Witam. Jako nowy użytkownik forum chciałem zapytać czy zainteresowałby Was taki temat jak "czwarty wymiar" ? Temat taki proponuję ponieważ nurtuje mnie od dłuższego czasu - jak to jest możliwe aby istniały w naszej trójwymiarowej przestrzeni jakieś obiekty dla nas niewidoczne, choćby takie jak ciemna materia czy orb ? Jakie jest Wasze zdanie : - czy one są dla nas niewidoczne ponieważ nie odbijają światła jakie do nich dociera ze względu na to że je pochłaniają na podobieństwo czarnych dziur ? - czy też być może obiekty te znajdują się w innym np. czwartym wymiarze naszej rzeczywistości ? - a może są dla nas przeźroczyste podobnie jak woda lub szkło ? - mój zaprzyjaźniony orb (foto Z.Gliński)Co do tego że są one obecne w przestrzeni naszej rzeczywistości nie mam żadnych wątpliwości, obiekty takie jak orb i im podobne żyją wśród nas i oddziaływują na nas i nasz materialny świat. Co ciekawsze my jako ludzie potrafimy komunikować się z tymi istotami ponieważ nasze zmysły potrafią funkcjonować również w ich świecie. O ile interesuje Was uzasadnienie takiego stanowiska oraz chcielibyście poznać zebrane przeze mnie dowody na słuszność takich poglądów - zachęcam do udziału w dyskusji w tym temacie. |