Czemu morderstwo tych co rządzą (ZSRR lub jego pogrobowców)tak mało obchodzi tzw. ,,kreatorów,, opinii publicznej?To co wiem o uwalnianie zakładników było przeprowadzone nieudolnie,a na pewno celem było zabicie terrorystów a nie uwolnienie zakładników :dzieci,kobiety,tam wg. mojej wiedzy było 64 osób płci męskiej.Dodam jeszcze Teatr Dubienko.Też jakoś więcej cywili niż terrorystów wśród ofiar zamachu. |