Pytania do osób, które zainstalowały i używa(ją)ły najnowszą wersję systemu Windows: - jak oceniacie tę wersję systemu? - czy uważacie, że jest lepsza od Windows 8, wnosi coś nowego?
Zainstalowałem tę wersję na maszynie wirtualnej, więc nie mogę dokonać uczciwej oceny tzn. dokonanej na podstawie instalacji na fizycznych podzespołach. Poza tym odinstalowałem ten system zaledwie po kilku dniach, nawet nie próbując doprowadzić go do stanu odpowiadającemu systemowi, którego używam na co dzień, stąd moje pytania. |