Jestem tu nowy, więc przepraszam jeśli w złym dziale piszę. Albo łamię jakąś etykietę forum, też z góry przepraszam.
Krąży mi po głowie ostatnio takie pytanie, w sumie przez nie właściwie tu trafiłem. Ładnych parę lat temu podniósł się wielki szum na temat grafenu. Antycypowano rozwój na wielką skalę, rewolucję technologiczną i to zaczynającą się w Polsce. Mi się to wydawało typową przesadą, ale patriotyzm kazał trzymać kciuki. I jakoś od pewnego czasu nic o tym nie słyszę, nic mi nie wiadomo o sukcesach biznesów zajmujących się grafenem. Elaboratów pisać nie będę, pytam się was tylko: co z tym grafenem w Polsce? |