Właśnie przed chwilą zobaczyłem na niebie na granicy Jaworzna i Sosnowca coś, co wyglądało jak rakieta, biały, podłużny obiekt. Godzina 16:40. Niebo bezchmurne. Czy ktoś mógłby zweryfikować? Może to był samolot, może jakaś satelita - nie mam pojęcia. Jestem realistą, najprawdopodobniej to nic szczególnego, jednak proszę o jakieś informacje, jeśli ktoś takowe posiada. |