Postanowiłem zasygnalizować bywalcom Forum film autorstwa Sebastiana Kawy z przelotu motoszybowcem nad Annapurną. Wprawdzie temat zupełnie odbiega od zasadniczego profilu Forum, ale postanowiłem wrzucić to do działu "O wszystkim i o niczym", zaznaczając, że film ten, pięknie nakręcony, fachowo zmontowany, spełnia wszelkie wymagania dobrego reportażu i z racji swoich walorów z pewnością sprawi wiele radości ciekawym świata. Jest trochę ciekawych zdjęć codziennego życia Nepalu no i przede wszystkim zachwycające zdjęcia najwyższego górskiego łańcucha świata z perspektywy szybowca. Piękno świata przenika każdy kadr tego filmu. Dobrze czasem popatrzeć z tej perspektywy i chociaż na chwilę zapomnieć o jego mrocznych stronach. www.youtube.com/watch?v=4UdfTZ3bf9E(17 minut) |