Przy szczegółowym rozbiorze problemu na czynniki pierwsze można dopatrzeć się wielu >konkretniejszych analogii składających się na tę jedną generalną.
Jest nader istotna różnica,państwo z narodem wybranym(aryjczyk typ nordycki)a wielonarodowe,które łączy język urzędowy,rosyjski.I w związku powyższym jest analogia jak między Tobą a Wietnamczykiem.Też masz dwie nogi,ręce,dwoje oczu,dwa jądra itd. mogę dojść do dwunastu,tylko po co. A,a pro po Bandery,to przecież ich (Ukraińców)jedyny bohater walczący o niezawisła Ukrainę z II Rzeczypospolitej(siedział w ciężkim więzieniu na tzw.Świętym Krzyżu pod Kielcami),walki z Krasnają Armią po1939r.Że były ciemne strony tej walki to inna kwestia.Jedni pamiętają np.Wołyń i rzeź Polaków,a kto pamięta o Stalinowskich transportach na wschód z Ukrainy po 1939 roku. Strategia manipulowania informacjami może jest podobna,ale tylko tyle i nic więcej. Proponuję zapoznaj się z pozycją P. Koseckiego ,,Tajniki sterowania ludźmi'',tam znajdziesz wiele odpowiedzi na zadane pytanie.Moja córka poznaczyła sobie w ww rozdział jak kierować rodzicami,więc ostrzegam nie daj dziecku do czytania.
|