprawie dewastacji meczetu w Kruszynianach wydał Aleksander Krejckant, >>>Kierownik Główny Obozu Narodowo-Radykalnego. >>-I.... co Ty na to? Jesteś oburzony? Popierasz? Nie masz zdania? Mamy się rzucić na tekst bez żadnych sugestii z Twojej strony? >> >A Ty bez sugestii to już nic wymyślić nie potrafisz? > -Nie muszę nic wymyślać. Widzę oświadczenie szurniętego narodowca, który szuka winnych nie tam gdzie powinien. Szkoda, że nie ma źródła tego fragmentu. Teraz chcę znać zdanie autora na temat, który sam porusza, a w dyskusji nie bierze udziału. Ty wiesz jakie ono jest? Jesteś jego rzecznikiem?
|
|
| |  | Šemū' el Lönneberg (1919 punktów) (zablokowany) | > Teraz chcę znać zdanie autora na temat, który sam porusza, a w dyskusji nie bierze udziału. Nie mam zdania, wstrzymuję się od głosu.
|
|
| | |  | 3 na 3 Harpun (167 punktów) (zablokowany) | >> Teraz chcę znać zdanie autora na temat, który sam porusza, a w dyskusji nie bierze udziału. >Nie mam zdania, wstrzymuję się od głosu. > -Jesteś robotem? Każdy człowiek ma jakieś zdanie, opinię, odczucia, nawet gdy nie chce ich wyrażać. Chyba też wiesz w jakim celu temat poruszyłeś? Uważasz podobnie jak autor tego oświadczenia, że to robota "fundamentalistów ateistycznych"? I w ogóle kto to taki, bo ja ich dotąd nie spotkałem? Co oznacza, że ich działania się nasilają? Śledzisz działalność Ruchu Narodowego? Dla mnie tekst ich oświadczenia to stek bzdur i pomówień, choć niesprecyzowanych konkretnie co do adresata. Jeśli dla Ciebie także i chodziło Ci o ukazanie ich głupoty to cofam wszystkie pytania.
|
|
| | | |  | 2 na 2 | szarley (54906 punktów) | >-Jesteś robotem? Każdy człowiek ma jakieś zdanie, opinię, odczucia, Nie każdy. Ja w wielu tematach się nie wypowiem, bo nie mam swojego zdania, lub nie mając należytej wiedzy nie mogę być swojego zdania pewien. W takich sytuacjach zdarza mi się zaczynać rozmowę, bo od wielu ludzi udało mi sie sporo nauczyć
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|