Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wsparcie z Lahestanu

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
13-12-2014 17:50Celecrin (6386 punktów)Wsparcie z Lahestanu
Naszego Radka Sikorskiego pochwaliła autorka akcji My Stealthy Freedom za krytykę cenzury w Iranie (jako jedynego polityka, który odważył się publicznie to powiedzieć premierowi Iranu).

www.facebook.com/StealthyFreedom

Dodatkowo administratorka strony będzie wypowiadać się w polskiej TV, chyba publicznej.

"The Administrator of My Stealthy Freedom page will be on a polish main TV program in Poland. You remember when the foreign minister of Poland came to our country Iran he was one of the only politicians who criticised the censorship on the face of iranian government inside Iran.
Radosław Sikorski’s late February trip to Iran in which he spoke of violations of human rights in Iran. News and videos of the full statements were censored by the Iranian government and state media.

The Polish Foreign Ministry then wrote from Iran on his website:
Moreover, Poland’s top diplomat referred to the observance of human rights in Iran. “I told Minister Zarif that while I was trying to access a website of a Polish daily in Isfahan yesterday, I was shown a message that the site was blocked by the censorship board,”.
To day the administrator of this page will talk to one of the main TV in Poland about Iranian women who have been censored for years."
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2
Andrzej Bogusławski (52265 punktów)Odp: Wsparcie z Lahestanu
W odpowiedzi Episode_2
.
Tyle Pan zdołał zrozumieć? To gratuluję, ale ja też sporej części Pańskich wywodów jakoś pojąć nie mogę.
>Czasem komentując niektóre wypowiedzi biorę pod uwagę szerszy kontekst, nie tylko post, pod którym piszę.
>Kto łapie, ten łapie.
No właśnie! Każdy ma swoje grono, tych którzy go cenią lub nie cenią i niech Pan się raczej trzyma swoich.

Staram się więc omijać Szanownego Pana jak tylko mogę, aby w jakąś gównianą rozmowę znowu nie wdepnąć.
>Bardzo mi przykro, że Pan wdeptuje w gówniane rozmowy.
Czasem wdeptuję, ale proszę nie generalizować, najczęściej udaje mi się gówno omijać.

>No dobrze, skłamałem. Nie jest mi przykro, bo to nie moja sprawa.
Przecież Pan dobrze tu zaznacza, że moje posty do Pana nie trafiają, tak jak Pańskie do mnie, a więc to rzeczywiście
nie Pańska sprawa.

>Niech każdy spędza czas jak chce.
Serdecznie dziękuję za pozwolenie, ale już kilkukrotnie prosiłem Pana aby znalazł Pan sobie bardziej odpowiadających Panu partnerów do rozmów.

No właśnie taki wielce Pan mądry i tak bardzo się do mnie od początku swojej bytności na naszym forum przyp......,
a ja połapać się na tych Pańskich mądrościach zupełnie nie mogę, wchodzić w żadne pyskówki z Panem nie chcę i omijam
Pana jak tylko mogę.

@@@
.

#17
15-12-2014 01:12
 Ocena 2 na 2
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Wsparcie z Lahestanu
W odpowiedzi rafal73

Zwracam tylko uwagę, że usuwanie postów przez autora wątku jest dozwolone, w przeciwnym razie zresztą nie mógłby niczego usunąć, a jak czytam jest faktem, że usunął.
.

#18
15-12-2014 01:23
 Ocena 1 na 1
Episode_2 (3284 punktów)Odp: Wsparcie z Lahestanu
>Serdecznie dziękuję za pozwolenie, ale już kilkukrotnie prosiłem Pana aby znalazł Pan sobie bardziej odpowiadających Panu partnerów do rozmów.
Kiedy z Panem się tak fajnie gada.

Każdy ma prawo skomentować każdą wypowiedź a nikt nie ma obowiązku odpowiadać, więc jeśli Panu nie odpowiada moje towarzystwo, zawsze Pan może nie odpisać.
Jakoś trudno mi uwierzyć, że ktoś nie chce a pisze.

>wchodzić w żadne pyskówki z Panem nie chcę i omijam
>Pana jak tylko mogę.
Cóż, życzę powodzenia.

Aha, zapomniałem pozdrowić.
Pozdrawiam.

#19
15-12-2014 01:26
 Ocena 3 na 3
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Wsparcie z Lahestanu

>Staram się więc omijać Szanowną Panią jak tylko mogę
Co nie jest łatwe, gdyż prawda z moich postów w oczy kole.
.

#20
15-12-2014 21:26
 Ocena 1 na 1
Celecrin (6386 punktów)Odp: Wsparcie z Lahestanu
Dziekuje!
Pozdr.

1 2

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365